Atslēgvārdi:

Jaunākais piemērs par bezatbildību politikā 36

Labrīt, lasītāji!

Šorīt atvēru žurnālu "Rīgas viļņi" un uzzināju, ka ilggadīgais raidījuma "Degpunktā" vadītājs Kārlis Seržants ir nolēmis raidījumu pamest, jo viņš oktobrī būs "zaļo zemnieku" kandidāts Saeimas vēlēšanās. Uzmanību piesaistīja viņa atzinums, ka laikā pēc vēlēšanām viņš obligāti atgriezīsies raidījumā. Ja netiks ievēlēts, tad tas ir skaidrs, bet, ja tiks ievēlēts, tad vienalga vadīs raidījumu, jo "tas būtībā ir paradokss, jo kā kandidāts vadīt raidījumus nevaru, taču kā deputāts - varu."

Iesaki citiem:

Ja nu vienu gribētos cerēt par tiem ļaudīm, kuri laikā pēc vēlēšanām būs parlamenta locekļi, tad tā būtu pilnīga atdeve darbam. Taču "zaļie zemnieki" visuzskatāmāk ir tā partija, kurai ar šāda veida personālijām ir pat ļoti, ļoti lielas problēmas. Šajā Saeimas sasaukumā partijas deputātu rindās ir bijis Viktors Ščerbatihs, kurš parlamenta darbā piedalās tad, kad viņš nav aizņemts ar sportu. Turpat ir arī Leopolds Ozoliņš, kurš Saeimā nav redzēts jau vairāku gadu garumā, jo ir slims. Man vakar radio raidījumā partijas pārstāvis, labklājības ministrs Augulis, stāstīja, ka tas jau nebūtu pieklājīgi, Ozoliņu lūgt nolikt mandātu. Citiem vārdiem sakot, tas nekas, ka mums ir deputāts, kurš nedara pilnīgi neko, nav vajadzīgs kāds, kas patiešām var darīt tomēr ļoti svarīgo darbu.

No "zaļajiem zemniekiem" ir nācis, iespējams, haotiskākais premjerministrs, kāds Latvijai jebkad ir bijis, Indulis Emsis, ar savām sazvērestības teorijām par "tīkliem," ar savām "portfelīša problēmām," ar atzinumu, ka grib jau cilvēks doties pareizajā virzienā, vienīgi viņš nezina, kurš virziens ir pareizais. No turienes ir nācis Saeimas spīkers Daudze ar atzinumu, ka Saeima jau tā neko, patiesībā tās darbs ir apstiprināt to, ko ir lēmusi valdība. "Zaļos zemniekus" pārstāv arī tie deputāti, kuri reiz centās ar atpakaļejošu spēku legalizēt naudas atmazgāšanu, kā arī tie, kuri reiz centās ar atpakaļejošu spēku samazināt zemes kadastrālo vērtību, lai izpatiktu atsevišķiem lieliem zemes īpašniekiem.

Un šodien mēs visi uzzināsim, vai ar savu klātbūtni Saeimas vēlēšanās tautu pagodinās un aplaimos Puzes ķeizars. Šodien Dienā atkal ir kāda lasītāja viedoklis, ka viņš Saeimā būtu vēlams, jo, tipa, zog, bet citiem arī dod. Tas nu ir "lielisks" rādītājs. Par visu vairāk Latvijai ir vajadzīgs deputāts vai arī, Dievs pasargi, premjerministrs, kuram priekšā vēl stāv ilga un gara tiesāšana. Nu, tad mums būtu pašiem savs "Berluskoni." Bet vai Itālija mums ir labākais piemērs?

Bezatbildība politikā. Diez kas nav.

Jauku visiem dienu!

