Atslēgvārdi:

Kur ir, tur rodas. 21

Pie mana bloga parastas ir diskusijas, kuru pamatdomu iepriekšējā reizē ir apkopojis "Andris": “sorosieši utml. saulveži” Latvijā ir izveidojuši vidi, “kurā neviens loģiski domājošs un, galvenais, ar pierādītiem darbiem pagātnē, rīkoties un vadīt spējošs speciālists vairs nekad nenāktu publiskajā telpā un neiesaistītos valsts vadībā”.

Iesaki citiem:
Skeles maja 500a

Manuprāt, "Andris" precīzi savelk kopā vidusmēra pilsoņa politisko kultūru. Paldies Andrim, kas visticamāk nav Andris, par ierosmi!

Nu ko lai saka? Brīnišķīga loģika. Tikai tieši tāda ir novedusi Latviju acīmredzamajā strupceļā. Un kāds gan pārsteigums, jo šādu strupceļu pieredz arī paša apgalvojumā loģika. Sekojot šādam apsvērumam sanāk, ka visi, kas muļķi un plikadīdas, ir godīgi, bet visi, kas veiksmīgi ar darbiem kaut ko ir pierādījuši, ir zagļi.

Laikam tā tas tomēr nevarētu būt, vai ne? Un neprasiet, kā tas tik vienkārši kādā galvā var sanākt. Jo daudzām lietām ir cita loģika apakšā. “Kur ir, tur rodas”. Īpaši nauda. Lemberga krimināllietā apķīlāto īpašumu vērtība vien tiek lēsta uz aptuveni 150 milj. Ls. Ja tā, tad nebūs nekāds brīnums, ka patiesībai atbilst Latvijas politiskajās aizkulisēs apspriestais Lemberga miljards. Saskaitot kopā uzņēmuma vērtību, par kuriem pastāv aizdomas būt Lemberga ietekmē, tas varbūt ne šogad, bet pērn būtu sanācis ar uzviju. Neticu, ka šāds mistisks brīnums par rašanos no nekā būtu iespējams, ja Lembergs nebūtu bijis valsts amatpersona un garos naftas gadus vadījis Ventspils domi. Līdzīgās domās ir gan ģenerālprokuratūra, gan citu valstu tiesībaizsardzības institūcijas.

Ja šī nauda paslēpta kādas citas valsts kontos, tad tā garantē attiecīgās valsts kredītiestāžu likviditāti, kuras tik ļoti pietrūkst Latvijai. Ja to noliktu, piemēram, Parex bankā uz gadu ar standarta likmi latos 12%, tad katru gadu Latvija ieņemtu 120 milj. Ls. Nevajag domāt tik tālu: ar šobrīd tiesvedību dēļ ieķīlātā īpašuma ieguldīšanu pietiktu puses šīgada pensiju deficīta dzēšanai. No 150 milj. gadā sanāk 18 milj. Standarta procentos.

Tāpat grūti noticēt brīnumam, kas godīgā ceļā augstu, bet vienkāršu Lauksaimniecības ministrijas ierēdni padarījis par faktiski visas pārstrādājošās lauksaimniecības nozares īpašnieku, visticamāk, bagātāko un ietekmīgāko cilvēku Latvijā, kurš pat Lembergu turot īsā pavadā un dzīvo skaistākajā un dārgākajā Baltijas villā (bildē), kas bez atļaujām uzslieta Pierīgas kāpās. Pēc visdažādākajām aplēsēm Šķēles īpašumu summas ir līdzvērtīgas vai pat lielākas par Lemberga pārvāldāmo mantu.

Katrā gadījumā fakts ir viens. Abi kungi, kuru bagātības un ietekmes saknes izriet no mūsu viņiem kā valsts amatpersonām dotās uzticības “starta kapitāla” pilnīgi noteikti varētu vēl šodien Latviju glābt, ja to vēlētos. Tā noteikti būtu vērtīgāka insvestīcija par Šķēles TP pēdējai Saeimas priekšvēlēšanu kampaņai (tās rīkotāja Liepnieka dibinātās un vadītās fiktīvās biedrības personā) vieglu roku pārskaitītajiem 300 tūkstošiem latu.

Šlesera pirmais miljons mītiem tika apvīts un gatavots pašvaldību vēlēšanām. Lai kāda nu būtu šī kunga nauda, tā nenāk no tīra un godīga biznesa, bet vienmēr ir vijusies gar politisku ietekmi. Citiem vārdiem – bijusi saistīta ar mūsu kopīgās valsts mantas pārvaldīšanu.

