Atslēgvārdi:

Čau, čau, Aigar -- laimīga tikšana vaļā, bet varbūt būs vēl kāds? 21

Labdien, lasītāji!

"Tautas" partijā veidojas tradīcija. Partija kādu ieceļ saulītē, saulītē ieceltā persona kļūst par lielāko suni visā barā, pēc tam izrādās, ka lielākajam sunim tomēr ir pārāk daudz blusu, suns ir spiests atgriezties vienkāršā suņa būdā, un tur viņš konstatē, ka dzīve tomēr ir garlaicīga. Atvainojos par tādu tēlainību, bet "Tautas" partijas radītāja Andra Šķēles pēdās tagad seko kādreizējais "stabilitātes garants" Kalvītis. Viņš ir paziņojis, ka no 1. aprīļa viņš vairs nebūs Saeimas deputāts, jo viņam ir citas lietas darāmas -- pieder uzņēmumi, ir arī hokejs. Tāpat arī Šķēle, nonācis ierindas deputāta statusā, ilgi nenoturējās un no lielās (vai vismaz acīmredzamās) politikas aizgāja.

Iesaki citiem:

Gribas izdomāt kaut ko smieklīgu par to, ka Kalvītis projām ies tieši 1. aprīlī, tātad, jokdaru dienā, bet kaitējums, kādu šis cilvēks radīja Latvijai un tās tautai, ir tik neizmērojams, ka uz jokošanu nudien prāts nenesas. Nekad un nevienā brīdī nav dzirdēta atvainošanās par to postu, kurā Kalvītis ar savu "gāze grīdā" filozofiju (zinu, tās autors bija Šlesers, bet lielais suns tomēr bija Kalvītis) ir iegrūdis visu valsti. Viņa pompozi smīnīgā attieksme pret "kvaukšķiem" bija vēmienu raisoša. Tā bija prieka diena, kad gāzās viņa valdība, un tā būs prieka diena, kad viņš pazudīs no skatuves pavisam. Tiesa, tad viņš varēs darboties aizkulisēs, un valsts pārdošana Gazpromam varēs notikt ne vairs oficiālajā līmenī, bet tomēr. Šī būs laimīga tikšana vaļā no kaitnieka, ja "Tautas" partijai būtu morāle, tā Kalvīti izslēgtu par kaitniecību. Bet "Tautas" partija un morāle nav īpaši savienojamas lietas, tāpēc nav ko cerēt.

Toties politikā turpina gozēties dažs labs cits, kuram jau sen vajadzēja parādīt sētas durvis. Šlesers šodien Latvijas Avīzē dižojas par visu to, ko viņš darīs tad, kad kļūs par Rīgas mēru -- tirgu pārkārtos, autoostu pārbūvēs, koncertzāli uzcels (piedevām ne tikai koncertzāli, bet daudz lielāku objektu, kurš varētu būt arī kā konferenču centrs), pie lidostas lielu izstāžu zāli cels. Citiem vārdiem sakot, savu "gāze grīdā un pēc manis kaut vai plūdi" filozofiju šis Dieva bērns vēlas pārcelt no Saeimas uz Rīgas domi. Un pats smieklīgākais minētajā intervijā ir šis buldozera atzinums par Dienvidu tiltu: "Kad pārmet par milzīgu naudas pārmaksāšanu, būvējot Dienvidu tiltu, neviens personīgi neuzņemas atbildību un nepasaka, kurš pieņēma lēmumu un atbild par to, lai naudu tērētu lietderīgi! Slēpjas aiz citu mugurām." Tas no cilvēka, kurš Satiksmes ministrijā darbojās abolūti slepeni, pat pēdējā darba dienā pamanījās noslēgt atkal slepenu līgumu ar airBaltic, tā paildzinot vienkārši kliedzoši absurdo situāciju, kurā valstij uzņēmumā pieder vairākums, bet uzņēmuma boss ārzemnieks var parādīt paceltu vidējo rokas pirkstu un valsti pasūtīt trīs mājas tālāk. Tas pats cilvēks, kurš ignorēja gan Valsts kontroli, gan arī Eiropas komisiju. Viņš runās par nelietderīgu naudas tērēšanu?! Viņš sūdzās, ka citi neuzņemas personīgu atbildību?!?! Sētas stabs, smejies! Smejies līks! Šis ir tas cilvēks, kurš vēlas, lai viņam uztic Rīgas atslēgas. Un neiespējami tas nav -- Stendzenieks atkal uztaisīs smuku reklāmu, un cērpjamu aitu mūsu elektorātā nudien netrūkst. Šlesers sarunās ar Saskaņas centru un citiem Maskavas pārstāvjiem mūsu valstī. Balsis medīs arī ar cilvēka tiesību principu pārkāpumu -- solīs nekad vairs neļaut Draudzības dienu pasākumus, lai arī tā viņš pārkāps tiesu precedentus un Eiropas principus. Bet gribas tomēr cerēt, ka rīdziniekiem pietiks veselā saprāta, lai negribētu mēru, kurš visu laiku konfliktēs ar Valsts kontroli, Eiropas komisiju un citām pārraudzības iestādēm. Tā jau nekas -- darītājs Šlesers ir. Bet darīt un darīties var arī godīgi un atklāti. Lūk, kas buldozeram pietrūkst visdrausmīgāk. Būtu arī viņam jāseko Kalvīša piemēram un politikai jāpasaka čau.

