Atslēgvārdi:

Brīdinājums Citadeles bankas klientiem 18

Labdien vēlreiz, lasītāji. Šoreiz vēršos konkrēti pie tiem no Jums kuri, tāpat kā es, esat Citadeles bankas klienti.

Iesaki citiem:


Pieņemu, ka neesmu vienīgais šāds klients, kuram pirms pāris mēnešiem kāds no bankas zvanīja un visai uzstājīgi teica, ka vajag pilnīgi noteikti atteikties no esošās kartes par labu American Express kartei, jo American Express karte ir daudz prestižāka, krutāka, jaukāka un visādā veidā daudz, daudz, daudz, daudz, daudz labāka nekā acīmredzot neprestižā, nekrutā, nejaukā un visādā veidā daudz, daudz, daudz, daudz daudz nelabākā karte, kāda bija pirms tam. Dāma, kura zvanīja, garumplaši stāstīja par visām ļoti, ļoti, ļoti daudzajām priekšrocībām, kādas ir American Express kartei. Pēc tam, kad uz to visu parakstījos un savu karti saņēmu, zvanīja vēl viena dāma, kura arī garumplaši stāstīja par visām ļoti, ļoti, ļoti daudzajām priekšrocībām, kādas ir American Express kartei.

Taču vienu abas dāmas "piemirsa" pateikt, proti -- American Express kredītkarti Latvijā pieņem krietni mazāks skaits uzņēmumu nekā MasterCard, kura bija pirms tam. Konkrēti manā gadījumā tas saistās ar veikaliņu, kas atrodas netālu no manas dzīvesvietas un kurā es iepērkos ļoti regulāri. Tur man pateica, ka tirgotājiem American Express ir visai ķēpīga būšana. To atzina arī Citadeles bankas dāma, kurai es šodien par šo lietu zvanīju -- izmaksas, tā viņa, ir augstākas. Protams, var teikt, ka veikaliņā pie manām mājām es varu iepirkties arī skaidrā naudā, ja kas, tad turpat ap stūri ir Citadeles bankas ATM. Taču drošība vienmēr saka, ka skaidru naudu nevajag īpaši nēsāt, bet vēl vairāk, Citadelei, tāpat kā jebkuram pakalpojumu piedāvātājam, tomēr būtu jāpadomā arī par to, vai tā pakalpojumi klientam neradīs neērtības. Tāpēc, brīdinājums tiem lasītājiem, kuriem Citadele (nevienai citai bankai Latvijā ar American Express attiecību nav) ir piedāvājusi šo karti. Vispirms, aplūkojiet tās vietas, kurās Jūs visbiežāk iepērkaties. Ja tās American Express karti neņem, tad iesaku no piedāvājuma atteikties. Man droši vien atteikties no AE un atgūt MasterCard būtu lielāka ķēpa nekā tas ir tā vērts, bet varbūt kādam citam vēl ir izdevība tik tālu nenokļūt.

Jauku visiem dienu!

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (18) secība: augoša / dilstoša

Tmp author
John Smith

Vai jūs cieš finansiāli vai jums ir nepieciešams steidzami naudu, lai samaksātu rēķinus? Un jūs vēlaties veikt risku pārveidot savu dzīvi. Izmēģiniet un saņemt savu ATM tukšu karti šodien un būt starp laimīgs vienu s, kas gūst labumu no šīs kartes. Šī ATM karte ir iestatīts spēj hakeru jebkuru ATM mašīnas jebkur pasaulē. Man ir jāzina par šo tukšu ATM karti, kad es meklēju darbu internetā aptuveni pirms mēneša. Tas ir tiešām mainīja manu dzīvi uz visiem laikiem, un tagad es varu teikt, es esmu bagāts, jo es esmu dzīva liecība. Jo mazāk naudas man vienā dienā ar šo karti ir $3,000. Pat tagad, un pēc tam saglabāt sūknēšanas naudu manā kontā. Kaut arī karte ir nelikumīga, taču nepastāv risks tikt pieķertiem. Tas ir ieprogrammēts tā, ka to nevar izsekot, kā arī ir tehnika, kas padara neiespējamu CCTV kameras, lai noteiktu, kad to izmanto. Lai iegūtu sīkāku informāciju par to, kā iegūt jums šodien kontaktu speedhackersnetwork001@gmail.com.............