Līdzās šai trijotnei vēl ir gana mazāku gariņu, kuriem pagrabā ir pa pat krīzē miljonus vērtam dārzenim, kas audzis ar valsts mantu mēslotā zemē. Ja šie tulpju, neļķu, rožu, nekustamo īpašumu vai finanšu dārziņu kopēji nokaunētos un sanāktu kopā, tas ļautu vismaz tik cietušajai manu vecvecāku paaudzei cieņā aiziet no šīs pasaules, par labāku izglītību jaunākajai paaudzei nemaz nerunājot.

Taču tas nekad nenotiks. Un tāpēc lūdzu tādiem andriem komentāros negriezt pasauli ar kājām gaisā. Tie ir pavisam konkrēti cilvēki, kas šo valsti ir izzaguši, kas ir noziegušies pret savu tautu, pret katru, kas ir centies dzīvot godīgi, un pret nākamajām paaudzēm, kuravs vēl ilgi maksās par šo postu.P.S. Mediju nams, kas izdod “Neatkarīgo” Rīta Avīzi kopš savas izveides 2003.gadā vien katru gadu ir zaudējis pa miljonam latu gadā, kurus dāsni izlīdzinājuši Ventspils uzņēmēji. Varbūt tāpēc Lembja muiža Puzē (pretēji Šķēles villai “Latvijas Architektūrā”) šajā lapelē eksterjera vizuālai samazināšanai ir fotografēta naktī, bet interjers ar NRA fotogrāfa acīm izskatās gluži vai pēc trīsistabu dzīvokļa Pļavniekos ar treniņtērpā tērptu saimnieku.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (21) secība: augoša / dilstoša

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

stalins 30.06.2009 15:08

Jā žēl,arī Roberts neizsakās.Varbūt mēs izsakāmies pārlieku asi un ļoti jau "atmaskojoši"?Jo arī es visai grūti paciešu kritiku,sāp taču.
Bet kautkā taču ir jārunā "par tēmu"-kā labot pagātnē notikušo,jo sanāk tā-tu par šo valsti vari mierīgi dzīvību atdot vai dajebko,bet par kalpošanu valstij nekādā ziņā nepienākas savs kaktiņš ,savs stūrītis zemes...žēl.Mans vecvectēvs par piedalīšanos Brīvības cīņās saņēma vairākus desmitus ha lielu zemesgabalu un uz tās izaudzināja savu ģimeni.
Kas attiecas uz Lembergu un tiesas procesu,tad ir jēga paskatīties uz cietušo sastāvu,ļoti taču interesants vai ne? Lūk pateicoties viņiem arī šīs lietas ar notiekas.Cik saprotu viņi ir tie cīnītāji pret korupciju kas spēj un var.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Anna 28.06.2009 19:59

Andris 2 pazuda! :)))

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

stalins 25.06.2009 15:33

Lai nu kā ,Andris aizskāra nopietnu tēmu-vai ētikas principi attiecas arī uz cīnītājiem pret "ļaunajiem korumpantiem".
Piemēram ,vai no Roberts P. bija kristālskaidri motivēts,kad cēla augšā "kompromatu" par to ka Prezidentes vīrs vēlas iegūt zemesgabalu Jūrmalā? Vai tās bija rūpes par sabiedrības labklājību,jeb tomēr tas ko pieminēja Andris2?
Vai tie balagāni,kas tika vērsti pret Saeimas expriekšsēdētāju I.Ūdri-gan Doma laukumā,gan masu mēdijos-teiksim rakstot vēstules veselu sabiedrības grupu vārdā-vai tā ir cīņa pret korupciju,jeb tomēr "pasūtijuma izpilde"?
Roberts pats ko teiktu?
Sakiet lūdzu vai krekliņu ar uzrakstu "DDT"",jūs tikāt valkājis savas muzikālās gauumes dēļ,vai tāpēc ka tā bija" Delna,Diena Televīzija" vārdu pirmie burti.Un ja patiess ir otrais variants,tad ko Andris2 nepareizi pateica?
P.S.Bet Robert Jūs nekad neesat domājis par atvainošanos šīm dāmām par nodarīto?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