Jauku visiem dienu!

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (21) secība: augoša / dilstoša

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Guntars 28.03.2009 21:19
Streipa gadijumaa saprotu vins noskaities uz tadiem kas ir pret vinju, arii man nepatik cilveki ja vinjus taa var nosaukt - kas ar sudiem apmetaa(neparnesti domaju) citus...
aretam un lasītājam un viņiem līdzīgi domājošiem: ja Bībele(Dieva atklātais un pierakstītais vārds) jums nav autoritāte, tad mēs nenonāksim ne pie kādas vienošanās, jo nav objektīva kritērija( visiem saistoša viena patiesība)pēc kuras vadīties un līdz ar to viss ir subjektīvs, relatīvs un apšaubāms, tāpēc arī visa pasaule(cilvēce) ir nonākusi tur kur tā ir, jo katrs uzskata, ka viņš zin labāk par otru. Tāpēc Visuvarenais Trīsvienīgais Dievs savā providencē, kas sevī ietver radīšanu un radības uzturēšanu deva savu likumu uz kā pamata veidot savu dzīvi( t. sk. attiecības ģimenē, attiecības vecākiem pret bērniem, pret vecākiem , pret valsti, kurā dzīvojam, pret valdību utt) un to visu lai mums cilvēkiem būtu labi. un Bībelē viendzimuma seksuālās attiecības ir nosauktas par grēku un lāstu un nevis es no sevis izgudroju. Un tas, ka es to pasaku nenozīmē, ka es tiesāju, bet lai grēkā dzīvojošais aizdomājas un nevis dzīvo itkā viss ir kārtībā...

Ps. katram ir savi grēki par kuriem jānāk Dieva priekšā un jālūdz piedošana un Dieva spēkā ar to jācīnās. Tā ir garīga cīņa...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Santīms 28.03.2009 05:45
Godātais Streipa kungs. Pirms vairākiem gadiem, es asi kritizēju Jūsu domas par dažādiem jautājumiem, kas saistītas par stāvokli Latvijā. Pāšlaik man liels prieks, ka Jūs patiešām izprotam patiesos lietas apstākļus, kas notiek LAtvijā. Paldies par Jūsu darbu šajā smagajā "atveseļošanas" procesā.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

To Guntars no Areta 27.03.2009 21:22
tev nav
pamata "brēkt", ka kāds rīkojas netaisnīgi, jo tādā gadījuma viss ir relatīvs un subjektīvs.

Es pat teiktu, ka viss ir relatīvs un subjektīvs :)
Nāvīgi prasti ir ielīst cita dienasgrāmatā un mācīt to citu domāt un dzīvot.
Un izskatās, ka tas tiek darīts Dieva vārdā.
Bīsties taču grēka!
Streipu Kārli cienu par to, ka viņš no guntariem atšķiras tieši ar to, ka viņš domā. :)

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Alex to Lasiitaajs 27.03.2009 21:00
>>> Ja tici Dievam - tici un centies pildit Vina gribu - Bauslus, ja esi esi virietis kam patik otrs virieties - uz prieksu, taa ir Tava darisana un taas ir Tavas tiesibas!
======
Laulības pārkāpšana ir un paliek pārkāpšana. Tās nevar būt tiesības - vismaz ne jau tādas tiesības, kuras var citiem pieprasīt atzīt un respektēt. Citādi ātri vien nonāksim pie tā, ka biseksuālistam ir tiesības, arī prostitūtām ir tiesības - galu galā nonāksim pie visiem iespējamiem destruktīvas uzvedības modeļiem.

