Atzīšanās 30

Labrīt, lasītāji!

"Būtu Jaunais laiks valdībā, nekad drošības likumi nebūtu darba kārtībā" -- šāds atzinums šorīt lasāms Dienā. Vai varat uzminēt, kurš šos vārdus ir paudis? Varētu padomāt, ka tas būtu kāds no paša JL -- tā teikt, spalvu spodrināšanas nolūkos. Bet nē. Runātājs ir kādreizējais "stabilitātes garants" Aigars Kalvītis.

Iesaki citiem:

Prieks par vaļsirdību. Intervijā A. Kalvītis stāsta, ka neesot pieticis "viltības un gudrības": "Ja es būtu savu otro valdību veidojis ar plašu koalīciju, iesaistot Jauno laiku, tad politiskā dzīve Latvijā būtu pilnīgi citāda. To es vērtēju kā savu lielāko kļūdu, kad biju valdības vadītājs. (..) Visi labie lēmumi parasti tiek pieņemti strīdos un diskusijās, ir jābūt iekšējai opozīcijai. (..) Man vajadzēja izveidot plašu koalīciju, un tad uz šīm vēlēšanām būtu pavisam cits politiskais salikums. Taču es to neizdarīju, un tas noveda pie virknes kļūdainu lēmumu."

Patinam lenti atpakaļ pa kādiem 44 mēnešiem. Ir notikušas 9. Saeimas vēlēšanās. Televīzijas ekrānos gozējas vēlēšanu uzvarētāji. Mums dots mandāts, mandāts, mandāts! Jau tagad, 0.2 sekundes pēc tam, kad ir saskaitītas balsis, mēs zinām, kas būs valdošā koalīcija. Un kas būs opozīcija. Saeimā tas, ko es toreiz (nebūt ne bez pamata) saucu par bandu, Jauno laiku iedzina tik dziļā opozīcijā, ka Saeimas prezidijā labprātāk paņēma kādu no Saskaņas centra, lai tik tur nebūtu neviens no JL. Un tagad, lūk, mēs redzam, kāpēc tas tā bija. Bija bail no A. Kalvīša piesauktās "iekšējās opozīcijas." Un, ja reiz ir pateikts, ka JL klātbūtne būtu novērsusi traģikomisko epopeju ap drošības likumiem, tad pilnīgi noteikti ir jāatzīst, ka tā būtu novērsusi arī nodokļu nemaksāšanas leģitimēšanu, naudas atmazgāšanas legalizēšanu (piedevām ar atpakaļejošu datumu), visu garo stāstu par "šofera dēliem" utt., utml. Būtu bijis kāds, kas būtu parunājis par tiesiskumu un godīgumu.

