User profile default
Elmo Eglons
Komentāri (3)
 • Par puišeļiem un mājdzīvniekiem Saeimā 2 Autors:Kārlis Streips

  Komentārs:Elmo Eglons

  Kaut, kur par šito mehāniķa meklēšanu jau dzirdēju iepriekš. 1 piemērs nav rādītājs. Vairums aizbraukušie cilvēki jau ar savu aizbraukšanu pierādijuši, kad bija aktīvakā strādāt grībetāju daļa. Un lielam procentam šeit atrast darbu nebūt nebija problēma. Tikai neadekvāts darba novērtējums ir licis viņiem aizbraukt. Vajag mehāniķi tak lūdzu ņem cik gribi SS.LV vēl joprojām ir pilns. Nevari atļauties uzaicināt no cita novada, nodrošināt darba un sadzīves apstākļus? Nu tad lai nekladzina, noriebies klausīties par to ka visi palikušie ir dzērāji un sliņķi. Gribi lai uzņemums veiksmīgi darbojās neiedomājies ka direktoram ir jabūt lielākai algai.

 • Roberts Ķīlis: Vai vispār vajadzīga valsts, ja gandrīz visu var izdarīt paši cilvēki? 1 Autors:Providus

  Komentārs:Elmo Eglons

  Super:) Ar lielu interesi noskatijos, par daudzko lika aizdomāties un paskatīties savādāk. Vienīgais ko palaidu garām vai tiek ņemts vērā nevis gūstamais labums no kādas rīcības bet zaudējamais? Tajā pašā cietumnieku teorijā, A un B var būt ar dažādu atlikušo dzīves ilgumu. Vai pieminetajā gadijumā, maksājot desmit dolārus spēlē nosacījums ir ka mums katram ir tie desmit no kuriem mēs vai nu maksājam vai ņemam un ejam prom. Ja man ir 100 es varu riskēt 10x ka mani neuzmetīs un iespējams ka 6x mani neuzmetīs. Es būšu 10 reizes spēlē un varēšu mainīt pozīciju 9x. Rezultāta iespējams būšu ieguvējs. Ja man ir 10, nav variantu man ir jauzmet. Varbūt koperācija sāk notikt šķiriski, no tā ko mēs katrs nevis iegūstam bet zaudējam?

 • Tik nu mūsu ir 1 Autors:Kārlis Streips

  Komentārs:Elmo Eglons

  1959 gads :)) Milzums daudz viesstrādnieku no republikām, RAF's un tamlīdzīgi uzņēmumi. PSRS šāva divus zaķus un nošāva beigtākus par beigtu. Rūpnīcas, ar tehniski izglītotiem cilvēkiem ģeografiski izcilā vietā. Un parasto strādnieku trūkums, tik lieliem uzņēmumiem, pie bezdarba sliktajās klimatiskajas joslās. + armijas daļas ar ģimenēm Domāju miljons iebrauca. +Ģimenēs dzima bērni. Cik aizbrauca ?? Domāju ļoti liels procents. Jo ja parunā ar cittautiešiem ļoti dadzām ģimenēm te ir saknes jau no pirmskara laikiem. Tā kā neķer kreņķi par 59 gadu. Nav modē tagad daudzbērnu ģimenes. Pa televizoru bieži rāda kādos apstākļos viņas dzīvo. Nav pēckara gadi. Valsts politika......