Tmp author
John Smith

Are you suffering financially or do you need an urgent cash to pay your bills? And you want to take the risk of transforming your own life. Try and get your ATM blank card today and be among the lucky one's who are benefiting from this card. This ATM card is set capable of hacking into any ATM machines anywhere in the world. I have to know about this blank ATM card when I was looking for work online about a month ago. It has really changed my life forever and now I can say I'm rich because I am a living testimony. The less money I get in a day with this card is $3,000. Even now and then keep pumping money into my account. Although the card is illegal but there is no risk of being caught. It is programmed in such a way that it cannot be tracked and also has a technique that makes it impossible for the CCTV camera to detect you when using it. For details on how to get yours today contact speedhackersnetwork001@gmail.com

Tmp author
John Smith

Vai jūs cieš finansiāli vai jums ir nepieciešams steidzami naudu, lai samaksātu rēķinus? Un jūs vēlaties veikt risku pārveidot savu dzīvi. Izmēģiniet un saņemt savu ATM tukšu karti šodien un būt starp laimīgs vienu s, kas gūst labumu no šīs kartes. Šī ATM karte ir iestatīts spēj hakeru jebkuru ATM mašīnas jebkur pasaulē. Man ir jāzina par šo tukšu ATM karti, kad es meklēju darbu internetā aptuveni pirms mēneša. Tas ir tiešām mainīja manu dzīvi uz visiem laikiem, un tagad es varu teikt, es esmu bagāts, jo es esmu dzīva liecība. Jo mazāk naudas man vienā dienā ar šo karti ir $3,000. Pat tagad, un pēc tam saglabāt sūknēšanas naudu manā kontā. Kaut arī karte ir nelikumīga, taču nepastāv risks tikt pieķertiem. Tas ir ieprogrammēts tā, ka to nevar izsekot, kā arī ir tehnika, kas padara neiespējamu CCTV kameras, lai noteiktu, kad to izmanto. Lai iegūtu sīkāku informāciju par to, kā iegūt jums šodien kontaktu speedhackersnetwork001@gmail.com

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Laura 04.02.2011 14:22
Man arī pirms kāda laika bija šāda karte, tomēr neko sliktu nevaru teikt, laikam tāpēc, ka pati strādāju kartes izdevējbankā un zināju precīzi visus +/-, taču vienīgais, ko varu teikt, ka daudzās tirdzniecības vietās bieži vien pārdevējam bija jāatgādina par pircējam pienākošo atlaidi. Tomēr ja tā sanāca, tad vienmēr var informēt bankas nodaļu, kura speciāli nodarbojas ar šo produktu t.i. novērsīs pārdevēju nevīžības.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Ne vainas. 05.11.2010 15:54
Es gan esmu ar savu amexi apmierinātā. Eju uz kino. Gada maksa man atpelnās pati, jo 1% no pirkumu summas katru mēnesi atgriežas atpakaļ kartē. Un mazo piemājas veikaliņu apmeklēju ne biežāk kā 2x mēnesī, priekš tam man ir algas karte. Nekādu problēmu man ar Citadeli nav bijis.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Kārlis Streips 27.10.2010 14:34
Man šodien zvanīja no AE un teica, ka runās ar tām iestādēm, kuras no manis karti neņēma. Tā šķiet, ka AE ir uztvērusi to, ko rakstīju un rīkosies. Tas priecē.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


KasparsM 26.10.2010 15:05
Man ir Amex karte no oriģinālās ASV bankas ar konta izrakstu tieši no americanexpress.com un bez gada maksas. :)

Karte kā jau karte un galu galā tās atlaides jau nāk tikai no paša samaksātās naudas. Tirgotājs par attiecīgajiem procentiem vienkārši paaugstina cenas.

Šo karti ir vērts lietot, ja grib labu servisu no bankas. Šajā ziņā man tiešām nav jāuztraucas, ka karte var tikt nozagta vai nozaudēta, jo tu esi apdrošināts pret šādām nebūšanām. Banka nekad neliks maksāt par pirkumiem, kurus tu neesi veicis. Esmu to reāli piedzīvojis, un viens telefona zvans bankai un apstiprinājuma dokumenta aizpilde internetbankā, un visas krāpnieciskās transakcijas tiek atceltas bez papildu skaidrojumiem.