jumors 20.06.2009 16:15

Nu, un gudrie kungi, vai vispār redzat kādu likumīgu ceļu, kā ietekmēt procesus valstī? Ja ar miljonāru kapitālu tas nav iespējams(1) ar Sorosa kapitālu(2) noziedzīgi, pa vienam- neiespaidīgi(3)! Domubiedru grupas agri vai vēlu nonāk pie nosaukuma NVO, citādi tās neviens neuzklausa. Noniecināt citu cilvēku enerģijas pielikšanas punktu nav produktīvi. Gan jau kaut kas pasaulē kustas. Diezin vai alnis saprot, ko tādu īpašu dara skudras, bet mums kā cilvēkiem derētu padomāt, pirms vērtēt. Un man kārtējais jautājums- vai ir kāds portāls, kur izpaliek savstarpēja apniecināšanās?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

petka 19.06.2009 20:27

"Jūs mani ārkārtīgi saintriģējāt!"
"šis mans mīļais pārītis ir TIKAI NEDAUDZ "... labāki par vidusmēra zagļiem un liekuļiem"

tam histēriskajam diloņslimajam jauneklim bija tā - jo labāks ir kņazs Miškins, jo viņš ir sliktāks, jo liekulīgāks, kā jau savas šķiras pārstāvis. Eksaltācijā viņš pārliecināja sevi un centās arī citus pārliecināt, ka tas ir tieši tā, turklāt viņam pašam ļauts viss, jebkādas apsūdzības un apgalvojumi, jo viņš tūdaļ miršot nost. Pie tam reiz viņš nospēlēja tirādi ar pašnāvību, kuru tā arī nespēja izdarīt.

Nu, bet tas viss, kā saka, ir liriska atkāpe. Daudz interesantāks ir šis:
"Par lielajiem, patiesajiem maitam jau viss ir pateikts."

Nav gan. Konti, summas, uzņēmumi, shēmas. Noziegumu reālie apmēri, kaitējuma sekas (varētu veikt aprēķinus, līdzīgi kā ar okupācijas nodarītajiem zaudējumiem). Aktīvākie līdzskrējēji un atbalstītāji. Kolaboranti, tā teikt.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

kartupelis > Andrim 19.06.2009 18:30

Nē - es saku un uzstāju, ka cīņa pret izzagšanu nedrīkst notikt kā skaļš, pompozs, neauglīgs process, kurā cīnītāji gūst vieglu un lētu popularitāti, vai atrisina noziedzīgas un savtīgas zirnekļu burkas cīņas, bet apkārtējiem paliek izdemolēta, dzīvošanai nederīga vide.
...............

Kādā tieši veidā? Pārmetumi ir Putnim Delnas amatos. Kādā tieši veidā Putnis ir guvis lētu popularitāti, nodarbojies ar noziedzīgām un savtīgām zirkneļu burkas cīņām un atstājis apkārtējiem izdemolētu un dzīvošanai nederīgu vidi? Konkrētus piemērus, lūdzu, Andri!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Andris_2 19.06.2009 17:11

bet jautājums jau arī bija vēl daudzkārt "nenopietnāks" un galēji nekonkrēts

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

kartupelis > Andrim 19.06.2009 17:03

Tas neizklausās pēc nopietnas atbildes uz jautājumu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Andris_2 > petka 19.06.2009 16:36

Paprecizējiet! Jūs mani ārkārtīgi saintriģējāt!

Es te ar Putni un Streipu "cīnos" - Jūs rakstāt "...kuram vislielākie nelieši bija tie, kuri bija kaut nedaudz labāki par vidusmēra zagļiem un liekuļiem. Tiem tad šis jauneklis arī brauca virsū..."
Ja neesmu pārklausījies, tad pilnīgi neapšaubu, ka šis mans mīļais pārītis ir TIKAI NEDAUDZ "... labāki par vidusmēra zagļiem un liekuļiem".
Nu tieši tā! Par lielajiem, patiesajiem maitam jau viss ir pateikts. To neapšaubu, bet arī uzskatu par lieku bļaut lielajam pūlim līdz.
Es uz šitiem "varoņiem" saucu, ka karaļi ir pliki, bet pagaidām viņu galms ir skaļāks

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Andris_2 > kartupelim 19.06.2009 16:21

Tik trūcīgas, faktiski pat slikti pabarotas un sabiedrisko un demokrātisko tradīciju tikai nedaudz iepazinušas dazādu ļaužu grupas kā Latvijā, daudzējādā ziņā uzvedas kā pusaudžu pūļi vai pat ielu bandas. Nekādi nevar apšaubīt, ka šajos pūļos ir nelieši, kurus apmierina situāciju duļķainība, bet ne visi ir tādi - ja par kādām grupām sāk radīt viedokli "visi viņi zog" "visi viņi tādi" tad iegūst rezultātu, ka atbilstošo grupu nāksies tikai un vienīgi anihilēt.
Es domāju, ka tieši pusaudžu krīzes psiholoģijas, vai atkarību ārstēšanas speciālisti varētu sniegt aptuvenu ieskatu metodēs kā veikt sabiedrības ārstēšanu.
Es apgalvoju, ka patreizējie diletanti, pašdarbnieki ir padarījuši situāciju sliktāku, nekā ja nebūtu kērušies klāt vispār

