Atslēgvārdi:

Kā izaudzēt savu spageti koku? 2

Vai esat redzējuši BBC žurnālista Ričarda Dimblbija 1957.g. sižetu par spageti novākšanu ziedošos Lugāno ezera krastos?

Iesaki citiem:

Tas stāsta par gadskārtējo makaronu ražu, kas togad siltā pavasara dēļ ievākta divas nedēļas agrāk kā parasti. Spageti karājas koku zaros, un vienādais makaronu garums izskaidrojams ar rūpīgu, paaudzēs veidotu selekciju.

Sižetu noskatījās ap astoņi miljoni cilvēku, vēstī izgājušās sestdienas "Financial Times" pielikums, un daži zvanīja uz studiju un gribēja zināt, kā lai izaudzē pats savu spageti koku. BBC viņiem laipni ieteica iespraust vienu makaronu tomātu mērces bundžā un cerēt uz to labāko.

Pēc šīs pārraides 1. aprīlis kā joku diena uzņēma plašus un starptautiskus apgriezienus. Diez, vai no šī gadījuma arī cēlies teiciens „karināt makaronus”?

Sižets par spageti kokiem (YouTube)


Līksmu visiem aprīļa pirmo dienu :)

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (2) secība: augoša / dilstoša

Tmp author
Sean Williams

There are several websites affairs replica handbags. However, it is not yet accepted whether replicas at http://www.2013hermesreplica.co.uk are acknowledged or otherwis.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

veiko spolītis 01.04.2008 17:12
Bravo Krista! Toties Latvijas TV1 reklāmas dienām sludina ka 50 un 100Ls banknotes kokos aug! Tāpēc - april, april no buratino valstības:)

Citi autora darbi
Krista 1284

Ar ko nosist politiķi 18 Autors:Krista Baumane

Krista 1284

Netīrais grāvis 9 Autors:Krista Baumane

Krista 1284

Astoņpadsmit 8 Autors:Krista Baumane