User profile default
Haris
Komentāri (16)
 • Par uzturēšanās atļaujām 16 Autors:Dace Akule

  Komentārs:Haris

  Ko arī vajadzēja pierādīt. :)

 • Aborts — sievietes tiesības izlemt 46 Autors:Providus

  Komentārs:Haris

  Atsevišķu deputātu nostāja, ka sievietes ķermenis izmantojams tikai kā līdzeklis, lai veicinātu dzimstības pieaugumu, nav ētisks un pamatots. ================================ Atsevišķu "PhD kand. medicīnas tiesībās, LLM Medicīnas tiesībās un ētikā" nostāja, ka sievietes ķermenis ir izmantojams tikai kā līdzeklis, lai patērētu luksuspreces un nodotos hedonismam. Varbūt tas būtu tuvāk patiesībai?

 • Nereģistrēto attiecību kartupelis — joprojām karsts 5 Autors:Providus

  Komentārs:Haris

  Žurnālistiem praida laikā ir grūti samedīt kādus sensacionālus kadrus, kuros šokējoši būtu izspēlēta citāda seksualitāte. ================================== Tātad, ja izdevīgi, tad putniņas atsauksies uz "eiropeiskajām vērtībām" un "Rietumu pieredzi" - pretstatā latviskajām vērtībām, pieredzi un tradīcijām. Bet ja jāsameklē "sensacionāli kadri", tad tie rūpīgi tiks meklēti TIKAI Latvijā, bet nevis Nīderlandes un Belīnes derdzīgajos pediņu šovos. Ja šo rakstu būtu uzšņāpusi kāda tirgus sieva, šāds "arguments" būtu adekvāts. Bet ja to raksta "sociālantropoloģe", tad tomēr tā ir tendenciozitāte, liekulība un galu galā - tātad melīga attieksme.

 • Nereģistrēto attiecību kartupelis — joprojām karsts 5 Autors:Providus

  Komentārs:Haris

  "nereģistrētās attiecībās dzīvojoši partneri jūtas mazāk droši par bērnu radīšanu — retāk atļaujas bērnus, biežāk veic abortus un retāk pārrunā ar ģimenes plānošanu saistītus jautājumus nekā laulātie" un "ir nepieciešama likumdevēja izšķiršanās, lai divu personu faktiskai kopdzīvei Latvijā būtu tādas pašas tiesiskas sekas kā kopdzīvei, kas balstīta uz laulību". ================================= Kāds idiotisms! Vai tad "nereģistrētības" tiesiska atzīšana varētu izpausties kaut kā citādi, nevis reģistrējoties kā, piemēram, tai pašā laulībā? Vai tad tā laulāšanās ir kaut kas ārkārtīgi grūti paveicams un komplicēts, un tagad Putniņas gribētais likums padarīs to vienkāršāku? Vai tad VĒL VIENKĀRŠĀK ir iespējams? Tik un tā taču pašiem vien būs jāreģistrējas, vai tad ne? Pat komunismā ļaudis PAŠI IZVĒLĒJĀS reģistrēties, nevis valsts viņus sareģistrēja. Bet laikam gan īstais iemesls šī absurda lobēšanai ir tas, ko Putniņa pat nedomā slēpt un kuram apkārt uzbūvējusi savu rakstiņu - homoseksuālistu "sāpe". Nekas, lai nu viņi izbauda savu sevišķumu!:)

 • Nekultūras ministre nepolitiskā nozarē 3 Autors:Providus

  Komentārs:Haris

  Tad kāpēc sasaistīt vienu ļoti būtisku nozari ar vienu radikālu partiju? =============================== Negribas neko te daudz nedz analizēt, nedz diskutēt. Bet šī manis citētā apnicīgā klišeja gan bija tāda, ko nevar nepamanīt. Ko gan nozīmē "radikāls"? Ar ko NA ir radikālāka par jebkuru citu partiju, kas ievēlēta Saeimā? NA "radikālisma" dēļ Pabrikam un Rinkevičam Rietumu salonos negaršo šampanietis?

 • Irānas "drauds pasaulei" - kur šoreiz ir robeža starp meliem un patiesību? 32 Autors:Ikars Kubliņš

  Komentārs:Haris

  Labi. Kurā vietā tad man "rakt"? Iesakiet, lūdzu, kaut ko palasāmu par Irānas problēmu!

