401826 4143681871326 795014576 n
Santa Biezā

Komentāri (4)
 • Mani piecdesmit santīmi tējas naudā 2 Autors:Santa Biezā

  Komentārs:Santa Biezā

  Dzeramnaudas nenodrošina sociālās garantijas. Ļauj darba devējiem neiespringt uz savu darbinieku motivēšanu atstājot visu viņu pašu ziņā.

 • Dzeramnaudas maksāšana - vai aitisma pazīme? 118 Autors:Linda Curika

  Komentārs:Santa Biezā

  svarīga piebilde- es pati esmu strādājusi vairākos bāros un restorānos, tomēr, jāpiemin, ka veiksmes un veselā saprāta dēļ, ilgstošas darba attiecības man ir bijušas lieliskos uzņēmumos, kur darba devējs pret darbiniekiem izturējās ar cieņu un algām :)

 • Dzeramnaudas maksāšana - vai aitisma pazīme? 118 Autors:Linda Curika

  Komentārs:Santa Biezā

  Labi, tā kā neviens pie manis nerunā, tad parunāšu vēl šeit- liela daļa problēmas ir arī kopējā attieksmē, kas gan ir vēsturiski veidojusies un tādēļ nav uzskatāma par no pakaļas izrautu- darbs bārā ir vissmagākais darbs uz zemeslodes. Neviens darbs nav viegls ala katrai maizītei sava garoziņa, katrai ābelei puveklītis- tādēļ "nabadziņš" nav uzskatāms par argumentu. Protams, visa rezultātā darba vide ir tāda, ka bez dzeramnaudām daudzi bāra darbinieki patiešām dzīvotu kartona kastē zem tilta, bet no otras puses, tā nav patērētāja atbildība. Ja visa pasaule sadotos rokās, kā Koelju grāmatās, es vēlētos, lai valsts ieņēmumu dienests un darba inspekcija uztaisa kaut kādu medgareidu pa visu pilsētu, jo šī brīža situācija bieži vien ir- daudzi ēdināšanas uzņēmumi nemaksā nodokļus un daudzi citi nemaksā nodokļus, jo savādāk nespētu konkurēt ar cenām un aizietu pa burbuli. Atļaušos citēt vienu piemēru no sev zināmu cilvēku dzīvēm "Es gan pirms 6 mēnešiem pārtraucu darbu ļoti ekstrēmā Vecrīgas uzņēmumā,kur priekšnieks tā arī darīja- ziemā samazināja algu uz 0,70 santīmiem stundā plus dzeramnaudas. Sapulcē tika pateikts - Mākat labi apkalpot,dabūsiet dzeramnaudas, tad arī ar 0,70 sant. pelnīsiet labu algu."

 • Pornogrāfija - īsais ceļš no 'fui' līdz 'stilīgi' 31 Autors:Linda Curika

  Komentārs:Santa Biezā

  Klau, links raksta beigās nedarbojas- palūko, vai viss labi ar formatējumu. Plus, pēdējā rindkopā 2. punkts ir pabeigts, vai tur kaut kas bik pietrūkst?