Atslēgvārdi:

Divas dienas pirms vēlēšanām 52

Labrīt, lasītāji!

Sabiedriskās politikas pētījumu centrs Providus ir paziņojis rezultātus pētījumam par slēpto reklāmu. Nekādu pārsteigumu tur nav. Tas, ko Providus uzskata par, iespējams, slēpto reklāmu, visvairāk attiecas uz politekonomiski korumpēto savārstījumu, kurā piedalās "Latvijas ceļš" (izveidoja korporatīvo sistēmu, kurā bija iespējami "stipendiāti" un viss pārējais, kas mūsu valsts politisko "eliti" laika gaitā padarīja par banānu republikas cienīgu), "Latvijas pirmā partija" (biznesa projekts vienam cilvēkam, kura attieksme pret politiku (politika, tā mēs šodien uzzinām kādā intervijā, viņam "patīkot," jo "man patīk ietekmēt procesus, kad ar saviem lēmumiem vari virzīt valsti" -- jā, jā, šeptēšanos un "šofera dēlu" biznesu laikam var saukt arī tā), un "Tautas partija," kura politikāņu augstprātību pacēla neiedomājamos augstumos (Kalvītis un viņa "vaukšķi" tandēmā ar pārliecību, ka reiz ievēlēti, politikāņi drīkst darīt da jebko). Šis savārstījums par piecu procentu pārsniegšanu sestdien nevar būt pārliecināts, un tāpēc tas izmisis dara pilnīgi visu ko pēc kārtas, lai sev piesaistītu uzmanību. Neviena cita šogad vēlēšanās pārstāvēta partija nav tik ļoti bombardējusi e-pastus ar paziņojumiem par visu, visu, visu ko. Savārstījums ir parakstījis sadarbības līgumu ar Latvijas zīmuļu asinātāju asociāciju. Savārstījums priecājas par to, ka saule spīd. Savārstījuma "premjerministra kandidāts" ir pakasījis pēcpusi. U.tml.

Iesaki citiem:

Tomēr, manuprāt, te runa ir mazāk par slēptu reklāmu un vairāk par nedisciplinētu un angažētu "žurnālistiku." Ja televīzijas diskusijas laikā uz grīdas ir vienas partijas simbolika, tas nav nekas slēpts. Ja "krievvalodīga" avīze apjūsmo pati savu kolēģi, kurš kandidē vēlēšanās, tad arī tas nav nekas slēpts. Taču jautājums minēto iestāžu darbiniekiem tomēr ir lūk, kāds: Kauna nav? Vai, pareizāk sakot, profesionālā pašcieņa ir devusies atvaļinājumā? Jo pats baismīgākais, ko buldozers ir savāvuļojis minētajā intervijā ir pārliecība, ka tagad, kad viņa kādreizējais biznesa partneris Koziols it kā ir nopircis kontrolpaketi laikrakstā Diena, "avīze kļūs pragmātiskāka, daudz valstiskāka." Es ļoti ceru, ka katrs Dienas līdzstrādnieks to izlasot norausa pa asarai, jo te nu skaidrāk par skaidru ir redzama mūsu valsts "gudro galvu" indeve kontrolēt medijus, jo ir bail, ko neatkarīgi mediji varētu sarakstīt. Patlaban galvenais Dienā nav tas, kas tur ir. Galvenais ir tas, kā tur vairs nav. Nav vairs satura par buldozeram līdzīgo politikāņu neizdarībām un grēkiem. Moris savu ir padarījis. Pēc vēlēšanām moris varēs iet. Un visticamāk nākamgad starptautiskā organizācija Freedom House Latviju pazeminās reitingos līdz atzinumam, ka mūsu valstī prese ir tikai daļēji brīva. Un tad nu mūsējā būs vienīgā valsts Eiropas Savienībā, kurai ir piešķirts šāds "gods," un mūsu banānu republika būs kopā ar tādām valstīm, kā Pakistāna un Nigērija. Urrā!

Taču šodien presē ir arī kaut kas tāds, ka lika pasmaidīt no sirds. Žurnāls Ir intervēja grupu 1. kursa studentu no Latvijas universitātes, kuri šogad pirmo reizi piedalīsies vēlēšanās. No viņiem 90 procenti paredz, ka parīt dosies uz iecirkni. Lieliski. Uzmundrina tas, ka 78 procenti atzina, ka godīgums politikāņos ir vēlama īpašība. Un nudien liels, liels paldies tam vārdā nenosauktajam studentam, kurš atbildot uz jautājumu "Kurš politiķis ir pelnījis, ka viņu uz gadu aizsūta padzīvot uz skarbas, vientuļas salas?" ir atbildējis šādi: "Šķēli, bet ne uz ilgu laiku, jo parādīsies jauns meitasuzņēmums, kas būs reģistrēts tur." Kā ir ierasts rakstīt mūsdienu interneta vidē -- LOL. Vai arī ROFLMAO.

Jauku visiem dienu!

