Korupcijas 0C. Pārskats par korupciju un pretkorupcijas politiku Latvijā

  • Projekta norises laiks: 16.12.2008 - 14.07.2010
  • Projekta izmaksas: 14 782 EUR
  • Finansētājs: Sorosa fonds-Latvija
  • Kontaktpersonas: Valts Kalniņš

Projekta gaitā tika izdoti izdevuma „Korupcijas 0C. Pārskats par korupciju un pretkorupcijas politiku Latvijā ” 9. un 10.izlaidums latviešu un angļu valodā (attiecīgi par 2009. gada pirmo un otro pusgadu).

Iesaki citiem:

Projekta gaitā tika izdoti izdevuma „Korupcijas 0C. Pārskats par korupciju un pretkorupcijas politiku Latvijā ” 9. un 10.izlaidums latviešu un angļu valodā (attiecīgi par 2009. gada pirmo un otro pusgadu). Izdevumi ir pieejami drukātā formātā un internetā. Internetā tie pieejami speciāli Korupcijas °Cziņojumiem jaunizveidotajā Wikidot vietnē (latviski  un angliski), kā arī portālā politika.lv.

Nr. 9 ietvēra sekojošus tematiskos rakstus: Rozenvalds, J.,Latvijas demokrātija starp “eiropeizāciju” un postpadomju telpas mantojumu [par demokrātiskās politiskās kultūras deficītu Latvijā un citās bijušās PSRS valstīs]; Kurpniece, D., Drosme pārkāpt vienaldzības robežu jeb kāpēc ir svarīga trauksmes cēlāju aizsardzība; Dedze, I., Strode, I., Vecāku maksājumi – piespiedu brīvprātīgais līdzfinansējums izglītībai [par pētījuma par vecāku neoficiāliem maksājumiem skolās rezultātiem].

Nr. 10 ietvēra sekojošus tematiskos rakstus: Kalniņš, V.,Korupcijas apkarošanas bilance – iztiesāšana 2004.-2008. gadā [pārskats par PROVIDUS apkopoto statistiku par korupcijas krimināllietām tiesās]; Stafecka, L.,Ar krīzi uz korupciju [par ekonomiskās krīzes iespējamo ietekmi uz korupciju Latvijā]; Austere, L.,Vai jāatbild tam, ko vieglāk piespiest? [par ieceri noteikt, ka NVO amatpersonas būtu uzskatāmas par valsts amatpersonām, ja NVO saņem valsts finansējumu virs noteikta apjoma].

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Citi autora darbi