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (36) secība: augoša / dilstoša

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


kārlis seržants 03.08.2010 00:32
Paldies kolēģi par manas kandidēšanas pamanīšanu un salīdzinašanu ar Ščerbatiha kungu. Gribu vien piebilst, ka esmu beidzis Universitātes Vēstures un filozofijas fakultāti ar specializāciju jauno un jaunāko laiku vēsturē, tā kā politika varbūt ir tā joma, kur manas zināšanas un dzīves pieredze noderēs vēl vairāk nekā žurnāistikā. Kas attiecas uz atgriešanos Degpunktā, es to nedomāju, kā pilnu atgriešanos un sižetu viedošanu, bet tikai raidijuma vadīšanu, kas kopā ar studijas teksta rediģēšanu man aizņem laiku no 19.30 līdz 21.00. Tas ir laiks, kad Saeima savu darbu ir beigusi un notiek tikai tikšanās, piemēram, Zoodārzos. Bet to taču mēs negribam, vai ne ....

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


anno68 to zj 26.07.2010 11:31
tik nevajag atkal tās pasakas par latviešiem, kas balsos par sc vai vēl trakāk par pctvl- šo ilūziju cenšas veidot kā reizi kremļa ideologi

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

zj 26.07.2010 10:58
Cien., Streipa kungs! Gadiem vērojot Jūsu neapšaubāmo žurnālista profesionalitāti, gribu norādīt uz Jūsu katrā paustajā vārdā jūtamajo proamerikānisko nostāju. Gribu atgādināt, ka 50 gadu pēckara okupācijas periods Baltijā bija tieši pasaules lielvaru, t.sk. ASV un PSRS vienošanās rezultāts. Situācija, kura faktiski izveidojās Latvijā pa šiem 50 gadiem , netika ņemta vērā, saskaņā ar Gorbačova un Reigana vienošanos, nododot Latviju rietumu ietekmei. Ļoti daudzi cilvēki tika nepamatoti represēti.Visvairāk - morāli. Jo piešķirt 3 Ls pensiju var tikai sadisti. Krievu tautības cilvēku intelektuālais resurss tika ignorēts. Bet viņi bija tādi paši komunistiski-teroristiskā režīma upuri. Ārzemju latvieši sarādās Latvijā ar 50-60 gadus vecu domāšanu un aizvainojumu pret boļševiku režīmu, identificējot to ar krieviem (lai gan šis režīms nebija krievu tautības cilvēku iniciēts). Un nodarīja ļoti lielu ļaunumu Latvijai. Jo jaunizceptie valsts vadītāji, mutes pavēruši, klausījās tikai rietumu konsultantos. Bez pieredzes un zināšanām valsts pārvaldē. Ārī konsultanti daudzos gadījumos bija vidusmēra cilvēciņi. Un tad nu vēl visi situācijas radītie finansiālie vilinājumi(privatizācija,palīdzības fondu apsaimniekošana utt.) Lembergs ne ar ko neatšķiras no simtiem citu tādu jaunbagātnieku, tikai ar to, ka jau pirms 15 gadiem mēģināja paust tautai, ka visus šeit vada intereses, arī amerikāņus un zviedrus. Laikam tas tad arī ir galvenais iemesls, kāpēc lielvaras nemīl Lembergu. Un Streipa kungs ļoti izpildīgi gāž nievas par Lemberga galvu. Atšķirībā no tiem, kuri taisa daudz lielākas rebes, bet dara to klusējot, iespējams, arī padaloties.
Varbūt Jums, Streipa kungs, vajadzētu ar vēsu prātu palūkotie, kāpēc tagad pat daudzi latvieši gatavojas balsot par krievvalodīgajām partijām.
PSRS laikos ideoloģijā svarīgs bija partejiskums - visus jautājumus medijos aplūkot Kompartijai vajadzīgajā aspektā.
Kā to sauc rietumos?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Aivars V. 23.07.2010 18:55
Novirzos no tēmas sakarā ar vēlēšanu tuvumu.Pusceļā no Pēterburgas uz Novgorodu ir izvietotas raķetes ''Iskander"",kuras aizsniedz Somiju,Igauniju,Latviju un Lietuvu.Poļi izvietoja ''Patriotus"'ķamēr Kaļiņigradā vēl raķešu nav(iskanderu).Vai mēs klusēsim?Lai gan protams pielietot viņas bez kodolkara nav iespējams,bet tā ir praktiskā puse.Vai priekšvēlēšanu kampaņā tas nekādi netiks izmantots.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kārlis Streips > kristoferam 23.07.2010 14:55
Pirmkārt, Vienotības reklāmā mans attēls parādījās bez manas ziņas, to nu reiz Jūs man pārmest nevarat, ja vien neesat tukšs un demagoģisks bļaurotājs. Kas attiecas uz godīgu atzīšanos, es nekad mūžā neesmu nevienam stāstījis, par ko esmu balsojis un tā arī nedarīšu. No tā, kas man ir sakāms par politiskajām partijām, Jūs varat nonākt pie jebkāda secinājuma, kāds Jums ir tīkams. Bet vēl jāatzīst, ka Jūs acīmredzot esat vēl viens no tiem ļoti daudzajiem nezinīšiem mūsu valstī, kuri kaut kā nevar saprast, ka zāle ir zaļa -- oi, atvainojos, ka viedoklis NEVAR BŪT OBJEKTĪVS. Es esmu KOMENTĒJOŠS ŽURNĀLISTS. KOMENTĀROS parādās VIEDOKLIS. Ko no tā visa Jūs nesaprotat, ķit vai micīt?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Diesel 23.07.2010 14:53
Žēl, ka Jums ir tāds margināls skatījums, ka par visu spriežat pēc viena projekta (Jūsu interpretācijas gaismā, protams) un no tā veicat vispārēja rakstura secinājumus. Tas diez kā nepastiprina Jūsu viedokļa pamatotību.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Diesel 23.07.2010 14:49
Jūsu demagoģijai nav robežu - Jūs tiešām uzskatāt, ka pietiek nosaukt skaitli - piemēram, 40 miljardi - un tad prasīt - lieciet pretī skaitļus - paskatīsimies, kuri ir lielāki?:)