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (52) secība: augoša / dilstoša

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Andris_2 02.10.2010 20:48
māris to Andris2 02.10.2010 09:59 ...
Paies laiks un jūs izgaisīsiet kā dūmi...
-------------------------
Jau pēc pāris stundām tu redzēsi, ka man uz tādiem kā tu jau ir pilnīgi uzspļaut.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


māris to Andris2 02.10.2010 09:59
Kārtējā komentā skaidri iezīmējas tavi negodīgie nodomi, bet tas neizbrīna, iesarkanam cilvēkam tas ir raksturīgi.
Ar Dozorceva un Kostaneckas atsevišķu salkanu piemēru tu maskēti centies atbalstīt "0 variantu".
Un tavi "SVĒTIE" brīži nebija nekas vairāk ka liberālkomunistu atbalsts.
Viss, tēma izsmelta, vairāk ar tevi netaisos diskutēt, jo ļoti labi ir redzams, ko jūsveidīgie liberālkomunisti un viņu iesārti domājošie atbalstītāji (tu piem.) ir sastrādājuši valstī ar savām puspatiesībām.
Paies laiks un jūs izgaisīsiet kā dūmi.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Andris_2 01.10.2010 20:38
māris to juris1 01.10.2010 19:55 ...viņa komentā ir par to, ka viņš vēlās, lai visiem nepilsoņiem būtu pilsonība...
-------------------
Ar savu pašuzbudināšanos un halucinācijām ar turpinājumiem dodies pie ārsta, vai atsāc tā apmeklējumus!

Šobrīd kādam dot vai nedot pilsonību ir pilnīgi nesvarigs, pat niecīgs jautājums - akas ir un paliks piespļaudītas.
Toreiz vajadzēja ļaut visiem, kuri personīgi izsaka tādu vēlēšanos, piešķirt pilsonību, ja vien svinīgi apzvēr uzticību neatkarīgai Latvijai - arī es to būtu uzskatījis par godu sev un savā ģimenē. Es būtu lepns plecu pie pleca iziet šo procedūru ar tiem, kas man bija līdzās SVĒTOS brīžos. Šādai iespējai bija jābūt īsu laiku un jābeidzas pirms no brīvas Latvijas pilsonības parādās merkantīls izdevīgums.
Tad mēs nebūtu iespļāvuši dvēselēs daudziem Latvijai labvēlīgiem un ļoti vēlamiem cittautiešiem.
Bet baķkām un tabūniem bija jātiek Saeimā, tāpēc bez pilsonības bija jāatstāj tādi kā Vladlens Dozorcvs un Marina Kosteņecka.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


māris to juris1 01.10.2010 19:55
Bet būtība jau viņa komentā ir par to, ka viņš vēlās, lai visiem nepilsoņiem būtu pilsonība, tas ka viņš nākamajā komentā min "sirdi plosošu" piemēru, kam ar tā laika kopainu nav nekā kopīga tas ir tikai tāpēc, lai radītu vēlamo noskaņu.
Šie iesārtie tā laika līdēji arī radīja esošo situāciju, par ko tik tiešām promaskaviskie spēki priecājas.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


juris1 01.10.2010 19:38
Piebremzē nu Māri!
Vai vēl nav diezgan ka bijām sarīdīti inerfrontistos on tautfrontistos-jenotībistos un lablatvijibistos .Par to tikai Vašingtonā un Maskavā rokas vien berzē.Vai nebij labāk ka šiem par zobu sāpēm latvijieši būtu vienoti?(nevis vienotībnieki)

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Andris_2 01.10.2010 16:14
Andris2 01.10.2010 15:18 ...latviesi tevi nebija pilnvarojuši solīt pilsonibu latvijas ienaidniekiem - interfrontistiem...
...Nav ne mazākā žēluma pret tevi....
-------------------
Nu galīgs āksts!
Mani nav vajadzības žēlot, jo kaut vai rītvakar pat es ar labpatiku svinēšu labu vakaru.
Un interfrontistiem es neko nekad neesmu solījis. Es solīju tai krievietei brigadierei (starp citu - krievu oficiera, latgalieša sievai, kuru viņš bija ieprecējis kaut kur Sibīrijā, oficieru skolas laikā) kura mani no Barikādēm darbā sagaidīja ar naktī ceptiem pīrādziņiem. Un tai citai krievietei solīju, kura kaunināja latviešus, kas pārbijušies nepacēla acis no darba galda pagaldes augusta "komitejas" laikā - latviešu it kā vīri ar visu VEF LTF vadību priekšgalā iežmiedza asti kājstarpē, bet krievu tantuki spieda mūs vismaz kaut kā rīkoties!
Visu to es pieredzēju pats personīgi, un neviens mani nepiespiedīs to noklusēt.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