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

petka 19.06.2009 16:05

man Jūs atgādinat to diloņslimo jaunekli, kuram vislielākie nelieši bija tie, kuri bija kaut nedaudz labāki par vidusmēra zagļiem un liekuļiem. Tiem tad šis jauneklis arī brauca virsū, labi saprazdams, ka viņa demaršus īstie maitas pat neuzklausīs. Nav jau jāmeklē tiešas analoģijas, patrāpīsies jums kāds īsts kņazs miškins, tam Jūs tāpat uzbrauksiet,

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

kartupelis > Andrim 19.06.2009 15:52

Bet kādā tieši veidā???

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Andris_2 > kartupelim 19.06.2009 15:36

No kurienes šis lielinieku piegājiens - kas nav ar mums, tais pret mums?! Kur teicu, ka atbalstu vai attaisnoju zagļus?! Vai varbūt kaut kur apgalvoju, ka Latvijā nav jau pār mēru daudz nozagts?!
Nē - es saku un uzstāju, ka cīņa pret izzagšanu nedrīkst notikt kā skaļš, pompozs, neauglīgs process, kurā cīnītāji gūst vieglu un lētu popularitāti, vai atrisina noziedzīgas un savtīgas zirnekļu burkas cīņas, bet apkārtējiem paliek izdemolēta, dzīvošanai nederīga vide.
Atkal un atkal atkārtoju - ir noticis un neapstrīdams fakts, ka godīgi cilvēki Latviju vadīt negrib. Es uzstāju, ka to ir panākuši ne tikai Latvijas izzadzēji, bet arī lielinieciski izzagšanas apkarotāji.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

kartupelis > Andrim 19.06.2009 14:55

Par ko ir cepšanās, Andri?

Nu tas taču aklajam redzams, ka valsts ir nozagta un izzagta. Latvijā daudz par maz par to runā, jo izzadzēji kontrolē gan mēdijus, gan galvenās NVO, gan VID, gan muitu, gan Ekonomisko policiju. Visu!

Pārmest kādam, kas to skaļi pasaka, taču ir vienkārša aprobežotība! Un tad vēl atsaukties uz bērnības traumām! Kāds sakars pirms 30 gadiem veiktai komunistiskai smadzeņu skalošanai ar šodienas realitāti? Varbūt tikai ļoti šauram lokam šodienas Latvijā ir izdevīgi runāt "pareizi". Padomju laikos tas bija pavisam savādāk! Vairākums taču Latvijā zog un to vēl atklāti izrāda! Un tikai retais to vērtē kā kaut ko sliktu vai nenormālu. Diemžēl tieši tāpat kā Andris! Ja tā ir "analīze", Andri, tad nu gan derētu vēlreiz skolā iet.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Andris_2 > petka 19.06.2009 14:13

Jāatzīst ka pārmetums vietā - nav nekāds jaunums, ka mietpilsoņi noēd sirds skaidrību. Tomēr ir dikti "jāvelk aiz ausīm" lai negāciju pāri plūstošo Putni salīdzinātu ar kņjazu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Andris_2 19.06.2009 14:06

Kārtējā sērskābes deva no cilvēka, kam īpašās drosmes pazīme ir spēja neķītri un perversi nolamāties un uzlikt parakstu. Vāāāāronis!!!!!
Uz ko jums tad interese par manu vīrieša/večuka personu?! Hm....
Bet tālāk (kādas žāvas) atkal viss pēc manis minētās fabulas - no 280 vārdiem jau 105. "Lemb..." - labi, ka softs saskaita statistiku, un dod iespēju novērtēt izmetamās drazas daudzumu

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Aina - Kalvim 19.06.2009 13:57

Nu korupciju jau nu gan Latvijā grūti nosaukt par pseidoproblēmu. :)

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Kalvis 19.06.2009 13:14

Uz šiem 3 visu nelaimju vaininiekiem (LŠŠ) jau pirms vairākiem gadiem savos ievadrakstos norādīja Aivars Ozoliņš no "Dienas". Šķiet, tas bija 2006.gadā. Drīz pēc tam bija 9.Saeimas vēlēšanas... Paldies Ozoliņam, katrā gadījumā.