Kādēļ homoseksuālisti joprojām ir AIDS riska grupa daudzās pasaules valstīs? Homoseksuālistiem caurmērā ir īsāks mūža ilgums, zemāks ienākumu līmenis, vājāka reproduktīvā veselība, mazāk pēcnācēju, zemāka apmierinātība ar dzīvi. Secinājums ir tāds, ka šāds dzīvesveids nesader ar pasaulē valdošo kārtību. Vai ticīgs cilvēks teiktu - tas nav Dievam patīkams.

Ikvienam homoseksuāli orientētam cilvēkam ir vienkārša izvēle - nenodarboties ar šo seksu (ja vīrietis tiešām mīl otru vīrieti, neredzu iemeslu, kādēļ pakļaut viņu nevajadzīgam veselības riskam). Heteroseksuālās attiecībās, protams, arī pastāv veselības riski - bet tur to vairāk vai mazāk attaisno fakts, ka šajās attiecībās dzimst bērni.

Man ir vienalga, kurš ar ko draudzējas, vai kurš ko mīl. Bet man nav vienalga, ja viens cilvēks aplaiž otru ar AIDS, un sabiedrībai par to ir jāmaksā. Te tiek pārkāpts liberālisma filozofijā būtiskais kaitējuma princips.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Guntaram no Lasitaja 27.03.2009 19:36
Izlasiju Streipa atklaato vestuli!
Vienmer esmu uzskatijis par pareizu nekad nevienu netiesat un nekad nevienam neuzspiest savus dzives uzskatus!

Ja tici Dievam - tici un centies pildit Vina gribu - Bauslus, ja esi esi virietis kam patik otrs virieties - uz prieksu, taa ir Tava darisana un taas ir Tavas tiesibas!

Ja netici Dievam - netici,varbut Vins pats pieliks roku Tavaa Sirdii un Tu ieticesi...
Ja esi virietis, un Tev patik sievietes - ludzu uz prieksu - Precies, dibini gimeni...

Bet es neatbalstu to kad kads no abaam pretejam nometnem - vai Tie butu ticigie vai ateisti (atvainojos :) ), hetereseksuali vai nehetere...bla bla, ka Viens Otru naidaa censaas parliecinat - "Aizveries man ir taisniba nevis Tev..."

Katram ir taisniba pasam par Savu dzivi, kadu celju esi izvelejies tadu ir jadzivo, arii Dievs ir devis cilvekam izveles brivibu - Cilveka zinaa izveleties Debesis vai elli...

Streipa gadijumaa saprotu vins noskaities uz tadiem kas ir pret vinju, arii man nepatik cilveki ja vinjus taa var nosaukt - kas ar sudiem apmetaa(neparnesti domaju) citus...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Guntars 27.03.2009 17:57
To Gustavs no lasītaja(m). Lūdzu izlasi, manis rakstīto un iedziļinies teikuma daļā :
protams arī man ir savi grēki, kuri ir jānožēlo Dieva priekšā, bet paldies Dievam, ka viņš man bez nopelna Jēzū Kristū dāvājis glābšanu no mūžīgās nāves. Un izlasi Streipa kunga atklāto vēstuli Viņa blogā tālāk, tad varbūt tu sapratīsi, par ko īsti ir runa. Un vēl palasi Pāvila vēstules Bībelē...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