māris to Andris2 01.10.2010 15:18
Pats esi vainīgs, latviesi tevi nebija pilnvarojuši solīt pilsonibu latvijas ienaidniekiem - interfrontistiem.
Un nevajag popularizēt tos melus, Andri2 (t.i. - turpināt melot), ka viņi esot bijuši lojāli Latvijas Republikai.
Ļoti labi, ka Latvijā nav vienādas iespējas Latvijas patriotiem un Latvijas pretiniekiem, ja būtu, šķiet, ka tu tagad kopā ar viņiem, vienotā solī darītu visu, lai Latvija turpinātu būt "savienotā republika".
Tu tautfrontieti, kāpēc nerunā par to, ka bija Pilsoņu komitejas un Latvijas Nacionālā Neatkarības Kustība!?
Nepatika šīs organizācijas? Gribēji "iesārtu" republiku?
To ko gribēji, to dabūji, tikai citiem dzīvi pabojāji 20 gadu garumā, kas diemžēl ir atstājis iespaidu uz jaunākām paaudzēm.
Nav ne mazākā žēluma pret tevi.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Andris_2 01.10.2010 13:05
Diesel 01.10.2010 11:12 ...Mans ierosinājums - pirms tām labi pārdomāt iepriekšējos gadus...Tad atbilde uz jautājumu - par ko balsot?-atnāks pati...
------------------------
Pilnīgi piekrītu!
Kad 20 gadus atpakaļ es pēkšņi sapratu, ka būdams LTF viena VEF ceha nodaļiņas vadītājs, esmu melojis PATS PERSONĪGI MELOJIS saviem kolēģiem, ka brīva Latvijā visiem būs vienādas iespējas - kad izrādījās, ka daudzi mani atbalstītāji tika pasludināti par nepilsoņiem, kad man bija neērti skatīties uz savu "no gaisa nokritušo" pilsoņa pasi, jo tur pat bija kolēģi, kas jautāja: Andri, bet tu takš' stāstīji...?!
Es nojautu, ka agri vai velu būs galīga nimbā.

Rīt es iešu balsot ar tām pašām jūtām cerībam un pārliecību kā pirms 20 gadiem, tikai atceroties kas un kā mani toreiz padarīja par meli.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


jumors 01.10.2010 12:52
Nepārstāju brīnīties. Uzminiet, par ko?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Diesel 01.10.2010 11:12
Aicinu neskaldīt matus - dažiem komentētājiem var nepatikt Kārļa viedoklis un otrādi. Lai tā būtu. Taču rīt ir vēlēšanas un tajās izšķiras ļoti daudz. Mans ierosinājums - pirms tām labi pārdomāt iepriekšējos gadus - ne tikai 9. Saeimas laiku, bet pat atskatīties tālāk atpakaļ - un noskaidrot, kādēļ esam tur kur esam,-tieši politisko lēmumu kontekstā. Tad atbilde uz jautājumu - par ko balsot?-atnāks pati.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


x 01.10.2010 11:06
Mans vārds ir Mārtiņš - tas nav juusu pirmais ieraksts sheit? anglosaxis raksta jau n-gadus, atshkjiriibaa no visiem shleserjuugendiem, vienotiibjuugendiem un paareejiem maartinjiem ;)

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Mans vārds ir Mārtiņš 01.10.2010 09:32
Turieties, Steipa k-gs! Pēc vēlēšanām visādas anitas, anglosaxši pazudīs.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Andris_2 01.10.2010 09:30
Andrejs 01.10.2010 09:07 ...un uzskatu jūs par labu žurnālistu...
-------------------
Tas daudz vairāk liecina par Jums, nekā par Steipu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Andrejs 01.10.2010 09:07
Ziņas par Dienu atklāti sakot sarūgtināja Streipa kungs.
P.S. Iesaku jums tiešām nepievērst uzmanību visam, ko raksta komentāros, personīgi es lasu jūsu blogu regulāri un uzskatu jūs par labu žurnālistu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Armands 01.10.2010 01:06
Vienmēr esmu turējies tajā pašā ierakumu pusē, kur bijis Streips, bet te nu jāpiekrīt Anitai. Var jau izteikt savu viedokli pieticīgāk vai kareivīgāk, bet nav jau jānolaižas līdz tirgussievas līmenim. Vai tiešām mēle (pirksti) griežas kādu apsaukāt dažādos neglītos vārdos, pat nepazīstot? Uz ielas garāmgājējus arī visus pēc kārtas tā sanāk nosvētīt par to vien, ka stāv blakus PLL plakātam?
Anonīma komentēšana pienākumus neuzliek un arī tādu iespaidu neatstāj, bet ar savu vārdu rakstot gan šmuce izšķīst pa visu seju un notek līdz pat papēžiem. Protams, ja vien šeit komentējošais Kārlis Streips nav kāds no VL izbēgušais Narkologs un nekomentē šeit ar mērķi nomelnot tik pieklājīgo, ieturēto un objektīvo žurnālistikas zvaigzni.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

ateists 30.09.2010 22:46
Kārļa kungs, piedodiet, atkārtošos:
kādēļ Jūs iesaistāties diskusijās ar negāciju komentētājiem?
Jūs zināt, ka viņi vairojās, jo Jūs viņiem atbildat, tas ir viņu mērķis.
Proti, lai Jūs nolaižaties līdz viņu līmenim.
Tiešām, nebūs labi.
Mēs neesam uz neapdzīvotas salas kur katra lamuvārdam ir nozīme, jo jābūvē plosts.
Bet ir nozīme, ko Jūs sakāt- publiski, un ticiet, Jūs ne mata negūsiet sabojājot rīta noskaņu kārtojot kompostkaudzi- diskutējot ar nediskutējamiem ļaudīm.