Itālijas premjeru sauc Silvio Berluskoni. Viņš pavisam noteikti ir miljardieris. Un arī uz dažiem viņa darījumiem krīt aizdomu ēna. Bet kādēļ viņu ievēlēja? Droši vien tādēļ, ka arī Itālijā opozīcija bija tāda - jocīga. Bija viņiem Romano Prodi - "kreiss", turklāt ne pārāk iedvesmojošs politiķis.

Man pēc savām "šķiriskajām interesēm" piestāvētu atbalstīt "Jauno Laiku" - es strādāju globalizētā uzņēmumā, esmu beidzis to pašu skolu un fakultāti, ko Jaunā Laika dibinātājs.

Bet es par viņiem nobalsoju tikai vienreiz - 2002.g. Pēc tam vienkārši nespēju - tieši tādēļ, ka visur turpat tuvumā apgrozās visa tā pati NVO aktīvistu mafija. Cilvēki, kuri nemitīgi risina kaut kādas pseidoproblēmas - ievieš tiesībsarga institūciju, kas cīnās pret melnu un baltu datoru reklāmām, skaita latviešu un krievu personvārdus pamatskolu matemātikas uzdevumu grāmatās (Marijas Golubevas projekts), plāno kā vislabāk uzņemt bēgļus no citiem kontinentiem (Dace Akule), u.c. Priekš NVO jau nerūp, kas faktiski notiek Latvijā - bet tikai savu sponsoru šauri definētais skatupunkts.

Un paliek neapspriesti jautājumi - Kā padarīt laptopus cilvēkiem pieejamākus? Kā panākt, ka skolēni vispār rēķina matemātikas uzdevumus - vienalga, vai tajos saldējumu par santīmiem pērk Druvis vai Sergejs? visbeidzot - kas mums jādara ar 350 tūkstošiem nepilsoņu un vai vispār kādam bēglim ir kaut mazākā vēlēšanās uz Latviju braukt?

Un tad, kad pienāk vēlēšanas, tad es apskatos, kuru partiju visaktīvāk lamā šie "cilvēktiesību aktīvisti" un tukšo salmu kūlēji, un par to arī nobalsoju. Šlesera partijas reitinga kāpums Rīgā no kādiem 2.5% līdz 15% dažu mēnešu laikā --- tas nav tikai Šlesera personības vai reklāmu nopelns. Reklamējās taču arī citi. Visvairāk par labu Šleseram nostrādāja viņa pretinieki.

Es nedomāju, ka NVO aktīvisti izdarīs kādus secinājumus. Viņiem jau ir "jāatražo sava dienaskārtība", jāpieprasa sev kaut kas. Vieni ņemas par citu rasu integrāciju Latvijā, citi par praidiem, vēl citi - pēta slēpto diskrimināciju matemātikas grāmatās. Ja jau valsts kalpo kaut kādām šaurām interesēm - kāda tur vairs starpība - vai tā kalpo Šleseram, vai arī bēgļu izmitinātājiem vai praidistiem?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

petka 19.06.2009 13:06

Andris_2, Jūs Dostojevska Idiotu esat lasījis?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Kārlis Streips 19.06.2009 13:00