Ja tā, tad neesat izvēlējies īstos skaitļus - summas, kas dažādu personu darbību dēļ nav ieripojusi valsts budžetā un summām, kas ir neadekvāti iztērētas, nav ne mazākš jēgas salīdzināt ar summām, kas ir ņemts kredīta ņemšanai.

Kredīta ņemšana nav ļaunums pats par sevi - slikts ir politiķis, kura darbības un bezdarbības rezultātā kredītņēmējs vairs nevar savu kredītu atmaksāt.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Andris_2 23.07.2010 14:44
Diesel 23.07.2010 14:20 ...Ahā, tātad LV galvenā problēma ir izglītības...
-----------------------
Un Jums - tieši JUMS - bija ienācis man pārmest sofismu?!
Pie šī projekta sagraušanas es vienkārši ar ārkārtīgu pārsteigumu ieraudzīju metodes, kā ar lētiem paņēmieniem sagrauj ilgu, cītīgu un starptautiski labi novērtētu darbu.
Tālākos gadus es esmu redzējis, kā šie paši cilvēki sagrauj jebko, kam vien "uzmet aci"

Tāpēc (ja nu to grūti bija saprast no manis iepriekš rakstītā)
LV galvenā problēma ir sanaidošana un nozākāšana savtīgu interešu realizācijai.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Andris_2 23.07.2010 14:37
Diesel - Andris_2 23.07.2010 13:45
...
Tas maks ir ...neiegūtais kapitāls..
Tas maks ir ...neiegūtie nodokļu ieņēmumi ...
Tas maks ir ...pārmaksā mākslīgi sadārdzinātos publiskā iepirkuma līgumos.
Tas maks ir ...pārmaksā nejēdzīgi lielas un neefektīvas valsts pārvaldes dēļ.