Patīkamu vakaru visiem !

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


cha-cha 30.09.2010 22:44
Lasu, smaidu un atceros bērnību - strīdiņus smilšu kastē. Tiešam interesanti!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

lauva 30.09.2010 22:07
Kārli, es Tevi apēdīšu!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


garrais > Kārlim Streipam 30.09.2010 21:35
Man liekas, ka Jūs šeit cīnāties ar vējdzirnavām.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

juris1 30.09.2010 21:13
Kārli -Savus bērnus (lasītājus) jāmīl tādus kādi viņi ir.
Kauns par Tavu (nevaru gribēdams uzrakstīt "nevīrišķīgo')attieksmi pret Anitu.
Tūlīt atvainojies !

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


pasmaidīsim... 30.09.2010 20:53
Īsts angļu džentelmenis sevi nekad nesauks par džentelmeni.
Viens neinteliģents "žurnālistiņš" nevar pārstāt gānīties un pats sevi slavināt, cik viņš esot inteliģents, tai pašā laikā lejot žulti lielos daudzumos?:)

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kārlis Streips 30.09.2010 20:44
Nu, atkal te ir savācies vesels bars ļaužu, kuri proti tikai lamāties par mani un nav pietiekami inteliģenti, lai kaut ko pateiktu par tēmu, kura bija blogā. Nožēlojami, bet tā tas ir. It īpaši runājot par "Anitu," kura tā arī nevar atbildēt uz jautājumiem. Bet tādi jau ir tie ļaudis, kuri ganās pa portāliem un izrāda savu tumsonību. Jauku visiem vakaru. It īpaši tiem, kuri garā vāji. Viņiem, kā teikts bībelē, kaut kas pienākas nākamajā pasaulē, bet šajā ta ne.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


arečenu 30.09.2010 20:41
Vēl par streipa demagoģiju - ja viņš pieprasa, lai cilvēki atklāj savu identitāti un pers. kodu (vienā komentā pie cita raksta bija), jautājums, vai viņš pers. kodu negrib izmantot savtīgos nolūkos?
Vismaz Valsts Policija ik pa laikam brīdina, lai uzmanās no krāpniekiem, kas cenšās no cilvēkiem izkrāpt viņu personas datus...
Par to, ka streips izmanto savu stāvokli žurnālistikā, varētu gadīties, ka kāds nepieņem viņa spēles noteikumus, bet uzstāda savējos, piem. - kāds bokseris pieprasa diskusiju risināt ne ar oponentu apķengāšanu publiskajā telpā, bet ar vairāku boksa raundu palīdzību ringā...
Ja streips to nedarītu sava gļēvuma dēļ, vai viņš atvainotos "gļēvulei Anitai" un atzītu sevi par "gļēvuli streipu" ?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


arečenu 30.09.2010 20:27
Zinot kā streips gānās, izmanto savtīgi to, ka viņš ir žurnālists, jāpiezīmē, ka gan ļoti neprofesionāls, skaidrs, ka cilvēki negrib atklāt savu identitāti (jāslēpj identitāte kā komunistu laikos skrejlapas kaisot), jo streips jau ir pierādījis, ka viņš savtīgos nolūkos izmanto žurnālistikas tribīni, lai publiski apķengētu tos kuri izsaka citu viedokli nekā viņa "marksistiski - pseidopopulārzinātniskais".

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Andris_2 30.09.2010 17:59
Aigars Vīlipsons 30.09.2010 17:44 ...katrs kurš pazīst Streipu pateiks, ka gļēvāku cilvēku reti nākas sastapt. Visi zina, ka Streips tikai aizmuguriski prot gānīties. Piemēram...
--------------------------
Cik ārkārtīgi šejienes publiskās tualetes iekārtotājs un saimnieka atšķiras no cienījama vīra, kurš šobrīd viesojas Latvijā - Aleksandra Gordona

>>>
Kādā intervijā jūs atzināties, ka reiz izvēlējāties kļūt par aristokrātu.

Nē, ne tā. Es izvēlējos aristokrātisku uzvedības modeli. Un to raksturo tikai viena lieta - vienlīdzīga un vienmērīga attieksmē pret visiem. Neņemot vērā statusu, sociālo stāvokli, nacionalitāti un intelektu. Rupji runājot - visu, ko es varu pateikt lielveikala apsargam, es varu pateikt arī valsts prezidentam. Ja es kaut ko nevaru pateikt valsts prezidentam, tad nevajag to teikt arī lielveikala apsargam.
>>>>