 • Irānas "drauds pasaulei" - kur šoreiz ir robeža starp meliem un patiesību? 32 Autors:Ikars Kubliņš

  Komentārs:Haris

  Kurā vietā autors piemin vakcinēšanos vai Mēnesi?:):) Vai šāda pavirša vispārināšana un nepamatota uzskatu piedēvēšana citiem, kādu izmantojat Jūs, gadījumā nav viens "konspirācijas teoriju pārņemti cilvēku" raksturīgākajiem paradumiem?:)

 • Pagātnes samierināšana 7 Autors:Providus

  Komentārs:Haris

  Un vēl - par to dižo atklātību un visa pastāstīšanu. Kāpēc Zellis, rakstā slavējot prezidenta Bērziņa iniciatīvu, izvairās pastāstīt, ka Bērziņa izplatīto "samierināšanās uzsaukumu" radījusi dažu aktīvistu grupa (Zelče, Procevska, u.c.), kurai pats pieder? Citēšu Olgu Procevsku: "Мы с коллегами [по ЦИСП - Zelčes grupa] предложили президенту сделать такое заявление, предложили вытекающие из наших исследований мысли, которые могли бы быть высказаны. Мои коллеги составили текст, который и был предложен президенту. [...] Идея необходимости примирения, которое происходило бы на основе 8 мая, принадлежит [руководителю ЦИСП] профессору Вите Зелче. http://www.regnum.ru/news/fd-abroad/latvia/1533665.html Подробности: http://www.regnum.ru/news/fd-abroad/latvia/1533665.html#ixzz1viJumlt1 Любое использование материалов допускается только при наличии гиперссылки на ИА REGNUM

 • Pagātnes samierināšana 7 Autors:Providus

  Komentārs:Haris

  Atklātām, arī neērtām sarunām par vēsturi jābūt. =========================== Labi. Tāpēc gan šoreiz šeit , gan vēl arī turpmāk iekopēšu informāciju par to, ka Kaspars Zellis savulaik, pirms 6-7 gadiem, tika NOTIESĀTS (ne tikai apsūdzēts) par Latvijas pilsonības tirgošanu. Uz pusotru gadu nosacīti un naudas sodu 10 minimālo mēnešalgu apmērā. http://www.at.gov.lv/information/about-trials/2006/october/20061025/ un http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/315770-pilsonibas_tirgotaji_tiesas_prieksa Pat ja Zeļļa rakstā paustajam vismaz daļēji varētu arī piekrist, tad tomēr domāju, ka viņš pats sevi ir diskvalificējis kā "intelektuāli", kura spriedumos mums būtu jāieklausās, lai gan viņš nomināli ir vēsturnieks ar atbilstošu izglītību.

 • Irānas "drauds pasaulei" - kur šoreiz ir robeža starp meliem un patiesību? 32 Autors:Ikars Kubliņš

  Komentārs:Haris

  Interesanti, paldies! Tas mudina parakties tālāk. Pirmais komentārs un autora atbildes uz to arī noderēja. Tālāk, "Freddie Schön" rakstītais bija atbaidošs un izziņas procesu:) apstādina: "viņam ir problēmas ar paranoju. Vai arī viņš ir ļoti neizglītots.", "klauns Gadafi", "jāsaka, ka esi ļoti nepatīkams cilvēks. Tāda sajūta, ka, ja tev rokās ieliktu automātu, tu dotos pa taisno uz tuvāko bērnudārzu", "šādi rakstiņi", "esi naidīgi noskaņots pret persiešu tautu", "beigtu izplatīt konspirācijas mēslus, kamēr neesi izraisījis cerebrālās triekas atgriešanās Latvijā vai pierakstījis kādai sievietei dzemdes kakla vēzi.", "tāda detaļa var šķist svarīga tikai konspiratīvi (pret nosvērtu un analītisku domāšanu) noskaņotam cilvēkam." Piepeši ne miņas no "nosvērtas un analītiskas domāšanas".:) Tikai histēriska apsaukāšanās. Vai tad autors kaut kādā veidā tika trāpījis Skaistā Freža varžacij?:)