Konsolidējot pilsoniskās sabiedrības dienaskārtību 1

  • Autors:Ivars Ījabs, Marija Golubeva
  • Organizācija:PROVIDUS, LU
  • Gads:2009
  • Valoda:latviešu

Pētījuma mērķis ir veicināt Latvijas NVO sadarbību pāri etnisko un valodas dalījumu robežām.

Iesaki citiem:

Pētījuma mērķis ir veicināt Latvijas NVO sadarbību pāri etnisko un valodas dalījumu robežām, veidojot dialogu un izvērtējot kopīgo interešu apzināšanos, kā arī veicinot kopīgo rīcību. Ziņojumā skatīti latviešu un krievu pamatvalodas NVO pārstāvju uzskati par sadarbības iespējām un šķēršļiem, kā arī analizēti NVO foruma rezultātā tapuši secinājumi par pilsoniskās sabiedrības konsolidācijas potenciālu un ierobežojumiem. Ziņojuma noslēgumā autori piedāvā ietiekumus NVO koalīcijām, kā arī vietējiem un starptautiskajiem fondiem, kas piešķir atbalstu pilsoniskās sabiedrības aktivitātēm Latvijā.

(Konsolidējot pilsoniskās sabiedrības dienaskārtībupdf)

Iesaki citiem:

Komentāri (1) secība: augoša / dilstoša

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Nibiru 19.01.2010 12:27
Viss tas fufelis ar tā saukto Jūsu integrāciju nav ne kaķa kakiņas vērts. Globāla teorija, kas rezultātā izvēršas tikai un vienīgi par neleimi mazajām tautām.
Vienīgā dabiskā ideoloģija mazai tautai ir nacionālisms. Un nevajag to mālēt kā kaut ko šausmīgu. Latvietim latvija ir vajadzīga tikai tiktāl, lai te mūžam varētu dzīvot latvieši, pieaugt skaitā un kopt kultūru. Un cittautiešiem ir jāizvēlas - vai nu atbalstīt latviešu nacionālismu ar vēlāku asimilāciju vai aizbraukt.

Un jūsu "eksperti" lai nemaz nesprēgā. Tagad pilna Latvija ir visādiem Briseles "kursiņus" izgājušiem plānā galdiņa urbējiem, tikai jēgas no viņiem gan nav - viens vienīgs posts tikai. Ne uz ko vairāk nav spējīgi kā latvietiem iezaurēt, ka žīds nav vairs žīds, nēģeris vairs nav nēģeris, pat čigāns savādāk jāsauc - zirgam jāsmejas!

Citi autora darbi