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Aigars Vīlipsons 30.09.2010 17:44
Kārlis Streips te visus kas neparakstās ar savu vārdu dēvē par ģļēvuļiem, bet katrs kurš pazīst Streipu pateiks, ka gļēvāku cilvēku reti nākas sastapt. Visi zina, ka Streips tikai aizmuguriski prot gānīties. Piemēram, Streips visās iespējamās vietās NRA sauc par Atkarīgo rīta avīzi. Bet tad kad raidījumā piedalās šī izdevuma redaktore A. Daukšte, tad gan Streipam pietrūkst dukas tā šo avīzi nosaukt. Tāpat es gribētu redzēt kā Streips spētu pārdabūt pār lūpām kaut ko no savām ierastajām nekrietnībām sarunājoties Šleseru. Viņš taču tam ir par gļēvu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


anita 30.09.2010 17:29
Kārli, Jūs nodarbojaties nevis ar komentējošo žurnālistiku, bet gan ar vienas partijas propogandu. Aicinātu Jūs tomēr nolaisties uz zemes un nemētāt kārtējās sīkās rupjības par mana prātiņa aizstiepšanos. Ne Jums spreist par to. Visu labu!!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kārlis Streips > drakonam 30.09.2010 17:17
Arī Jūs, radījum gļēvais -- kādā nozīmē melojis? Konkrēti, lūdzu. Nudien interesē.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


drakons 30.09.2010 17:13
Esmu ļoti priecīgs, ka anita atmaskoja Streipa melus par Bodi. Protams, ka viņš tos nespēj atzīt, jo ir savu sirdsapziņu iemānījis kā džinu pudelē. Ha ha ha ha ha!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kārlis Streips > gļēvulei Anitai 30.09.2010 16:57
Un vēl viena piebilde. Jūs acīmredzot tāpat kā pietiekami daudzi cilvēki šajā portālā nesaprotat, kas ir komentējoša žurnālistika, lai arī no Jūsu rakstītā par to, ka skolas laikā klausījāties raidījumu, var secināt, ka tagad esat skolu pabeigusi un esat vismaz ar vidusskolas izglītību. Tāpēc vēlreiz lūdzu paskaidrot, kā īsti Jūs izprotat objektivitātes jēdzienu komentējošajā žurnālistikā. Un atkārtoju -- ja vien prātiņš tik tālu aizstiepsies. Jauku u.tml.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kārlis Streips > anglosaxis 30.09.2010 16:55
Jā, tā bija neuzmanības kļūda. Esat ļoti acīgs. Ļaudis melš visādas lietas, lai melš, bet es sarunā piedalos ar vārdu un uzvārdu. Un turpinu uzskatīt, lai arī Jūs tam nepiekrītat, ka tādi kā Jūs un "anita," neesat līdzvērtīgi partneri diskusijā, jo tas ir gluži tāpat, kā televīzijas studijā sēdēt ar maisu uz galvas. Jauku Jums dienu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kārlis Streips > gļēvulei Anitai 30.09.2010 16:53
Nu, paldies, ka atradāt vietu, kur esmu rakstījis par Bodi. Malace. Nezinu, kur Jūs te saskatāt melus. Par ko, lūdzu? Kādā ziņā esmu melojis? Jo pēdējais tiesas vārds, uz kuru Jums tik ļoti patīk atsaukties, nav vēl pateikts. Un, blakus tam, ka ne jau Jūs, anonīmā gļēvule, būsit tā, kas vērtēs kāda cita vīrišķību vai tās trūkumu, kurā brīdī Jūs atbildēsit uz tiem jautājumiem, kādus esmu uzdevis Jums? Vai arī varbūt Jums prātiņš priekš tam būs maķenīt par īsu. Tā tas mēdz būt ar tiem, kuri anonīmi gļēvā veidā te mēdz bļaustīties. Esat reiz sievišķīga un atbildiet uz jautājumiem, kādi Jums tiek uzdoti. Jauku Jums atlikušo dienu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

anglosaxis - Kārlis Streips 30.09.2010 16:50
Nākamajā komentārā Anitai esat labojies. Cerams, ka pirmajā bija neuzmanības kļūda.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


anglosaxis - Kārlis Streips 30.09.2010 16:45
Streipa kungs, varēsiet mani atkal lamāt, ka ne par tēmu, un tomēr. Vai esat ar Anitu cūkas kopā ganījis. Viņa tomēr saka "Jūs". Ai, kā Jums patīk norāt tos, kas Jūs uztunā "tu". Otrkārt, par nikiem. Apnicis jau ar Jums strīdēties, tomēr apsolu, ka, kad kļūšu tikpat slavens kā Jūs, tad visi mani pazīs arī ka "anglosaxi". Man nebūtu problēma atklāt manu īsto vārdu, bet neredzu tam jēgu. Kā "anglosaxi" vismaz daži komentētāji mani jau pazsīt. Ja man portālā politika.lv vajadzētu reģistrēties ar īsto vārdu, darītu to bez problēmām. Pie tam, melš, ka Jūs arī reizēm uzrakstot pa komentāriņam, slēpjoties aiz nika. Man gan nav pierādījumu un pēc stilistikas arī nevienu tādu komentāru kas līdzinātos Jūsu valodai) neesmu lasījis, tāpēc jau laikam tiešām nelabvēļi melš..

