User profile default
Gunta Leona
Komentāri (4)
 • Mana demokrātiskā balss 7 Autors:Providus

  Komentārs:Gunta Leona

  Man nebūs nekādu atsauču uz cienījamiem ārvalstu pētījumiem. Diemžēl te, L-jā, viss ir reizē. Jānomainās paaudzēm, lai atbrīvotos no padomijas sekām. Tas vēl nav noticis, kad pilsoņu rīcībā nokļuvis internets un visas citas šodienas jaunās tehnoloģijas. Visam pa vidu - ekonomiskā krīze. Un nu ir tādi, kas iedomājas, ka demokrātija ir visatļautība. Cenzūras nav, bet kurš zina, kā interesēs strādā manabalss.lv? Kur ir nopietnas, atklātas, godīgas diskusijas? Pavērojot komentus, jāpiedrojas tikai tiem, kas saka - stulba tauta. Un kas vispār šeit ir tauta, tā, kas radīja valdību, pret kuru pati tagad cīnās (ja cīnās). Par politikas lietām runā tikai daži cilvēki, parējie tik par to, kurš ar kuru guļ un ko ēd. Kas nolaidīsies līdz realitātei un runās par demokrātijas lietām valstī, kur pa politikas karjeras kāpnēm, izlaižot vairākus pirmos pakāpienus, uzlaidušies jaunie un palikuši vecie politiķi, kurus tā stulbā tauta pati ievēlējusi. Vecajiem smadzenes vairs nepārtaisīt, jaunie gudri izmanto situāciju, atsaucoties ar vārdu demokrātija. Tikai cilvēktiesības šī viņu demokrātija pārkāpj.

 • Amerika vilnis 6 Autors:Providus

  Komentārs:Gunta Leona

  Arī Āboliņ - lai kā, nevajag aizmirst, ka Žurnālistika ir sabiedrības spogulis. Ne jau žurnālisti vien tie "vainīgie", ka esam tur, kur esam. Analīze par Rīgas domi forša. Tikai Rīga nav visa Latvija, kā to domā laikam Ušakovs, jo pirms Rīgas svētkiem viņa galva atkal rēgojas TV, kuru skatās ne tikai rīdzinieki, bet visa latvija. Kādreiz teica - reklamē to, ko nepērk. Par savu naudu, protams. Bet vai samaksātā nauda par Reklāmu ir Ušakova nauda? Un ko reklamē - Rīgas svētkus, piemēram, vai sevi nākamajām pašvaldību vēlēšanām? Arī tas ir atkarīgs no ž-tiem, ka visiem jāuzskata, ka Rīga ir visa Latvija. Arī Ameriks kādreiz pārstāvēja visu Latviju, tagad - tikai Rīgu, kas tomēr nav visa latvija.

 • Par valodas lietām 3 Autors:Kārlis Streips

  Komentārs:Gunta Leona

  Nožēlojama pārcenšanās (kārtējā). Vai tikai valodas izzušana laika gaitā nebūs pašu latviešu ziņā? Kaut vai - tagad tik visur runā un raksta, ka skolnieki Rīgas sab-jā transportā varēs braukt par velti. Skolnieces laikam maksās dubultā vai nebrauks nemaz. Laikam neviens, izņemot Streipu, nesaprot, ka starp valsts valodu un valodas lietošanu ir atšķirība.

 • Sekretāres uz diskriminācijas viļņa 2 Autors:Linda Curika

  Komentārs:Gunta Leona

  Sekretāres vajadzība vai nevajadzība ir apspriežama, varam nonākt arī līdz dzimumu diskriminācijai... Bet profesijas nosaukums, kurā ar galotnes maiņu vien ir par maz? Medicīnas māsa. Medmāsa. Es vienreiz garajā mūžā esmu satukusies ar medbrālīti ( tā viņš sevi sauca pats). Nepajautāju viņam, vai viņš mācījies arī medmāsu skolā.