User profile default
Jānis Rudzupuķe
Komentāri (6)
 • Vai Latvija ir drošībā? 8 Autors:Iveta Kažoka

  Komentārs:Jānis Rudzupuķe

  Labs, loģisks izklāsts. Diemžēl, esmu 1 nevis 100 pusē un tāpēc saprotu, ka pārāk cerēt uz demokrātiju un tiesiskumu tuvā nākotnē nav pamata. Latviski saka "pašnāvniecisks" nevis "suicidāls"(brr!).

 • Pārmaiņas gribam, bet negribam pārmaiņas 7 Autors:Providus

  Komentārs:Jānis Rudzupuķe

  Nezinu, kāpēc vajag atsevišķu nodokli. Tas ir kā likt maksāt par krāna ūdeni cilvēkam, kuram ir aka. Ja TV ēka tik dārga, sen jau varēja pārvākties uz kādu tukšo, valsts īpašumā esošo māju (pilns centrs ar tādām)

 • Bīstams precedents: vai mērķis attaisno metodes? 169 Autors:Iveta Kažoka

  Komentārs:Jānis Rudzupuķe

  Nezinu, kad autorei reiz atvērsies acis un viņa ieraudzīs patiesību par tiesiskuma koalīciju. Šai koalīcijai tiesiskums ir tikai lozungs vēlētāju balsu zvejošanai, bet praksē viņi vadās no politiskās lietderības principa. Tiesas šos jautājumus savukārt risina pēc telefontiesību principa (padomju mantojums, kā daudz kas mūsu tieslietu sistēmā)- respektīvi, politiskā viedokļa Tieslietu ministrijā vai premjera birojā.

 • NAP: neatbildētie jautājumi 2 Autors:Iveta Kažoka

  Komentārs:Jānis Rudzupuķe

  Viens scenārijs kā kļūt par zaļāko valsti- turpināt līdzšinējo politiku ar iedzīvotāju skaita samazinājumu un lēnu labklājības pieauguma tempu, tam pievienojot rūpniecības un intensīvas lauksaimniecības attīstības ierobežojumus. Būsim mežonīgi zaļa valsts, kuras nedaudzie iedzīvotāji koncentrēsies Rīgā un vēl kādās pārdesmit pilsētiņās!

 • NAP rezultāti, NAP valoda 2 Autors:Iveta Kažoka

  Komentārs:Jānis Rudzupuķe

  Šķiet, ka tiešām autorei ir problēma ar dabīgas latviešu valodas izjūtu. Kā tas raksturīgi ārzemēs izglītotiem vai pusizglītotiem, kuriem tā patīk brends nevis zīmols. Demogrāfija bez šaubām nav ataudze. Un kas slikts vārdam "tauta"? Tautsaimniecība tiešam ir tas pats, kas tautas saimniecība, tomēr pēdējā laikā latviešu valodā netiek ieteikts veidot salikteņus pēc vācu modes. Savukārt, ekonomika ir svešvārds, kas nav 100% sinonīms tautas saimniecībai, jo nozīmē arī ekonomikas zinātni.

 • Bijušie prezidenti un viņu garantijas 4 Autors:Iveta Kažoka

  Komentārs:Jānis Rudzupuķe

  Kažoka pārspēj pati sevi! Katrā otrā teikumā: to es nezinu, kā ir citur nezinu, šo nezinu. Bet kā jābūt zinu. Lūk kāda iedomība rodas, ja katru dienu muld presē.