Atslēgvārdi:

Cilvēks un ķermenis 4

Londona, Lisabona un arī Ludza... Krievu fotomāksliniece Jeļena Glazova, kas strādā Latvijā, savos darbos mēģina saprast, kā cilvēks uztver savu ķermeni un kā viņu uztver citi. Politika.lv piedāvā nelielu ieskatu mākslinieces darbos.[1]

Iesaki citiem:

Jeļena Glazova izglītību ieguvusi Latvijas Kultūras akadēmijā un Latvijas Universitātē. Apmeklējusi Andreja Granta foto studiju un piedalījusies Starptautiskajā vasaras fotogrāfijas skolā Ludzā. Personālizstādes bijušas skatāmas Latvijas Fotogrāfijas muzejā, kinoteātrī Rīga, Space:Garage telpās Andrejsalā un ES Mājā Rīgā. Žurnāla Foto Kvartāls 2009. gada jūnija numurā par autores radošo darbību publicēts raksts Starp romantiku, konceptiem un feminismu.
________
[1] Ideja par šo sarunu tapusi projekta “Izgaismot neredzamo: Latvijas mazākumtautības, to pilsoniskās orientācijas un valstiskās vīzijas” ietvaros.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Saistītie raksti

Jeļena Glazova jelena-glazova.com

Citi autora darbi
6695821139 ef05093736

PĒTĪJUMS: Kā mediji atspoguļoja krīzi? Autors:Vita Dreijere