No pagātnes 27.03.2009 13:06
Atceros pirms dažiem gadiem "Privātajā dzīvē" bija bildes un raksts, ka K. Streips viesojās A. Šķeles daudz aprunātajā privātmājā VIESA statusā. Laikam vēlāk abi kungi sastrīdējās (vai kaut ko nesadalīja) un tāpēc tāda žults pret TP... ??? Bet pret Kalvīti laikam pēc tam, kad viņš publiski netaktiski izteicās par K. Streipa citādāku ... orientāciju.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Pilsonis 27.03.2009 11:06
Paldies Kaarli, ceru, ka Shlesis nebuus meers nekad un nekur...
Tiem kam nav ko normaalu teikt komentos, tad labaak ir pakluseet, nevis izraadiit savu aprobezhotiibu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Alex to Lasiitaajs 27.03.2009 10:53
>>> es domaju ka Hitlers un Stalins bija nevis pasi lielakie pasaules grecinieki, jo tadi kaa vinji bija ir un bus diemzel, bet gan Sie cilvekveidigie jeb zveri ir jaliek vienaa burkaa ar nosaukumu - pasaules lielakie grecinieki!
=====
Nez vai mācēšu to teoloģiski labi izskaidrot... bet Hitlers un Staļins nefigurē kristīgajā literatūrā, kur tiek pieminēts par grēku. Apustulis Jūdass (arī Ādams un Ieva) tur tiek minēti kā grēcinieku prototipi, bet ne jau mūsdienu politiķi. Lieta tā, ka politika ir morālā ziņā ļoti piņķerīga lieta - ja nosauksi par grēciniekiem nacistus, kas bombardēja Londonu un Koventri kara sākumā, tad būs jāsauc par grēciniekiem arī angļi un amerikāņi, kas bombardēja Hamburgu un Drēzdeni kara beigās. Beigu beigās nonākam pie tā paša sen zināmā - ka visi cilvēki ir grēcīgi.

Zenta Mauriņa, pēc kara nonākusi emigrācijā, esot iepazinusies ar kādu katoļu ordeņa brāli, kurš viņai stāstīja par to, ka Jēzus mācība var dziedēt visas vainas un piedot visus grēkus. Kādu laiku viņi tā runājušies, bet kad Z.Mauriņa jautājusi, vai arī J.Staļinam var tikt piedots viss, ko viņš ir darījis (laikam viņai bija zināms, ka Konstantins Raudive bijis 1941.g. represējamo sarakstos, un tikai laimīgas nejaušības dēļ paglābies). Uz ko mūks, protams, atbildējis - jā. Tas rakstniecei neesot bijis pieņemami; un viņa laikam baznīcā tā aktīvi arī neiesaistījās.

Viens no briesmīgākajiem grēkiem kristietībā ir lepnība. To parāda Jēzus stāsts par farizeju un muitnieku - http://www.catholic.lv/w/SvRaksti/Lke/Lke18.htm . Ja cilvēks uzskatīs Staļinu un Hitleru par kaut kādiem īpaši lieliem grēciniekiem (lielākiem nekā viņš pats vai kādi citi cilvēki) - tad ar to pašu viņš pats būs grēkojis lepnības dēļ, un viņa morālā pilnveidošanās būs apgrūtināta. Cilvēkā pašā nav nekas tāds, kas būtu pelnījis Dieva žēlastību. Mūsu dvēseles var iemantot cildenumu tikai pateicoties Jēzus upurim - kuru neesam cienīgi saņemt neviens. Vienalga, vai kāds dzīves laikā būtu bijis varens valstsvīrs, vai visnecilākais cilvēks. Par Hitleru stāsta, ka viņš dzīvi beidzis pašnāvībā, kas nozīmētu to, ka viņš pats ir atteicies no Dieva žēlastības. Bet jebkurā gadījumā - mums nevajadzētu iedomāties, ka mēs labi saprotam, Dieva ceļus un viņa nodomus. Daži cilvēki jautā - kā Dievs var pieļaut represijas pret nevainīgiem, karus, cunami un citas traģēdijas? Domāju, ka tas ir dzīves uzlikts pārbaudījums mums - dzīvajiem.