Laikam jau jāsaviebjas, ka tā tas nenotika. Jo nu mēs esam pie sasitās siles, par kuru visnotaļ tieši ir atzinies bijušais premjerministrs. Pēc četriem mēnešiem Latvijā būs vēlēšanas, kurās cita starpā startēs divas partijas, kas joprojām nav valsts budžetā atmaksājušas tos ļoti, ļoti daudzos latus, kurus tās pirms četriem gadiem pārtērēja. Tas ir briesmīgi cinisks gājiens -- vai tiešām abu partiju dūži tic, ka augstākās tiesas instances pateiks "Nekas, čabulīši, tikai nākamajā reizē tā gan nedariet"? Un vēl jo vairāk, ja sāk kļūt arvien acīmredzamāk, ka neko daudz no notikušā tās nav iemācījušās. Protams, protams, tā ir tikai un vienīgi sakritība, ka telekanālā LNT sāktā diskusija par "politiski neitrālas" deklarācijas rakstīšanu, notiek studijā, kurā -- ak, Tavu pārsteigumu! -- ir redzams politduetam A+Š pietuvinātās biznesmeņu organizācijas logotips. Un no 11 personām, kuras piedalās "politiski neitrālajā" diskusijā, trīs -- ak, Tavu pārsteigumu -- trīs pārstāv to pašu organizāciju! Protams, ja no šī procesa izrietēs sakarīga un loģiska deklarācija par to, kā turpmākos četrus gadus valsti vadīt tā, lai rozes plauktu košāk, eiro varētu ieviest jau aizparīt, visiem būtu 3000 latu alga, sociālā budžeta pārpalikums būtu pietiekams, lai pensijas garantētu līdz 2500. gadam, tas būtu lieliski. Taču bažas rada personas, kuras ir pieteikušās šo sapņu zemi radīt. Ir tomēr vēsture, kas saistās ar Jūrmalgeitu, ar pārtērēšanos, ar digitalizācijas skandālu. Varbūt ar klātbūtni valdībā Jaunais laiks būtu novērsis drošības likumu epopeju, bet Jaunā laika klātbūtne valdībā vai tās trūkums nespēj kompensēt vienkārši negodīgo attieksmi, kāda atsevišķiem censoņiem ir pret dzīvi. Ja vajag sarunāt Jūrmalas domes amatpersonas piekukuļošanu, tad OK, uz priekšu. Ja "stabilitātes" kontekstā jāļauj legalizēt naudas atmazgāšanu -- nav problēmu. Ja likums par priekšvēlēšanu aģitāciju ir pārāk stingrs un var sameklēt procesu, kas pilnīgi noteikti neatbilst likuma burtam un, cerams, neviens nepamanīs, ka tas neatbilst arī likuma garam -- paldies, Ērik, par ideju. Paldies, paldies, paldies.

Divas pēdējās domas. Itālijā pie teikšanas ir cilvēks, kurš politikā galvenokārt rīkojas pats savu interešu dēļ un viņam tas ir iespējams vismaz daļēji tāpēc, ka viņš kontrolē teju vai visus elektroniskos masu saziņas līdzekļus (nemaz nerunājot par to, kas šajā ziņā notiek kaimiņvalstī Krievijā). Un minētajā Dienas intervijā Kalvītis pašās beigās nopūšas: "Vai nu mūs sagaida četri gadi juku laiku, vai arī izdosies stabilizēt politiski ekonomisko situāciju." Protams, visi cerēsim, ka patiess izrādīsies pēdējais, ne pirmais no šiem variantiem. Tikai -- kā interesēs politiski ekonomiskā situācija tiks "stabilizēta"?

Jauku visiem dienu!

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (30) secība: augoša / dilstoša

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

anglosaxis - Mahris 04.06.2010 05:44
Draudziņ es minēju Streipa kunga personīgo blogu, ne Politika.lv. Un tur Streipa kungs ir atstājis tikai savus mīluļus. Bet kāda tam nozīme...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Mahris > anglosaxis 03.06.2010 23:14
Mīlu lasīt zākāšanos.
Bet Rule Britania, pie kuŗas sakāties piederam, rullē tādēļ, ka viņi māk skaitīt. Nepareizus skaitļus nevaru ciest.
Jūsu komantāra rakstīšanas brīdī "Kad citi brēc" bija 55 komentāri. Starp tiem (arī 14 garuma sākuma nogriwznī) papilnam aizskarošu, kuŗiem Jūsu maigie pīkstieni netiek ne tuvu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

anglosaxis - Kārlis Streips 03.06.2010 19:32
Patiešām, pārskatīju Jūsu pēdējos blogus. Pēdējiem diviem vēl komentāru nav, bet "Kad citi brēc" - 14 komentāri - 13 Jus slavinoši un pēdējais Jūsu pateicība. Cik mīļi!!!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

anglosaxis - Kārlis Streips 03.06.2010 19:26
Tam es ticu, ka savā blogā sen nevienu neesat dzēsis. Jums piekrītošos un slavas dziesmas dziedošos Jūs arī agrāk nedzēsāt.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kārlis Streips > anglosaxis 03.06.2010 19:17
Nē, Moderators ir kāds cits. Un savā blogā es nevienu neesmu dzēsis ļoti, ļoti sen.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