Es varētu turpināt....
-------------------------
Ja nav ciparu, tad turpināt nevajag! Jo tādā gadījuma tā ir tukša balamutība. Man arguments bez mērvienības un apjoma neeksistē.

Latvijā šobrīd ir ekstremāli padziļināta krīze kuru, manuprāt, galvenokārt padarīja tik dziļu nevis mistiski ļaunie, bet VISA Latvijas tauta, kura sagrābās 16 miljardus ārzemju kredītu un šobrīd un turpmākos apmēram 20 gads katru gadu tērēs 1 miljardu procentu apkalpošanai un 1 miljardu pamatsummas atgriešanai. Valdības, kas Latvijā ir caurmērā ap gadu un pusi laika velta iepriekšējā iznīcināšanai, principā neko nevar iespaidot - kas uz to cer, tas vienkārši ir nelga. Iespaidot varēja - un bija tās pienākums - Latvijas banka. Bet šo svēto govi kritizēt nevar, jo no turienes nācis (pēc veiksmīga (?) darba) PATS Saulvedis.
Tātad ir apzināti apmēram 30-40 miljardi posta, ko paveikusi pati TAUTA.
Ja jums ir zināmi citi paveiktie posti, tad lūdzu galdā skaitļus, kas ar šiem ir "vienā svara kategorijā".

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Diesel 23.07.2010 14:20
Ahā, tātad LV galvenā problēma ir izglītības informatizācijas projekta sagraušana...

Mjā, viss skaidrs....

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Andris_2 23.07.2010 14:06
Nenoprecizēju pieminētas onkoloģijas būtību - "sanaidošana un nozākāšana savtīgu interešu realizācijai".
Kad tiks izskausta šī sanaidošana un nozākāšana, tad mēs vienosimies arī zagšanas un ietekmju izskaušanai.
Un te nu ir tā tiešā saistība ar Streipu - viņš ir naidošanas un zākāšanas "stahanovietis".

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Andris_2 23.07.2010 13:59
Diesel - Andris_2 23.07.2010 13:32 ... lai vēlēšanās daudz vietas neiegūtu tie, kas draud ar "otru Biškeku" vai arī tie, kuri naudas dēļ ir gatavi pārdot visu un biedroties ar tiem, kas draud ar "otru Biškeku". Jo, ja šīs personas uzvarēs...
--------------------
Nē, mīļais cilvēk, Jums nekādi neizdosies mani nobaidīt ar šiem "bubuļiem"!
Es savos tuvu pusgadsimta gados esmu visādus pekstiņus un "šausmas" redzējis un pats drausmīgākais, kas mana darba dzīve ir noticis, ir Eiropas daudzās starptautiskās sanāksmēs slavētā un potenciāli visperspektīvākā izglītības informatizācijas projekta diskreditācija un sagraušana, kuru iesāka PERSONĪGI Repše, Šadurskis un Reirs.
Latvijā pašā iekšienē jau 10 gadus ir politiskā onkoloģija, kas ir 100x drausmīgāka par zagšanu vai ārējām interesēm.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Diesel - Andris_2 23.07.2010 13:45
Kas par sofistiku Jūsu izpildījumā:):):)

Tas maks ir Latvijas valsts neiegūtais kapitāls par valsts uzņēmumu privatizāciju.
Tas maks ir valsts neiegūtie nodokļu ieņēmumi no vispārējas sākumdeklarēšanas neieviešanas radītajām sekām un izcili tuvredzīgas, lai netiektu vairāk, nodokļu politikas.
Tas maks ir nauda, ko nodokļu maksātāji pārmaksā mākslīgi sadārdzinātos publiskā iepirkuma līgumos.
Tas maks ir nauda, ko nodokļu maksātāja pārmaksā nejēdzīgi lielas un neefektīvas valsts pārvaldes dēļ.

Es varētu turpināt....