Es gan neesmu drošs, vai Citadele tiešām nodrošina šādu servisu, kādu pieprasa Amex noteikumi, bet, kamēr nav pierādīts pretējais, pieņemsim, ka viss ir kā vajag. Un tomēr ir vērts padomāt, vai augstās komisijas maksas par šo karti atmaksājas pircējiem un tirgotājiem. Kaut kā pēdējā laikā neesmu šo karti daudz lietojis un vairumā gadījumu iztieku ar Visa Electron. :)

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

lietotājs 26.10.2010 10:20
tie kas lieto NESTE benzīnu, ar AmEX dod atlaidi santīmu no litra:) . bet ja nopietni, karte dārga, ne priekš parastajiem nodokļu maksātājiem

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


k99 26.10.2010 09:56
lai saprastu, vai veikalā karti ņem pretī, vajag apskatīties - pie kases vai uz veikala durvīm jābūt uzlīmētiem logo.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

edja 26.10.2010 09:30
Mums cilvēki ir pilnīgi zombēti ar tām kartēm. Neredzu no viņām ne mazāko jēgu - banku plaši reklamētā drošība ir nebūtiska pie tik mazām summām (zem 1000 ls) un iepirkšanās nesagādā nekādas papildus ērtības. Pie tam karšu autorizācijas šad un tad nestrādā un pat lielveikalos esmu saskāries ar situāciju, kad norēķins ar karti nav iespējams. No tirgotāju puses savukārt reti kurš ir sajūsmā maksāt 1 līdz 2 % par mastercard un visa un 3,5 līdz 5% par amex. Es savā biznesā kartes nepieņemu tieši šo nesamērīgo % dēļ. Nav brīnums, ka amex kartes nepieņem mazie veikali, viņiem tas vienkārši nav izdevīgi.

Un vispār - pamēģiniet par sīkiem pirkumiem norēķināties ar karti, piemēram, Vācijā - uz jūs skatīsies kā uz tādiem nabadziņiem, kas nevar sagrabināt skaidrā naudā pat pārdesmit eiro. Cita lieta - lielie pirkumi, viesnīcas, aviobiļetes. Bet viesnīcās arī bieži vien var saņemt 2% atlaidi, ja norēķinās skaidrā naudā.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kinofane 26.10.2010 08:16
Lietoju Amex jau labu laiku. Vismaz reizi mēnesī eju uz kino par brīvu, saņemu atlaides veikalos, kafejnīcās, solārijā. :) Tā kā kopumā esmu apmierināta BET tikai tāpēc, ka tā man ir papildus, nevis vienīgā karte. Jo tiešām daudzos veikaliņos to pretī neņem, bet manā makā reti ir vairāk par 5 latiem skaidrā naudā. :) Līdz ar to neērtos brīžos vienkārši iedodu otru karti. Un ieejot nezināmā veikaliņā pirms norēķināšanās vienmēr pajautāju, vai šādu karti ņems. :) Jāteic gan, ka tieši lielāko izmaksu dēļ vietās, kur iepērkos bieži un mani pazīst, man lūdz ja vien iespējams neizmantot Amex. Ko tad arī tīri aiz cilvēcīgās izpratnes daru. :)
Tāpēc, ja Amex tika piedāvāta kā vienīgā karte, tas tiešām nebija godīgi no bankas puses. Jo, vismaz laikā kad es šo karti ņēmu, par naudas izņemšanu no tās ATM bija jāmaksā (varbūt tagad kaut kas ir mainījies)...
Bet kā papildu karte tā ir laba - plusi jau aprakstīti pirmajā komentārā. :)
Pirms kāda laika gan man zvanīja un piedāvja GOLD. No šīs iespējas par spīti lielākajiem bonusiem atteicos augsto kartes izmaksu dēļ.....

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

tsingtao 25.10.2010 22:44
American Express ir pilnīgs s***... konkrēti bija pieredze Honkongā... man bija VISA, draugam American Express (no Parex). Ar VISA nekādu problēmu izņemt naudu faktiski no jebkura ATM vai samksāt jebkur.. ar AMEX nācās vazāties nepārspīlējot pa puspilsētu lai atrastu ATM, no kura izņemt naudu.. tas nav nopietni.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


k99 25.10.2010 22:07
Protams, ka KREDĪTKARŠU (nevis DEBETKARŠU) galvenā jēga nav ikdienas pirkumi, bet dot iespēju kartes turētājam ņemt kredītus, plus ar kartes "prestižumu" ir saistīti visādi bonusi, kā jau minētās kino biļetes. Un Amex ir tipiska kredītkarte, laba kredītkarte - sevišķi jau bonusu ziņā. Priekš ikdienas pirkumiem visizdevīgāk izmantot MasterCard Maestro vai Visa Electron.