Grēcinieku personas, lai cik tie nešķistu briesmīgi, labāk atstāt mierā. Manī nav tādas morālas skaidrības, lai es zinātu, ka cilvēks (lai kāds viņš nebūtu praidists, zaglis vai slepkava) pats par sevi ir nelabojami ļauns. Bet es NEKAD nepieņemšu melus - ka staļiniskās represijas esot bijušas nepieciešamas tautas laimei, ka zagt ir pareizi, ka praidistu sludinātajam grēkam ir kāds sakars ar cilvēktiesībām.
http://en.wikipedia.org/wiki/Seven_Laws_of_Noah - Noasa bērnu Septiņos likumos ir skaidri teikts, ka laulību nevajag pārkāpt (turklāt to māca judaisms, nevis kristietība - un tas attiecas nevis uz ebrejiem, bet VISIEM cilvēkiem). Kas ir laulība - to visi var izlasīt mūsu Satversmē, Civillikumā, vai galu galā palūgt garīgas kārtas cilvēkam to paskaidrot. Sludināt ielās, ka pārkāpt laulību reizēm ir labi un pareizi - tā ir pilnīga absurdība. Cilvēki, kuri to sludina, vēršas pret ebreju ētiskā monoteisma mācības fundamentālu atziņu. Viņi caur to palīdz visatļautībai, antisemītismam un nacistu noziegumiem.

Ja praidisti dod sev atļauju sludināt laulības pārkāpšanu un izvirtības, tad cits cilvēks dod sev atļauju mest sūdus, cits cilvēks dos sev atļauju zagt un nogalināt. Visiem netikumiem ir viena sakne - kā to Ļ.Tolstojs apraksta garajā stāstā "Viltotais kupons" - http://www.kulichki.com/inkwell/text/hudlit/classic/tolstoj/... . Tas, kas sākas kā ģimnāzistu nevainīga spēle ar lieka cipariņa ierakstīšanu naudas pārveduma kvītī, beidzas ar "nopietnām" cilvēciskām nelaimēm un traģēdijām.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

nu nē. 27.03.2009 09:29
Ja Šlesers būs mērs tad es tinos no šitās zemes.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Lasiitaajs 27.03.2009 00:54
es domaju ka Hitlers un Stalins bija nevis pasi lielakie pasaules grecinieki, jo tadi kaa vinji bija ir un bus diemzel, bet gan Sie cilvekveidigie jeb zveri ir jaliek vienaa burkaa ar nosaukumu - pasaules lielakie grecinieki!

Hitlers ar Stalinu slepkavoja miljoniem cilveku, Tu varbut neesi redzejis taas sausmas dzivajaa? es arii Nee! Bet pietiekami esmu macits un dokumentalaas filmas redzejis lai ar Drosu sirdi teiktu, ka Sie tipi ir liekami manis pieminetajaa burkaa...

Jaa Dievs piedot visu, kaut arii manam cilveciskajam pratam tas nav pienemami kaa var piedot siem zveriem, bet es neesmu Dievs, vienigaa lieta par ko esmu ljoti parliecinats Alexi, ka vinjiem nav piedots, jo lai piedotu ir jaludz piedosana, un jabut nozelai, kas siem zveriem nav genos ielikta!

Tikpat labi Alexi Tu varetu teikt - kaa gan ragainais varetu but tas launakais no vislaunakaa?

Paskaties dokumentalas filmas, Seviski to kuru latvietis uztaisija - Soviet Story, un ja ar to nepietiek saprast ka Tadi zveri pirms naves neko nenozelos kaa tikai to ka jaspragst tad sarunas beigas ar Tevi!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

to Lasitajs no Alexa 26.03.2009 23:47
>>> pat Svetie saka - esmu lielakais pasaules grecinieks, kaa gan vinji taa var runaat, kad pasaule ir piedzivojusi - hitlerus, stalinus un citus liidzigos?
======
Ja jau tik tālu esam aizgājuši, tad - kā mēs varam zināt, ka Hitlers vai Staļins bijuši lielākie pasaules grēcinieki? Lielākie grēcinieki ir tie, kuri nomiruši grēka stāvoklī un nonākuši ellē. Un te nu jāatceras, ka Dieva taisnība un cilvēku taisnība ir divas ļoti dažādas lietas.

Svarīgākais un skaistākais, ka par saviem grēkiem ikviens atbild pats. Bet nevar būt pareizi attaisnot grēkus. Nu kā mēs attiektos pret "zagļu lepnuma parādi", kurā viņi sludinātu, ka zagt ir gods un lepnums. Ar ko viens bauslis ir labāks par otru? Ir daudzi cilvēki (arī heteroseksuāļi), kuri pārkāpj laulību. Bet kāda jēga ar to lepoties??