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


anita 30.09.2010 16:36
Un vēl, atbildot uz Jūsu jautājumu, paskaidroju, kamēr Latvijā darbojas 100. Satversmes pants, katram ir tiesības uz savu viedokli, taču Jūs mēģināt nemākulīgi iestāstīt, ka esat objektīvs, tā nav jau nezin cik gadus, kopš brīža, kad aktīvi atbalstījāt TP un Šķēli, pēcāk JL, tagad Vienotību. Starp citu, kad gāju vēl skolā biju aktīva Jūsu klausītāja un atbalstītāja, katru pirmdienu skatījos TV raidījumu un brīvlaikos klausījos Brīvo mikrofonu, taču ar gadiem nāk arī sapratne. Jūs, liekas, nodarbojaties vienkārši ar propogandu, taču mani šī propoganda neuzrunā, tādēļ arī rakstu Jums, ka ir pamatīgi liekulīgi aizrādīt citiem to, ko pats ikdienā dara. Tā kā esat viegli aizkaitināms, tad saku, ka vēlu Jums tikai visu labāko, jo man ir svarīgi, ka vismaz viens cilvēks, lasot mūsu saraksti, sapratīs, cik gan liekulīga mēdz būt cilvēka daba. Visu labu!!! šo teicienu vienmēr gaidīju un teicu ar Jums kopā, beidzoties raidījumiem. Nobeigumā, good night and good luck.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

anita 30.09.2010 16:19 http://karlisstreips.blogspot.com/2008/09/par-puzes-eizaru-u...
Domāju, ka šī saite uz Jūsu blogu, kur runa ir arī par Bodi atvērs Jums acis, ka esat pieķerts melos. Jebkurš var iepazīties ar Jūsu blogu. Tā kā atkārtoju vēlreiz, esiet vīrišķīgs un beidziet liekuļot.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

cha-cha 30.09.2010 15:59
Nu! Sarauj, sarauj! Ko vien var! Par un pret! Pirmdien varēs sākt žēlaboties par visu, kas sestdien tiks sastrādāts. "Pozitīvistiem" sāksies gaidu laiks, kad viņiem tiks samaksātas 30 naudiņas, nacionāļu noliedzējiem sāksies gaidas pēc krievu valodas triumfa utt. Pensionāri un māmiņas varēs gaidīt sev sasolītās ķīseļu upes un mannas krastus.
Ļautiņi! Paciešaties! Pirmdien un sekojošās dienās, līdz vēlēšanu galīgo rezultātu paziņošanai, būs milzums daudz interesanta, ko aprakstīt. Anonīmi un arī atklāti.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Anita - Aigaram Vīlipsonam 30.09.2010 15:39
Tu pats esi pamuļķītis, kas zaudējis saikni ar reālo dzīvi. Atceros, kā Tu centrāltirgū aģitēji par PLL!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Aigars Vilipsons - Anitai 30.09.2010 15:33
Ko tu ar to pamuļķīti Streipu strīdies. Tas ir tas pats kas ar reliģisku fanātiķi strīdēties. Viņš taču ir pilnīgi apmāts un zaudējis saikni ar reālo dzīvi.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Aigars Vilipsons - Jānis Klimovičs 30.09.2010 15:31
Tas labi, ka vairs uz sevi nedusmojies. Taču grūti pateikt, vai tas, ka esi sācis sevi žēlot ir labāk. Droši vien to vari pateikt pats labāk. Kas ir labāk sevi žēlot vai uz sevi dusmoties. Bet vislabāk ir pieņemt un samierināties ar to, ka patstāvīgi domāt nekad neiemācīsies. Tikai citus par nozombētiem saucot vari smieklīgā stāvoklī nonākt, kā tas jau gadījies ar bēdīgi slaveno Sipenieci, kura pilnīgi nevajadzīgi ir atklājusies kā pilnīgi nedomājoša aita.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Jānis Klimovičs 30.09.2010 14:36
Agrāk es dusmojos uz pastāvīgi nedomājošiem cilvēkiem, bet tagad man viņu ir žēl, jo caur slēpto reklāmu (LAtvija mēs tevi dzirdam, balsošana aptaujās ar priekšapmaksas kartēm utt. utjpr.) viņi tika zombēti. Ja jaunā māmiņa var TV ziņām pateikt, ka balsos par Šleseru, jo tad "būšot" māmiņu algas, tad tur vairs nav ko piebilst... Es domāju, ka slēptā reklāma turpinās jo par pozitīvisma kampaņu joprojām nav nekāda sprieduma un neticu, ka to nevar izmeklēt, mūsu valstī var ļooooti daudz ko nopirkt, jāzina tikai kam maksāt.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Kārlis Streips > gļēvulei Anitai 30.09.2010 14:25
Ļoti labi saprotu, par ko ir runa, cienītā. Tas, ko esmu teicis par partiju pārtērēšanos, ir pamatots faktos. Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs atzina, ka ir notikusi pārtērēšanās un noteica sodu. Tas ir absolūts fakts. Esmu runājis arī par to, ka process joprojām ir tiesvedībā, tajā skaitā par to, ka LPP gadījumā pietiekami absurdā kārtā pirmā tiesas sēde par 2006. gada vēlēšanām būs tikai pēc 2010. gada vēlēšanām, piedevām pēc tam, kad LPP ļaudis centās apgalvot, ka LPP pirms vēlēšanām bija kaut kas pavisam cits nekā LPP pēc vēlēšanām un tāpēc tai otrai ar to pirmo nav nekāda sakara. Tas, protams, arī ir visnotaļ absurdi. Ne gluži saprotu, kādā sakarā Jūs piesaucat Ilmāru Bodi, vai varat, lūdzu, precīzi pateikt kad un kādā kontekstā es par viņu kaut ko esmu teicis? Pats neatceros, bet Jūs acīmredzot esat viszinoša. Un pēdīgi, uzdošu Jums to pašu jautājumu, kuru (bez rezultātiem) esmu uzdevis citiem, kuri brēc par to, ka es sabiedriskajos medijos it kā aģitēju. Ko Jūs piedāvājat? Katru reizi, kad pasaku, ka partija pirms 2006. g. vēlēšanām krāpās, nākamajā teikumā pateikt, ka attiecīgā partija pirms 2006. g. vēlēšanām nekrāpās? Ja pasaku, ka Kalvīša valdība valsti iegrūda krīzē, vai nākamajā teikumā ir jāsaka, ka Kalvīša valdība bija pati labākā un neko tamlīdzīgu neizdarīja. Un, ja par Vienotību, acīmredzot Jūs neklausījāties tajā dienā, kad runa bija par Lindas Mūrnieces automašīnu un par Rīgas domnieku, kurš oficiālo mašīnu lietoja, lai braukātu pa naktsklubiem. Laikam neesat klausījusies arī tajās pietiekami daudzās reizēs, kad man ir bijis šis tas sakāms par Repši. Bet teikšu vēlreiz -- to visu es daru ar vārdu, uzvārdu, balsi un ģīmi. Jūs runājat slēpti un gļēvi. Un, lūdzu, neizliecieties, ka Jūs nesaprotat, par ko ir runa. Jauku Jums dienu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Ivans Rūgumpods 30.09.2010 13:59
es nosaucu savu godavārdu tāpēc droši un atyklāti varu aģitēt : cilvēki nebalsojiet par PLL un SC. To katrs prātīgs cilvēks sapratīs, kāpēc par šiem nevajag balsot.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