Ja kāds cilvēks minēto lāgā negrib atcerēties (vai nevēlas atcerēties), tad tā ir viņa problēma. Ja jau no seniem laikiem ir zināms - ja aitas ir, tad cirpēji atradīsies.

bet mēs te diskutējam nevis par to, kā neļaut cirpējiem cirpt jau tā lieso LV aitiņu tālāk, bet gan par Kārļa Streipa darbu žurnālistikas lauciņā. Citiem vārdiem sakot - par pseidoproblēmu uz reālo problēmu fona.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Andris_2 23.07.2010 13:32
Diesel - Kristofers 23.07.2010 13:16 ...Pieņemsim, ka man ir divi paziņas. Viens man nozaga naudas makku, otrs ne...
--------------------------
Precizējums teksta uzdevuma nosacījumiem:
Diesel - Kristofers 23.07.2010 13:16
Pasakiet, lūdzu, kā Jūs dzīvē iedomājaties realizēt teicienu "objektivitātes ievērošana viedokļos".

...Pieņemsim, ka man ir divi paziņas. Par vienu man visu laiku "betonē", ka viņš man nozaga naudas maku, kura esamību es nemaz tā lāga neatceros, bet svēti ticu, ka noteikti man tāds no Dieva bija novēlēts un tātad bija, otrs ir tas pasludinātā "zagļa" apkarotājs un tieši šī iemesla dēļ noteikti man neko nav nozadzis...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Diesel - Andris_2 23.07.2010 13:32
O, sveiki, Andri! Es gan ieteiktu radošo enerģiju koncentrēt tam, lai vēlēšanās daudz vietas neiegūtu tie, kas draud ar "otru Biškeku" vai arī tie, kuri naudas dēļ ir gatavi pārdot visu un biedroties ar tiem, kas draud ar "otru Biškeku".

Jo, ja šīs personas uzvarēs, vai Jūs savā dārziņā varēsiet darboties ar medu un izsniegt burciņu kaimiņu puikam, kā rakstījāt kādā no saviem komentāriem (pretstatā nelietim Streipam, kam patīk pilsēta). Ko Jūs teiksiet saviem bērniem, kurus, kā vienreiz rakstījāt, esat izaudzējis?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Diesel - Kristofers 23.07.2010 13:16
Pasakiet, lūdzu, kā Jūs dzīvē iedomājaties realizēt teicienu "objektivitātes ievērošana viedokļos".

Mazs piemērs. Pieņemsim, ka man ir divi paziņas. Viens man nozaga naudas makku, otrs ne. Vai"objektivitātes ievērošana viedokļos" nozīmētu to, ka, ja es kritizēju īsto zagli, tad man ir pie reizes, lai ievērotu "objektivitāti viedokļos", jāsaka, ka tas otrais man arī nozaga maku?

Tas pats attiecas arī uz politiku. Vienotībai (piemērs) var atrast daudz mīnusu, tācu tos pat lielākajā dzērumā nevar salīdzināt ar tiem sūdi.m, kas ir iestājušies dažas labas citas partijas (vai, precīzāk, to "leļļu meistaru")lēmumu rezultātā. Domāju, ka Jūs saprotat, par ko runāju. Tāpēc šī runāšana par Streipa "neobjektivitāti", manuprāt, ir stulba - viņš vienkārši kritizē tos, kuru dēļ lielā mērā esam dimbā.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Diesel - o gol 23.07.2010 13:11
Ja ar Streipa favorītiem domājat Vienotību, tad tur vajag īpašu radošu piepūli, lai uzskatītu, ka viņi ir nolaiduši Latviju uz grunti. Nezinu, vai tam ir jēga - spriežot pēc Jūsu komenta un rakstības stila, ar Jums diskutēt nav ne mazākās jēgas - bet gribēju Jums atgādināt, ka ZZS (ar kuras starpniecību var nākt "Lemberga laiks") bija visās koalīcijās, kuras realizēja to politiku, kuras dēļ mēs esam tādā "D", kā Jūs izsakaties. Citiem vārdiem - Jūsu viedokļa absolūtā liekulība ir skaidri redzama.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Andris_2 23.07.2010 13:04
Diesel - Kristofers 23.07.2010 12:47 ...vai esat universāls taisnības cīnītājs par žurnālista ētiku? Vai Jūs uzdodat jautājumus par politisko angažētību NRA žurnālistiem? Vai Jūs kontaktējat ar LNT par viņu priekšv...
----------------------------
Cīnītāji ( piemēram par tīrību) vienmēr par savas darbības mērķi izvēlas visodiozākos objektus. Savukārt, kuri grib tīrību, tie vienkārši tīra un sāk ar to, ko var paveikt, nevis ar "lielāko" un bieži nepaveicamo.
Streips viennozīmīgi ir pats odiozākais angažētības liekulīgās noliegšanas eksemplārs, tāpēc ir bezjēdzīgi "cīnītājus" mēģināt uzrīdīt pārējiem.
Lai nu ko, bet sulīgāka eksemplāra par Streipu Latvijā jau nu nav gan.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


