Atslēgvārdi:

Daņiļeviča krekliņš 2 4

Re, sajutis priekšvēlēšanu tuvumu, Rīgas izpilddirektors un, kas svarīgi, skolēnu dziesmu un deju svētku rīcības komitejas priekšsēdētāja vietnieks Juris Radzevičs (LPP/LC) arī pēc svētkiem attapies un publiski vēstī, ka svētku koncertus lielā karstuma dēļ vajadzējis pārcelt!

Iesaki citiem:

Viņš jau to esot rosinājis pirms svētkiem, bet, nabags, neesot uzklausīts. Un nu kā mazais susurs saņēmies, izriezis krūtežu un cīnās par taisnību. Un liekulīgi dēvē pasākumu dalībniekus par maziem eņģelīšiem, kas medpunktos "gulēja rindā".

Juri Radzevič, ja reiz esat rīcības komitejas otrā persona, tad taču Jūsu rokās bija diezgan liela vara, lai koncertus pārceltu? Kur Jūsu godīgā balss bija pagājušajā nedēļā vai nedēļu vēl pirms tam? Kāpēc tad publiski necēlāt trauksmi - lūk, sinoptiķi prognozē milzīgu karstumu, tāpēc es rosinu koncertus pārcelt, bet pārējie rīkotāji man nepiekrīt.

Tā būtu atbildīga rīcība - publiski, iesaistot visas puses, izrunāt, kā būt, ko darīt, kā labāk. Ja reiz Radzevičam patiesi un no sirds rūpētu "mazie eņģelīši". Bet tagad Rīgas izpilddirektors, vēloties iesist politiskos punktus, ir padarījis sevi smieklīgu - vicinās dūrēm pēc kaujas. Un grib, lai notic viņa vēlīgajai un līdzjūtīgajai sirdij.

Jāpagaida, varbūt vēl uzrodas kāds nesaprastais un nesadzirdētais, kurš pēc lielās dziedāšanas un dancošanas paziņos: "Es ar būtu līdzi lec's, man tā kurpe pušu..."

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (4) secība: augoša / dilstoša

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

dgt 19.07.2010 08:42
tad viņam ir visas iespējas saprast, kas notiek te un tagad - un attiecīgi reaģēt, lai tieši viņa "dežūras laikā" nenotiek nelabas lietas..http://www.ukghdhair.org/ http://www.linkslondonsale.com/charms.html

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

jumors 12.07.2010 21:22
Jā- es nospriedu noskatīties deju koncertu TV, bet sistēma neizturēja karstumu un uzkārās. Neviļus ienāca prātā: puikas un meitenes "neuzkaras" bet iztur- tad varbūt vēl nav tik slikti?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Kalvis > Andris_2 12.07.2010 18:56
Vai nu cilvēks attiecībā pret situāciju jūtas kā atbildīga amatpersona, vai arī kā notikumus komentējošs malāstāvētājs.

Juris Radzevičs, cik saprotu, piedāvā noteikumus kaut kādai nākotnei - t.i. ja mums atkal būtu skolēnu dziesmusvētki un atkal būtu ļoti karsts laiks, tad mums jau būtu sagatavots tanī klupšanas vietā mīksts piezemēšanās spilvens kaut kādu jaunu noteikumu veidā.

Manuprāt, nākotnes spilvena sagatavošana ir tāda teorētiķu dzīves pozīcija - ja reiz Juris Radzevičs ir Rīgas izpilddirektors, tad viņam ir visas iespējas saprast, kas notiek te un tagad - un attiecīgi reaģēt, lai tieši viņa "dežūras laikā" nenotiek nelabas lietas.

>>> nu līdzīgi kā Atmodas laiku sākuma mūs te daži kaunināja, par buržuju karoga atjaunošanu - līdz arī Krievija novāca sarkano un atjaunoja trīskrāsu.
========
Ne visai sapratu, kādā sakarībā te karoga atjaunošana.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Andris_2 12.07.2010 17:31
Pareizi, pareizi!
Nu kā var tagad nākt klajā ar priekšlikumiem, lai vismaz turpmāk būtu sakārtoti noteikumi?!
Tagad takš' ir tukši jāārdās un jāvicina pa gaisu rokas kā to dara Arāja.
Nekas, nekas - pateiks drīz kaut ko līdzīgu kāds no jenotības un Arāja vispirms mulsi pablisinās acis un tad kvēli atbalstīs.
( nu līdzīgi kā Atmodas laiku sākuma mūs te daži kaunināja, par buržuju karoga atjaunošanu - līdz arī Krievija novāca sarkano un atjaunoja trīskrāsu. Un tad lielajiem bļāvējiem maziņš "ups" sanāca )

Citi autora darbi
Kaut kas krasains

Un atkal jauns sākums 5 Autors:Dita Arāja