x 30.09.2010 13:49
kkkaarlis moralizee par angazheetu zhurnaalistiku? driiz chaka ielas meitenes nodibinaas tikumiibas policiju :D

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Ieva 30.09.2010 13:40
Lai gan Saeimas jēga pie mums lielā mērā aprobežojas ar to, ka deputātu sastāvs lielā mērā nosaka valdības sastāvu, un, protams, izmanīgie izmanto situāciju, mullāpi savāc deputāta bonusus, savukārt tā ierēdniecība, kas prasmīgi izmanto deputātu muļļāšanos ap likumiem, kurus parasti var staipīt un grozīt visos virzienos...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

anita 30.09.2010 13:40
Kārli, neizliecieties, ka Jūs nesaprotat, par ko ir runa. Tā nav vīrišķīga rīcība. Jūs regulāri, lietojot dažādus kriminālprocesuālus terminus, kā arī dzīvnieku pasaules sugu nosaukumus, aģitējat savos raidījumos pret politiskajiem spēkiem. Piem.visu laiku apgalvojuma formā uzsverat, ka dažas partijas ir pārtērējušas līdzkļus un par to ir piespriests sods, lai gan zināms, ka notiek tiesvedība un tikai tiesa pieņem gala lēmumu. Savulaik arī esat izteicies par Bodes kungu, lūk šodienas piemērs, AT viņu attaisno. Tuklāt nekad nav dzirdēta tā vieglā valoda ko lietojat, kad runa ir par kādu Vienotības problēmu utt un tjp.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Ieva 30.09.2010 13:37
Varbūt vaina ir tur, ka ļoti daudzu cilvēku (lielas daļas vēlētāju,žurnālistu un sīko knariņu no partijām) apziņā vienkārši ir diezgan liela putra par to, kas ir valsts un kas ir valstisks? Piemēram, neviens nespēj, vai negrib valsti uztvert kā vienotu organismu, tāpēc, piemēram, nepietiks pabļaut, ka ļaunais Urbanovičs mūs iegrūdīs Krievijas ķetnās, jo pagaidām viss izskatās, ka nekādu Krieviju nevajadzēs. Tāpat ir diezgan primitīvi atsaukties uz aptaujām, ja vien tas nav vistautas referendums (un arī pieņemot, ka nebalsojušajiem ir vienalga)- kas tas par 70% pieaugušais optimisms? Kā to optimismu vispār mēra? Vai arī ir domāts, ka 70% cilvēku kļuvuši optimistiskāki? Bet kas par cilvēkiem? Lai gan, protams, solīt, ka izdarīs to un izdarīs šito, īpaši pēc tam, kad, būdams Rīgas vicemēra amatā, solījumu nepildīja....