Citadele vienīgā piedāvā Amex tāpēc, ka Amex (atšķirībā no MasterCard vai Visa) dod tiesības izdot kartes tikai vienai reģiona bankai. Savulaik mums tas bija Parex. T.i., nevar teikt, ka banka te ir vainīga. Tā ir tikusi pie ekskluzīva produkta, un cenšas to maksimāli nopārdot. Malači, ka viņi cenšas pilnvērtīgi izmantot bankas iespējas.

Protams, bankas darbiniecei vajadzēja godīgi izskaidrot arī mīnusus.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Ahmeds 25.10.2010 21:42
Un kur tad koments par VL ārpus borta? Atceros, kā sensenos laikos (VL ir tik sena?) Kārlis uzsvēra, ka VL ir sīkpartija (tātad nesvarīga). Redz, ka izsitās līdz saeimai, bet valdība tomēr bija par augstu latiņa...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


jumors 25.10.2010 19:26
Sadaļa - ekonomiskā politika?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Skeptiķis 25.10.2010 18:10
"Taču drošība vienmēr saka, ka skaidru naudu nevajag īpaši nēsāt,[..]"

Kas tā tāda par drošību un kur viņa strādā? Citadelē vai AmEx?
Bet ja nopietni, imho, drošāk ir nēsāt līdzi 30-40 LVL skaidrā, nekā visus ietaupījumus kartē. Kamēr nepamanīsi, ka karte nozagta un nepiezvanīsi uz banku, tikmēr Tavus ietaupījumus var kārtīgi paplucināt. Veidi ir daudzi un dažādi. Kur kāds īpaši skatās un salīdzina parakstus?

Protams, lielveikalā ar 30-40 LVL pagrūtāk, sevišķi, ja kaut kas spožs un smuks iekrīt acīs, tad jau vajag visus ietaupījumus līdzi. Bet tāda jau to karšu ideja, ar drošību tam mazs sakars.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

jā 25.10.2010 16:10
mīnusu šai kartei ir krietni vairāk nekā plusu. Ar šo karti nevar norēķināties virknē veikalu, degvielas uzpildes staciju u.c.
Naudas izņemšana nejēdzīgi dārga.
Plusi. Tiek piedāvātas dažādas atlaides, kuras tāpat neviens nekad neizmantos, jo ar šādām atlaidēm ir pilna pastkastīte.

PS Parex reklāmas akcijā solīja jaunajiem bezmaksas dāvanu karti vienam sensam Parex Plaza kinoteātrī. Tā nu sanāca, ka ar sievu abi iegādājāmies šīs kartes, diemžēl kino brīvbiļeti saņēma tikai sieva...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Mg 25.10.2010 15:28
Tas jau nu ir katra paša ziņā izvērtēt visus piedāvājuma plusus un mīnusus. Kurš produktu piedāvātājs gan stāsta par produkta trūkumiem?
Bet dīvaini, ka tagad Citadele piedāvā AmEx karti kādas citas kartes vietā, nevis vienkārši papildus esošajām.
Jau kādu laiku tādu lietoju un īsi par plusiem un mīnusiem. Sākšu ar mīnusiem:
- liela gada maksa;
- ne visur var norēķināties (tiesa, lielākie pārtikas veikali Rimi, Maxima, Sky, Prisma tās pieņem);
- ja konts ir latos, neizdevīgi lietot ārzemēs (tas gan attiecas uz visām Parex kartēm), jo papildus maiņas kursam tiek iekasēts valūtas maiņas uzcenojums 3% apmērā;
- neizdevīga naudas izņemšana.
Bet ir arī plusi:
+ ja karti aktīvi lieto, tad ir visādi bonusi, šobrīd 1% atmaksa par iztērēto summu, kino biļetes. Man tas pārsniedz iztērēto gada maksu;
+ bezmaksas kredīts, ja ieskaita kontā iztērēto naudu līdz nākamā mēneša vidum. Pat ja kredītu nevajag, lieko naudu var mierīgi ielikt kādā krājkontā un nopelnīt kādus santīmus;
+ atlaides dažos veikalos, krogos.

Un varbūt tagad ir jēgas nomainīt nevis karti, bet veikalu? :)

Citi autora darbi
Streips 165x152

Skumja pašdarbība 16 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Grimstošais kuģis 3 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Privātpersona Nils 1 Autors:Kārlis Streips