anglosaxis - Moderators 03.06.2010 15:28
Vai tik Jūs neesat pats Streips. Arī viņam katrs, kas domā citādi, ir muļķis, nozagts, uzpirkts utt. Palūkojiet viņa personīgo blogu. Tur vairs palikuši tikai slavinātāji un līdzīgi domajošie... Dievs radījis cilvēkus par domājošām būtnēm un devis arī iespeju kļūdīties. Mēs visi kļūdāmies, šaubāmies, meklējam, vienīgi Moderators un Streips ne, viņiem viss skaidrs un vienmēr taisnība.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Andris_2 03.06.2010 10:47
Trauts 03.06.2010 09:45 ...Zagt valsts labā nevar...
-----------------
Pilnīgi precīzi!!!
Tāpēc arī rakstu, ka 40 Miljonu nozagšana SIRMGALVJIEM notika tikai un vienīgi Jaunā Laika Pašvaldību vēlēšanu rezultātu uzlabošanas labā.

Un pietiek parazitēt, noveļot jebkuru noziedzīgu bezdarbību uz iepriekšējiem laikiem!
Ir pilnīgi dažāda attieksme, pret idiotisku rīcību treknā ballītē, kad visi pārdzeras un svaidās ar tortēm (nezkāpēc pat it kā apdomības klusais bubinātājs Rimševičš pats personīgi nopirka par 1/3 miljonu kredītā hiperlepnu dzīvokli Jūrmalā) - pretstatā jau reāli notiekoša ugunsgrēka laikā savtīgu interešu vadīta bezdarbība, kuru kompensē ar SIRMGALVJU APZAGŠANU.
Pagājušā gada aprīlī, maijā un jūnijā bija jāsamazina vēl pirmskrīzes budžeta iedalītie cipari visā tautsaimniecībā un nebija ne mazāko problēmu laicīgi nobremzēt tēriņus ~50 miljonu mēnesī. Pensionāru apzagšanas akcija bija tikai un vienīgi tieši Dombrovska un Repšes konkrētās un apzināti savtīgās nedarīšanas rezultāts.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Moderators 03.06.2010 09:58
Beidziet komentēt visādus 2.Andrus! Saimnieks atnācis uz biroju un piesēdinājis TP jauniešus pie slavinošu komentu rakstīšanas. Nesaprotu gan, kāpēc laikrakstiem jāintervē Kalvītis? Nākamie būs Kargins un Lavents? Pēc tam Munkevics un Hlevickis?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Trauts 03.06.2010 09:45
Beidz melot Andri! Zagt valsts labā nevar.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Diesel - E 02.06.2010 23:24
Ko Jūs tur runājat - no kādas atbildības? Kas ir tā iespēja izvairīties? Un no kādas atbildības?

Lūdzu, norādiet, kur es esmu teicis, ka pašreizējai valdībai nav jāpieņem atbildīgi lēmumi? Mani iepriekšējie komentāri bija atbildes diskusijas dalībniekam, kurš ārpus konteksta izrāva pašreizējās valdības lēmumus, nenorādot, ka tie ir tikai SEKAS, nevis CĒLONIS.

Vēlreiz - par kādu "izvairīšanos" Jūs savā juceklīgajā komentārā runājat?

Un kāds sakars tam visam ar programmu? Vai TP nepiedāvāja programmu? Un var redzēt, kur mēs ar to programmu esam - d...sā, kur ar šo programmu var atslaucīties.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


m. 02.06.2010 21:59
to E.

Virpār sorry par iejaukšanos Jūsu diskusijā. Optimālu matching var sasniegt arī citā ES teritorijā. Gribējās novēlēt vairāk saprāta šejieniešiem.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


m. 02.06.2010 21:56
btw, visi esam dzirdējuši, kā Vienotības valdība piedāvā iekšējo devalvāciju un skarbu vēršanos pret bezdarbniekiem - tā esot vienīgā iespēja konkurētspējas celšanai.