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

MARA 30.09.2010 13:28
Lai DIEVS dod ,ka tautai prātiņš būtu mājās, nevis kā vienam otram===,lai tauta saprastu ,ka saldie solījumu dalītāji un ,,makaronu kārēji,, uz ausīm ,nav īstie valsts darboņi ,bet gan tās noliedzēji,jo to solījumi ir melīgi un neizpildāmi . Ļaudis ticiet tiem,kas mazāk liela sevi un savus darbus ,kas nesola lejputriju====tā ir DOMBROVSKA --GODPRĀTĪGA POLITIĶA PARTIJA!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

PatrioC 30.09.2010 13:20
Cienītā anita, nav pamanījusi, ka Streips saka faktus, nevis aģitē pret vai par. Labi, ka pasaka, jo daudziem slikti ir ar atmiņu pirms vēlēšanām, gan politiķiem, gan vēlētājiem. Žēl, ka žurnālisti un masu mēdiji ļaujas šai peļņas laika žurnalistikai. Ne jau velti inteliģenti un izglītoti cilvēki jau ilgu laiku nelasa vietējo presi, jo tā ir angažēta un tā tas ir ar citiem mēdijiem. Daži žurnalisti, kuriem var uzticēties, bet daži sapelna uzticību un tad ļaujas prostitūcijai. Žēl, ka vienu vēlēšanu dēļ žurnalisti zaudē reputāciju un uzticību.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kārlis Streips > anitai 30.09.2010 13:11
Nezinu, cienītā, kā man, bet kā Jums ir dzīvot vidē, kurā Jūs diskusijā varat piedalīties tikai tad, ja Jūs sevi slēpjat aiz nika? Jo tur, lūk, ir atšķirība starp mani un Tevi. Absolūti viss, ko es daru sabiedriskajos medijos un citur ir ar vārdu, uzvārdu, balsi un seju. Pasakiet, lūdzu, ko es tādu esmu teicis, kas "slēpti slavina" Vienotību, bet ļoti precīzi, lūdzu. Es zinu, ka Jums tāpat kā vienam otram citam dalībniekam šajā sarunā, ir viegli atnākt, nobrēkt un tad atkal pazust, bet cerība mirst pēdējā, un tāpēc es lūgšu Jūs nākt ar konkrētiem piemēriem par šo "slēpto slavināšanu." Ja par "slēptu slavināšanu" Jūs uzskatāt domu, ka Latvijai nav jābūt korumpētai banānu republikai, tad "slēptu slavināšanu" Jūs esat izzīdusi no pirksta, bet tā būs Jūsu problēma. Jauku Jums dienu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


ateists 30.09.2010 12:45
Latvija ir vidusceļā, bet vidusceļš neder, gandrīz nekad. Rietumos ir trīs funkcionējoši partiju finansēšanas modeļi- katrs ar saviem mīnusiem.
Pirmais – partijām nav ierobežojumu saņemt jel kuru naudas apjomu. Mēdijiem nav ierobežojumu atklāti atbalstīt un stutēt partijas un ideoloģijas, kā FOX, CNBC..
(tas pats The Daily Show) Otrais- partijas tiek finansētas no valsts, t.i. mūsu nodokļiem, pastāv stingri noteikta reklāma mēdijos. Šajā modelī ir raksturīga ”slēptā reklāma”, jo likumi ierobežo atklāto. Trešais modelis ir starpposms, ne šis, ne tas – tas ir Latvijas modelis. Partijas ”de facto” saņem naudu no „lieluzņemējiem”, tādēļ pilda viņu saistības, vienlaikus, ir uzlikti ierobežojumi. Tāpēc parādās „slēptā reklāma”.
Manuprāt, mēs rotaļājamies ar sekām nevis cēloņiem. Ierobežojumi nepadarīs vēlētāju izvēli „kvalitatīvāku”, bet to tādu padarīs vēlētāja izglītība, pieredze demokrātijā un viņa skaidri izteikta prasība pēc ideoloģiskām partijām.
Es tikai priecātos, ja mēdiji atklāti pozicionētos, atklāti atbalstītu kādu partiju. Šis process sniegtu partijām to sastāvdaļu kura šodien tām trūkst, bez kuras nosaukums „partija” nav īsts, mēdiju atklāta pozicionēšanās sniegtu krasu prasību partijām pēc ideoloģijas.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


anita 30.09.2010 12:44
Kārli, vai Jūs gadījumā nesirgstat ar smagu dubultmorāles sindromu? Jums pašam atklāti aģitēt pret Jūsu nemīlamajiem politiskajiem oponentiem un slēpti slavināt Vienotību regulāri sabiedriskajos medijos ir atļauts?
Kā ir dzīvot nemitīgā liekulības tirgū, Kārli?

Citi autora darbi
Streips 165x152

Skumja pašdarbība 16 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Grimstošais kuģis 3 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Privātpersona Nils 1 Autors:Kārlis Streips