Raksts

Pirmais Otto Ozola “100. panta preses klubs” ar koalīcijas pārstāvjiem


Datums:
03. janvāris, 2013


Autori

Filips Lastovskis


Jā, bija garlaicīgi. Un ir daži pozitīvi "bet".

1) Twitter vidē daļa cilvēku sadusmojās par to, ka uz raidījumu aicināti tikai koalīcijas pārstāvji (Lemberga kungs, piemēram, nebija ar šo apmierināts). Tika veikti vairāki pieņēmumi pēc idejas, ka tas ir koalīcijas tīrākais reklāmas laiks, ir taču nepieņemami neuzaicināt opozīcijas pārstāvjus! Ir gan pieņemami, bet ir jābūt nosacījumiem. Galvenokārt, vai šāda rīcība sevi attaisno. Koalīcijas savstarpējais nihilisms/ķīlēšanās/necieņa, vienalga demogrāfijas, nodokļu vai augstākās izglītības jomā, ir gana nopietns iemesls, lai problēmu pētītu diskusijā tieši koalīcijas pārstāvju vidū. Otrkārt, studijā bija žurnālists no opozīcijas laikraksta. Un paldies viņai, padarīja raidījumu nedaudz asāku.

2) Jā, bija diezgan garlaicīgi, sajūta it kā man kāds ausīs būtu ielējis trīs litru burku ar medu. Šo noteikti var definēt kā pirmā mēģinājuma brāķi uz Otto Ozola un raidījuma veidotāju rēķina. Lai gan pats vadītājs un aicinātie žurnālisti centās, tiem nekādi neizdevās raidījumu ievadīt jēgpilnāku, radīt vidi, kurā intervējamajiem netiktu dotas skaistu (visticamāk iepriekš sarunātu) daiļrunas plūdu iespējas. Jādod Ozolam laiks, šis bija pirmais piegājiens, un potenciāli ir patīkamas priekšnojautas, ka pirmais raidījums bija tikai ieskrējiens, tālāk būs labāk.

Creative commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu providus.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt providus.lv ar ziedojumu!