Tam pretim runā nesen Journal of Development Economics publicēts pētījums, kurā norādīts, ka brutāla vēršanās pret bezdarbniekiem (piem., mazs pabalsta saņemšanas laiks) noved pie neoptimālas darba devēja un ņēmēja vienošanāš (matching) - darba devējs iegūst nelojālu darbinieku un savukārt darbinieks ir bijis spiests izvēlēties savām spējām neatbilstošu darbu. Rezultāts no neoptimālas vienošanāš ir produktivitātes kritums. Sanāk, ka šis ir kārtējais pētījums, kas runā pretim šīs valdības propagandai, kurai daudzi tic (tieši tā - tic un nevis ir racionāli pārliecināti), ieskaitot žurnālistus.

Latvijā dažu sugu žurnālistiem ir populāri runāt par to naudas trūkumu, bet kad uz Rīgu atbrauc The Economist žurnālisti, tad viņi ir pārsteigi (kā tas bija šopavasar), cik labi klājas dārgā gala restorāniem, kuros maltīte maksā simtos LVL. Lieki teikt, ka šīs maltīte izejvielas pārsvarā nāk no ārzemēm, bet liela daļa ēdāju ir vietējie.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


m. 02.06.2010 21:48
to Diesel

Tipiska bāleliņu gaušānās (suņu riešana). 19. gs viņi gaudās par 700 gadu verdzību, 20.-30. gados par smagajām pirmā pasaules kara sekām, 90. gados par 50 okupācijas gadiem un tagad par 5 TP valdīšanas gadiem. Tā ir izdevība izvairīties no atbildības, to varētu daļēji attaisnot, ja Vienotības valdība būtu spējusi piedāvāt valsts attīstības programmu ilgtermiņā, bet pat tas nav izdarīts.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

E. 02.06.2010 20:43
2010. gada novembris, Saeima apstiprina jauno A. Šlesera valdību, kuru veido AS2, SC, ZZS. Beigu sākuma pēdējā fāze...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Diesel - aka saka 02.06.2010 20:39
Nesaprotu Jūsu pieņēmumu. Vai tad 4. maija deklarācija kā tāda ir vainojama pie prihvatizācijas 90ajos un nākamās desmitgades sākumā? Vai tad 4. maija deklarācijā ir vainojama pie "gāzi grīdā" politikas un sekojošā NĪ burbuļa, hiperinflācijas un sekojošās krīzes? Un, visbeidzot - vai 4. maija deklarācija ir vainojama pie tādiem vēlētājiem, uz kuriem var attiecināt sakāmvārdu: "kur aitas, tur cirpēji"?

Aicinātu tādēļ Jūs pamatot, kā tieši no mana rakstītā izriet, ka mūsu problēmās ir vainīga 4. maija deklarācija. Pamatosiet?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