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

To Gustavs no Lasitaja 26.03.2009 22:44
Ak jel, kaa man sitadi kaa Tu nepatik, Jeezus ir teicis - daudzi manu vardu izmantos(gan labie gan sliktie) un tadi kaa Tu,mil, runasim teelaini -

"Ak Tu maitas gabals Tu esi tads un sitads, bet es Jezuu Kristuu pildu visus Dieva Desmit bauslus, esmu Svets un Jezuu Kristuu Daru Svetus darbus.."

Pastastisu Cilvecinj dazas atzinas no dzives, pirms Tu uzdrosinies izmantot Dieva Vardu lai apdirstu citus..

1) Otrais Dieva bauslis - Tev nebus Manu vardu nelietigi izmantot;
2) Neviens cilveks, kas dzivo saskanjaa ar Jezus macibu - otru neapdirsiis izmantojot Dieva vardu vai tekstus no Bibeles, taa parasti daraas sektas un tie mazie cilveki kam patik Dieva vardaa Sevi paaugstinaat;

3) Tev lidz sim Limenim (Mates Terezes, Janja Pavila otraa, un citiem svetajiem) acimredzot nekad neizaugt, bet... pat Svetie saka - esmu lielakais pasaules grecinieks, kaa gan vinji taa var runaat, kad pasaule ir piedzivojusi - hitlerus, stalinus un citus liidzigos?

Ljoti vienkarsi, vinji Seko Jezum - kurs atdeva Sevi krustaa par Mums visiem - nekurnot, neapcelot, neapsaukajot, neaprunajot Paridaritajus, bet ko Tev Streips izdarija?

Atceries - ka ar Jezus vardu launu darit nedrikst - tas ir apsaukat un nozakaat...

kad Vinam iesita pa vienu vaigu, vins pagrieza otru, bet Tu te nodarbojies ar Dieva Varda zaimosanu, Sava naida apmierinasanai!
Skumji!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Guntars 26.03.2009 19:04
Piedod Kārli, bet tu patiešām esi SL..S, kurš ir paštaisnuma viens no labākajiem piemēriem. Lasot tavus gara darbus par to atkal un atkal var pārliecināties. Žēl man tevis,bet ne jau es tevi tiesāšu, vienīgi par tevi jāaizlūdzas Dieva žēlastība, lai tu netiktu pazudināts lielajā tiesas dienā, kurai mēs neviens garām nepaiesim, ticam mēs tam vai nē, jo mēs visi dzīvojam Dieva radītajā pasaulē, kurā darbojas Dieva ieceltie likumi, jo mēs nevaram apturēt zemes griešanos, ne arī izvēlēties kad piedzimt, un kad mirt.
Bez Sv. Gara atklāsmes arī Bībelē tu redzēsi tikai to, kas attaisno tavu grēcīgo dabu( pretrunas, kuras tur nav, jo Bībele ir jāskatās kontekstā, neviss jāizrauj rakstu vietas no konteksta un jātaisa sava "teoloģija"), tākā viens divi, ja grib, tevi var"atmest dīvānā", protams arī man ir savi grēki, kuri ir jānožēlo Dieva priekšā, bet paldies Dievam, ka viņš man bez nopelna Jēzū Kristū dāvājis glābšanu no mūžīgās nāves. un vēl, var jau būt, ka tu man oponēsi, bet sirdsapziņā katram cilvēkam ir ielikti 10 Dieva baušļi, un neatkarīgi no ticības, reliģiskās pārliecības visi cilvēki zin "brēkt", ja kādam uzkāpj uz varžacīm: TĀ nav GODĪGI, kā tas ir iespējams, padomā Kārli. un vēl jo vairāk ja Dievs( objektīva patiesība visiem saistoša) nav un katram ir sava taisnība, tad vēl jo vairāk tev nav
pamata "brēkt", ka kāds rīkojas netaisnīgi, jo tādā gadījuma viss ir relatīvs un subjektīvs. Starp citu jēdziens "cilvēktiesības"nāk no Kristīgā pasaules uzskata...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Shadow> par lidostu 26.03.2009 17:12
Pavērojiet, cik šobrīd maksā biļetes uz vietām, kur AirBaltic ir palicis vienīgais! Tad,iespējams, varētu nākt atklāsme, kāpēc bija tik izdevīgi dempingot, kamēr bija citi.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