kristofers - diesel 23.07.2010 13:02
Mediji dalās sabiedrskajos un privātajos. Ja runa ir par privātajiem, tad redzam, kam tie simpatizē - CNN - demokrāti, FOX - republikāņi utt, tā ir citur visā pasaulē, kur ir vārda brīvība. Tādēļ par to nav vērts diskutēt, jo pieļauju, ka Jūs man te varētu tagad pateikt, ka TV3 un IR ir neitrāli un objektīvi mediji.
Taču Sabiedriskos medijus regulē likums, kas paredz objektivitātes principa ievērošanu, t.sk., arī viedokļos, lai cik ļoti tas arī Kārlim nepatiktu.
Ta'dēl, kas tad liedz Kārlim iet uz privāto mediju un tur paust savas simpātijas.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Diesel - Kristofers 23.07.2010 12:47
Diskutēt jau var par jebko, tikai vienā gadījumā diskusijas priekšmets ir pielīdzināms latviešu tautas izdzīvošanas jautājumam, bet otrā - konkrēta žurnālista uzskatiem. Žēl gan, ka vēlaties diskutēt tikai par otro jautājumu - es gan, tuvojoties oktobrim, palasot atstāstus no Urbanoviča k-ga intervijām un apzinoties Andra un Aināra pieeju dzīvei un politikai, kaut kā tomēr jūtau, ka labāk būtu diskutēt par pirmo tematu:)

Starp citu, ja drīkst jautāt - vai esat universāls taisnības cīnītājs par žurnālista ētiku? Vai Jūs uzdodat jautājumus par politisko angažētību NRA žurnālistiem? Vai Jūs kontaktējat ar LNT par viņu priekšvēlēšanu raidījumiem? Vai arī tomēr par savu taisnības cīņas platformu izvēlaties portālu politika.lv (ar tik plašo lasītāju skaitu) un īpaši - žurnālistu K. Streipu?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


kristofers - diesel 23.07.2010 12:02
Mans komentārs bija par Streipa kunga politisko angažētību, tad par to arī esmu gatavs ar Jums diskutēt.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