aka saka - Diesel 02.06.2010 20:04
Pēc Jūsu loģikas iznāk, ka vainīgie ir 4.maija deklarācijas pieņēmēji.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Diesel - Andris_2 02.06.2010 19:17
Rodas sajūta, ka Jūs esat nokritis no mēness. Interesanti, kā valdīšanas laikā tad radās šīs ugunsgrēks, kur dzēšot, pašreizējai valdībai ir jāpieņem visai dramatiski lēmumi? Jūsu teiktais ir vienkārša demagoģija, atsevišķu faktu analizēšana bez kontekstā. Tas ir tāpat, kā es ķirurgam pārmestu, ka tas ir nogriezis kādam kāju, bet nepateiktu, ka kājā bija gangrēna.
Tā ka par 40 000 000 jautājie tiem, kas šos mēslus ievārīja, nevis tiem, kas cenšas tos izstrēbt.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Andris_2 02.06.2010 17:54
...Taču par Jauno Laiku tu melo. JL rīcība ir liekulīga, bet neko zaguši viņu mums nav...
-----------------
Nē IR !!!!!
Noziedzīgi apkrāpjot strādājošos pensionārus - APZINĀTI AR NOLŪKU NOZAGT PAŠVALDĪBU VĒLĒŠANAS - viņi izdzina no darba 40 000 sirmgalvju!!!
Pirms JL vēlēšanu afēras Latvijā bija 70000 strādājošu pensionāru, bet afēras rezultātā palika 30000.
Mani vecāki veic gana pieticīgu darbu ar pieticīgu atalgojumu ieņemot vienu štata vietu - pieņemu, ka viņus varētu pielīdzināt vidējam strādājošam pensionāram. Tātad JL apkrāptajiem vel pagājušās vasaras sākumā strādajošiem pensionāriem ir NOZAGUŠI 40000x1000Ls = 40 Miljoni NOZAGTI SIRMGALVJIEM !!!
Es saviem vecākiem spēju izskaidrot un iegalvot, ka afēra tiks atcelta un viņi šopavasar saņēma atpakaļ izkrāptos >1000Ls, bet konkrēti 4 viņu dārza kaimiņu un kādreizējo kolēģu ģimenes šo krāpniecību bija ņēmuši par pilnu un tagad naidā var teikt brēc par nodarījumu. Pats personīgi biju tam liecinieks Mātes dienā Plakanciemā dārziņos. Turklāt šo sirmgalvju bijušie darba devēji tagad par lielāku naudu algo mazāk zinošus un skaitā vairākus darbiniekus - arī šie darba devēji ir apzagti!
Mani vecāki veic gana pieticīgu darbu ar pieticīgu atalgojumu ieņemot vienu štata vietu - pieņemu, ka viņus varētu pielīdzināt vidējam strādājošam pensionāram. Tātad JL apkrāptajiem vel pagājušās vasaras sākumā strādājošiem pensionāriem ir NOZAGUŠI 40000x1000Ls = 40 Miljoni NOZAGTI SIRMGALVJIEM !!!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

> Andris_2 02.06.2010 17:52
Nu nepareizo vārdu vai priedēkli cilvēks izvēlējās. Tāpēc jāceļ histērija?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Trauts 02.06.2010 17:17
Jā, piekrītu. Tikai papildini - TP mums nozaga Saeimas vēlēšanas pārtērējot reklāmas kampaņā. Tas ir fakts, ko konstatējušas divas (neesmu pārliecināts, bet viena noteikti) tiesu instances. Par izdarīto nelikumību TP saņems pelnīto sodu.
Taču par Jauno Laiku tu melo. JL rīcība ir liekulīga, bet neko zaguši viņu mums nav.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Andris_2 02.06.2010 17:08
MELUS es saskatu precīzi tajā, ko precīzi citēju no Streipa rakstītā. To arī paskaidroju jau iepriekš - bet speciāli Jums ( un tikai dēļ Jūsu uzstājības :) ) ar prieku to atkārtošu.
Meli ir tas, ka kādam kaut kas ir jāATmaksā, jo: 1) ATmaksāt var prasīt tikai to, kas kādam ir vispirms atņemts
2) bet arī SAmaksāt pagaidām nevienam nekas nav jāsamaksā, jo tiesas procedūras nav pabeigtas.

Tāpēc ar prieku atkārtoju - Streips MELO! Melo rafinēti! Jo melo puspatiesībām ar speciāli izvēlētiem rafinētiem MELU akcentiem.
Un vēl es esmu pārliecināts, ka MELO APZINĀTI un MĒRĶTIECĪGI.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


> Andris_2 02.06.2010 16:45
Tas, ka TP un LPP/LC pārtērējās ir fakts. Kur saredzat MELUS?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Andris_2 02.06.2010 16:06
Ak tad melu nosaukšana par MELIEM ir histērija?!