vemsis 26.03.2009 16:09
vienīga šlesera labā īpašība- naids pret pederastiem

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Sestdienis 26.03.2009 16:01
Man šķiet, ka mediji pievērš pārspīlētu uzmanību Šleseram un tādējādi tikai veicina viņa izredzes. Nu jau sen kā ir laiks sākt intervēt citus kandidātus, piemēram, Kristovski, Ušakovu. Citādi pašlaik rodas iespaids, ka Šlesers ir vienīgais kandidāts uz Rīgas mēra krēslu, lai gan viņa partijai atbalsts ir 1.6% un "pūrā" ir ilgstoša darbošanās uzpūtīgā valdībā, kas neko neizdarīja, lai vismaz mīkstinātu starptautiskās finanšu krīzes ietekmi uz Latviju.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

par lidostu 26.03.2009 15:45
Sākšu ar atrunu - nekādā gadījumā neatbalstu Šleseru un nekad par viņu neesmu balsojis un nebalsošu, NEKAD!!!
Bet par lidostu - kad diezgan pasen bija vajadzība aizkļūt uz Londonu, tad uz turieni lidoja British Airways (varbūt arī AirBaltic, neatceros vairs) un biļete maksāja stingri pāri Ls200. Tā arī neaizlidoju. Kopš Šlesers sāka tur rosīties, šī bilde ir krietni mainījusies. Par maz no tā visa zinu, lai te apgalvotu, ka tas ir viņa nopelns, taču tā pārmērīgā luncināšanās pakaļ visām Eiropas prasībām arī ir šķebinoša. Man personīgi dziļi vienaldzīga dažādu konkurenču institūciju vaimanāšana, ja vien galarezultātā biļeta maksā 50+ latus, nevis 200+ latus. Būtu jau nu paskatījušies vietās, kur tiešām konkurence kropļojas, nevis pārcentīgi izpildītu jebko, kas kādam Briseles eirokrātam prātā ienācis.
Vēlreiz saku, ka ne visu šajā bildē saprotu un pilnas informācijas par šo arī man nav - ja kādam ir - lūdzu padalieties un paskaidrojiet.
Un vēl - Šleseru par Rīgas mēru pat ļaunākajos murgos negribētu redzēt....

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Andris 26.03.2009 15:38
Manuprāt, Šlesers būs Rīgas mērs. Citu piemērotu kandidātu nav. Praidu viņš, visticamāk, neaizliegs, jo to vien šie provokatori gaida, lai varētu tiesāties pret savu pilsētu un savu valsti. Bet ar praidistiem Rīgas Dome tomēr neauklēsies un publiskos līdzekļus viņiem lietot neļaus.

Starp citu, Šlesers ir praidistu veiktās propagandas redzamākais sasniegums. TP oranžisti līdz ar A.Kalvīti pamazām aiziet pagātnē, jo viņiem šāda praidistu musināta jautājuma nav. Normālākā situācijā (bez "Draudzības dienām", bez pseidoliberāļu rīdīšanas) es balsotu nevis par Šleseru, bet par Pilsonisko Savienību vai ko tamlīdzīgu - pēc sociālās ievirzes man Kursīte vai Šadurskis būtu tuvāki nekā Šlesers. Bet lasot šos nemitīgos nemotivētos uzbrukumus, domāju ka tomēr balsošu par LPP - Šlesers prot organizēt lietas un izvairīties no nevajadzīgām provokācijām. Viņš katrā ziņā ir labāks mēra kandidāts par Kristovski.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Trauts 26.03.2009 15:16
Nebūs. Ko nu X? Vai brauksi uz Baltkrieviju dzīvot?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

x 26.03.2009 15:07
Shlesers buus Riigas meers un tu vareesi braukt "draudzeeties" kaut kur citur, piemeeram, uz Kjiinu, ja nav bail :)

Citi autora darbi
Streips 165x152

Skumja pašdarbība 16 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Grimstošais kuģis 3 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Privātpersona Nils 1 Autors:Kārlis Streips