Kārtējie kaķa lāsti no cilvēka, kurš izvēlas palikt anonīms un tāpēc -- gļēvs. Ko mēs zinām par šo cilvēku? Ja tas viss jau pirms 30 gadiem bija, šī skola, šīs studijas, šī pirmā darba vieta, tad zinām, ka Andris_2 ir vīrietis gados, varbūt pat večuks. Kaut kur citur bļaustoties par to, cik Politika.lv blogotāji visi ir "tizli" (un sūdzoties, ka paši blogotāji samazina valodas kultūru), viņš laikam ir teicis, ka viņam ir trīs bērnu. Bet, ko Jūs studējāt, Andri? Kas bija šis Jūsu pirmais darbs? Ko Jūs darāt tagad? Lūk, tas palīdzētu saprast, tā teikt, no kurienes Jūs nākat. Robertam blogā ir pilnīgi taisnība. Lemberga bagātība ir labākajā (uzsveru -- labākajā) gadījumā apšaubāma. Arī par Šķēles naudu var rasties jautājumi -- acīmredzot ziedi padomju laikā bija varen dārgi, ja jau ne vien viņš, bet arī daudzi citi tā iesita starta kapitālu. Gluži tas pats ir sakāms arī par Šleseru. Nezinu, Andri, kādā Latvijā Jūs vēlaties dzīvot, bet man personīgi ir pretīgi tas, ka politika ar to, ko VVF šodien Dienas Biznesā pareizi nosauca par mini-oligarhiem ir tik cieši saistīta. Nepiekrītu gluži Robertam, ka Šķēle un Lembergs varētu "glābt" Latviju. Puzes ķeizara gadījumā visticamāk tas nozīmētu atdot naudu, kuru viņš jau tā piesavinājās. Taču 20 gadu pēc valsts neatkarības atjaunošanas joprojām dzīvot valstī, kurā vesela politiska partija šo līdz izmisumam kompromitēto cilvēku joprojām uzskata par savu "premjerministra kandidātu"? Ja godīgi, tas mazāk saka par partiju un vairāk par sabiedrību, kurā tas notiek. Tas nekas, ka cilvēks sazadzies, ka tik man arī kaut kas atlēca. Tā ir piecītis policistam un aploksne ārstam zem galda kultūra. Tā ir pretīga kultūra. Nezinu, Andri, kas Jums rada Jūsu piesaukto "orgasmu." Ceru, ka ne Latvijas degradācija.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Andris_2 19.06.2009 09:38

Izcili, izcili, izcili!!!
Te es ar 36 fonta izmēru varu tikai atkārtot:
"Tā Latvijas "kristāltaisnības" aizstāvju rindās, man šķiet, ir tāda konsekventa parādība, ka par katru izteiktu domu, kur neizrāda bezierunu dievišķu sajūsmu par pretkorupcijas "saulvežiem", piedzejo klāt kaut kādu saistību ar ŠŠL un tad to komplektu "masē" tikmēr, kamēr sasniedz orgasmu."

Pirmājās divās frāzēs, ar kārtējo ietrenēto demagoģijas ekvilibristikas paraugdemonstrējumu, Putnis izgriež ar zarnām uz pretējo pusi manis iepriekš rakstīto komentāru, tad pievieno 1000x atgremotu palagu ar "oligarhu varoņdarbiem" (atvainojos, cītīgai pārlasīšanai pat laiku netērēju), vēl bildi sameklē ar attēlu midzenim, kurā mīt asinskārākais Latvijas cilvēkēdājs un kārtējā tipveida "kūka" no jau izļurkātā konveijera izripo vispārējai apskatei.
Un atkal tikai jāpārkopē ar 36 šriftu
"Viens no redzamākajiem dusta kaisītajiem, ar Bavarijas alus kausu rokā, spriedelē par idiotisko bizbizmārīšu spēju sagandēt dzīvi nevien vienā mājā, bet visā kvartālā.
Aplausi! Galvenais nepazīt tādu lietu kā paškritika vai vismaz godaprāts - un dzīve ir skaista!"
Vai kaut kur tiku apšaubījis, ka noziegumi ir jāpēta, jāatklāj un noziedznieki jāsoda?!
Tikai mani neviens nepiespiedīs slavēt kādu tizlu censoni tikai par to vien, ka tas vārdos auro par likumību! Savos jaunības laikos gan skolā, gan studijās, gan pirmajā darba vietā es jau tiku redzējis gan pārcentīgus idiotus, gan klajus un rafinētus neliešus, kuri meistarīgi žonglēja ar tā laika nesatricināmi pareizajām frāzēm un savu pareizību vēl pamatoja ar labi afišētu askētismu un nesavtību. Tas viss jau pirms 30 gadiem bija!!! Tad uz juku laikiem pieklusa, bet tagad tikai dažviet pat tās pašas sejas vecākas palikušas un tikai daži vārdi tekstos pamainīti. Nu un protams jauni skaļi zaļknābji ar hunveibinu degsmi klāt ir nākuši. Vai es apšaubu, ka hunveibini ir nesavtīgi?!
Tikai pēc idiotiski iedomātas un vēl idiotiskāk realizētas totālas "zagļu" zvirbuļu iznīcināšanas kampaņas izrādījās, ka tīrumi Ķīnā iznīkst citu jaunradītu apstākļu dēļ vēl straujāk.
Jūs, Putni, esat "zvirbuļu iznīcināšanas vadonis"! Vai vienkārši sirsnīgs un stulbs, vai nelietīgs - to uzzināsim kādreiz vēlāk. Es esmu ļoti konservatīvs un pacietīgs un, pirms kaut ko daru, ļoti ilgi vēroju, mācos un analizēju.