kristofers 23.07.2010 11:57
Vai Vienotības atbalstīšanu, Kārli, Jūs saucat par profesionālu darbu? Vai Jūsu parādīšanās Vienotības reklāmā arī liecina par profesionālismu? Jābeidz taču vienreiz tā liekuļošana. Kāpēc Jūs neatbildējāt uz manu jautājumu par godīgo atzīšanos?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Diesel - Kristofers 23.07.2010 10:15
Manuprāt, svarīgāks neatbildēts jautājums ir cits - kā tas var būt, ka laikā, kad personām, kuru realizētās politikas dēļ mūsu valsts ir šajā situācijā, vēl ir atbalstītāji, kuri (kā Jūs) dara visu, lai novērstu uzmanību no reālām problēmām, bet koncentrētos uz pseidoproblēmām (homosekuālismu, Janīnas Kursītes viedokli u.c.). Viens variants ir, ka šiem cilvēkime vienkārši maksā vai arī viņi pārstāv attiecīgo partiju jaunatnes nodaļas. Otrs variants - ja viņiem nemaksā un viņi nepārstāv attiecīgās partijas - ir daudz, daudz bēdīgāks. Bija labs teiciens - pietrūkst medicīniskās izglītības, lai noteiktu precīzu diagnozi...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kārlis Streips > kristoferam 23.07.2010 09:55
Man šajā lietā ir svarīgs tikai viens -- vai Latvijas televīzijas (vai jebkura cita medija) vadība atbalsta savus žurnālistus un raidījumu vadītājus tajos brīžos, kad politiķi par viņiem runā labu vai sliktu. Es neesmu nedz vainīgs, nedz arī atbildīgs par to, ko ir teikusi Janīna Kursīte, tāpat kā es neesmu bijis vainīgs vai atbildīgs par negatīvām lietām, kuras par mani laika gaitā ir teikuši dažādi "Tautas" partijas pārstāvji un ne viņi vien. Jautājums ir tikai un vienīgi par to, vai darbs tiek darīts profesionāli.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


jumors 22.07.2010 18:23
O, gols! Redz, neko citu jau varai nevajag, lai būtu tādi viegli desai pakaļ lokāmie. Ja jums tīk tāds dzīves veids- lai būtu! Bet nav obligāti tādu pataisīt visu Latviju- tad gan būs absolūtās ziepes.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


o gol to KS 22.07.2010 16:50
Un neberzeejiet rokas,Streipa kungs! Lemberga laiks,pilniigi objektiivi,naaks! Naaks pavisam driiz!Tad,kad Juusu favoriiti buus so,,LV,, nolaidusi GALIIGI ,,D,, NEIZBEEGAMI!
Peec inerces,Juus veel patiesi augstu veerteejot un cienot - O.G.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


o gol to KS 22.07.2010 16:42
Jaa jaa,K.Streip! VARBUUT zog! Kaut Jums beidzot pielektu,ka tas ir JAAPIERAADA!Un tomeer,zogoss deveejs ir labaaks par to,kasTIKAI NJEM.Unveel,Streipa kungs.Saeimaa ne vienmeer seedosie ,,sportisti,, ne ar ko nav sliktaaki par tiem,kas tur seez IK DIENAS jau gadiem.
Bet,kaapeec Juus esat tik histeerisks kljuvis? Juus savulaik,un daudzus gadus bijaat manu cieniijamaako zurnaalistu topaa...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

jumors 22.07.2010 12:47
Velns ar ārā- cik var prasīt no citiem godīgumu, ja sen šajā valstī vairs nav skaidrs, kas ir godīgums? No skaidra gaisa izaug pilis un ārvalstu konti un tas noteikti nav izzagts no valsts, vai ne, jo visiem tā ir? Man neviens nevar aizliegt zagli saukt par zagli, kaut arī es viņa roku nenotvēru, kad tā bija mana kabatā. Bet es zinu, ka mana kabata bija ar kaut kādu saturu, bet tagad ir tukša bez jel viena cauruma. Nu, meklējiet nu pierādījumus, bet tā reiz ir tiesas darīšana.
Un ja te dažam liekas, ka tiesa nu strādā izcili- tad gan es nesaprotu, pēc kā vērtē izcilību? Pēc tā , cik maksātnespējīgie tiek iztiesāti no dzīvokļiem, vai cik tiek pietiesāti alimenti no aizmukušajiem tēviem?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