Un no kuras partijas Jūs būtu, ja piedēvējat, ka melu nosodīšana varētu nākt tikai no "TP un/vai LPP/LC aktīvists" ?!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

> Andris_2 02.06.2010 15:35
Un kā apmaksātais propagandists esat pats? Tā vien liekas, ka TP un/vai LPP/LC aktīvists, citādi grūti saprast histēriju.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

austris 02.06.2010 14:13
Kurš nu būtu runājis? Kārli, izskatās, ka Jūs joprojām slimojat ar pamatīgu dubultmorāles sindromu? Lasot Jūsu blogus, tā vien liekas, kas nekas šai valstī nebūtu labāks kā diskusijas, kur visi dziedātu tikai vienu - vienotības propogandas dziesmu. Neesen pat mana sirmā radiniece teica, nu tas jau ir par traku kā Streips propogandē vienotību, lai gan viņa savulaik atbalstīja Repši un JL, bet tagad to vairs neataisās darīt, jo viņai nepatīk, ka no valsts radio un tv puses demokrātijas laikmetā tiek stāstīts, ka vienīgā pareizā izvēle ir vienotība. Un man nācās viņai piekrist.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


zoss 02.06.2010 13:21
Mūs gaida 4 mēnešu smadzeņu skalošana no oranžo TūPlistu puses.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Labais 02.06.2010 11:23
Nu mums līdz šim mazliet nepaveicās stabilizējot, ceļot un kārtojot. ( Ekonomika mums ir 214. vietā pasaulē) BET.... tagad gan būs.... LABI.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Andris_2 02.06.2010 11:10
...startēs divas partijas, kas joprojām nav valsts budžetā atmaksājušas tos ļoti, ļoti daudzos latus, kurus tās pirms četriem gadiem pārtērēja...
----------------------------
Meli! MELI! MELI !!!!!
Kādam kaut kas ir "jāatmaksā" tad un tikai tad, ja no tā "kāda" ir kaut ko ņēmis!
"divas partijas" tērēja SAVUS līdzekļus un, ja visās Tiesu instancēs tā lems, pat par sodu klāt arī piemaksās SAVUS līdzekļus.
Tikai un vienīgi tad, kad partijas tiks finansētas no budžeta, un ja kāda iemanīsies izdabūt no tā budžeta lieku latu, tad varēs runāt par "atmaksu" citu partiju sakārā, nevis tikai JL.

Savukārt JL nozaga Pašvaldību vēlēšanas(!!!), vairāku mēnešu garumā neveicot budžeta tēriņu obligātu samazinājumu, kuru bez jebkādām šaubām noteikti būtu veicis Godmanis, nākamajā dienā pēc vēlēšanām NOZIEDZĪGI radušos deficītu dzēšanu uzsāka uz pensionāriem nozagtās naudas rēķina.
Vēlāk pēc tiesas lēmuma nu jau tiešām "ATMAKSĀJA" sava labuma gūšanai nozagtos 160miljonus no Budžeta!

Un "Vienotības" pērkamajam propagandistam Streipam pietiek nekaunības MELĪGI (!!!) kādam pārmest, ka kāds nemaksā SAVU naudu par vēl neiztiesātu notikumu!!!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

ēriks 02.06.2010 10:26
gribētos pieminēt arī faktu ka Kalvīša sieva ieguva tiesības būvēt hiesiņu balsojot komisijai kurā vinš pats sēdēja , imteresanti vai to viņš neuzskata par savu kļūdu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

anglosaxis 02.06.2010 10:23
Kalvītis vismaz ir atzinis dažas savas kļūdas. Atšķirībā no Streipa, kurš nekad nekļūdās. Tikai nerunā par visu. Kāpēc nebija iznīcinoša raksta par Kristovska blēdībām ar Eiroparlamenta naudu? Par Mūrnieces dienesta mašīnas izmantošanu personīgam vajadzībam? Par "Rēzeknes burtnīciņām"? Nav pierādīts? Bet Lembergam jau arī vēl nekas nav pierādīts. Un, Streipa kungs, es protams neceru, ka atbildēsiet par saviem sīkajiem meliņiem (par komentāru dzēšanu un "tu" lietošanu). Žēl. Man joprojam gribas Jums ticēt. Jūs neesat blēdis vai zaglis, bet reizēm ne līdz galam godīgs gan.

Citi autora darbi
Streips 165x152

Skumja pašdarbība 16 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Grimstošais kuģis 3 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Privātpersona Nils 1 Autors:Kārlis Streips