kristofers 22.07.2010 12:33
Bet, Kārli, paliek neatbildēts jautājums, kāpēc Vienotības deputāte Kursīte izdara spiedienu uz NRTVP vadību Jūsu jautājumā un kāpēc viņa politiski paģēr Bucenieces kundzei Jūsu jautājumā? Kā sapratu no atbildes iepriekšējā blogā, Jūs uzskatāt, ka tas nekas īpašs nav. Bet vai tad Jūs nebūtu pirmais, kurš kliegtu par ētiku un politisko spiedienu, ja, piem., kāds no ZZS teiktu NRTVP vadībai, ka nevajag aiztikt Egīlu Zariņu? Esat taču vienreiz godīgs pret saviem lasītājiem, klausītājiem un skatītājiem un pasakiet, ka atbalstāt Vienotību, vai tad tas ir tik grūti, tā Jūs kliedētu visas šaubas un sabiedrībā iegūtu lielāku cieņu par atklātību, godīgumu, ko Jūs tik bieži prasāt no politiķiem un ierēdņiem.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

anglosaxis - Kārlis Streips 22.07.2010 12:24
Streipulis, Streipiķis, Streipuks utt. esot dzirdējuši, ka Lembis nekandidēs... Ak, Latvijas Universitāte!!!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Adolfo 22.07.2010 11:55
Manuprāt, steidzami ir nepieciešams pieņemt izmaiņas vēlēšanu likumā, ka deputāts, kurš ilgstoši nepiedalās Saeimas darbā vai maina savu partejisko piederību, automātiski zaudē savu mandātu.

Citādāk - cik ilgi varam muļķoties ar "demokrātiju", tiešām sāk parādīties vēlme pēc "stingrās rokas ķeizara".

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Mg 22.07.2010 11:29
Jāpiekrīt tam kurš teica, ka ZZS galvenais princips politikā ir absolūta principu neesamība :)Bet kamēr Vienotība lamā PLL un otrādi, tikmēr ZZS vāc puktus...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Kārlis Streips 22.07.2010 11:11
Nu ir kļuvis zināms, ka Lembis nekandidēs. Labi, ka tā, lai arī viņa klātbūtne sarakstā ZZS noteikti būtu palīdzējusi. Kā jau rakstīju, ZZS diez vai to ir pelnījusi.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

ES 22.07.2010 10:44
Bija, savulaik, tāda Augstākā padome, kurā ievēlēja tik un tik strādniekus, sievietes, jauniešus utt. pēc "no augšas nolaistas" listes. Vai viņi pēc tam gāja uz sesijām vai negāja- "who cares?" Un 20 gadu laikā tas vecais raugs nav izskalots. Joprojām gan daļa vēlētāju gan paši ievēlētie uzskata, ka tiek ievēlēti 100 Saeimas deputāti, un lieta darīta. Nē, mīļie, atbilstoši Satversmei augstākais likumdevējs ir Saeima, kurā ir 100 deputāti. Un tam 100 tur ir jābūt un jāstrādā. Uz pilnu slodzi. Un ja reiz mēs balsojam par partiju sarakstiem, tad tieši partijas ir atbildīgas par savu deputātu darbu. Vai kāds no žurnālistiem nevarētu savākt statistiku par pēdējās Saeimas darbu- cik sēdes (%) ir izlaiduši tā vai cita saraksta deputāti, un kuri ir lielākie kavētāji. Šitās sovjetisma atraugas ir jāravē ārā, gan pa vienam gan veseliem sarakstiem. Šis "zvaninš" tika ieskandināts īstajā laikā. Paldies, Kārli!

Tmp author
students

Vismaz nesen ekskursijā uz Saeimu uzzināju, ka kavētājiem nemaksā algu. 4 sēdes izlaistas, algas principā nav mēnesī. Bet dzīvo un tāpat iztiek tie kavētāji... hm

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Andra 22.07.2010 10:18
Tiešām. Diez kas nav. Vai tiešām nāksies balsot par LSDSP...

Citi autora darbi
Streips 165x152

Skumja pašdarbība 16 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Grimstošais kuģis 3 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Privātpersona Nils 1 Autors:Kārlis Streips