Naseniece 165x152
Rita Našeniece

Man ir bērni, puķes un divritenis, starptautisko organizāciju darba pieredze ilgtermiņa un īstermiņa darbos no 1997. gada. Mans pēdējais starptautiskais darba kontrakts bija Melnkalnē, bijušajā Dienvidslāvijā, kur vadīju EDSO attīstības programmas. Visdažādākās, apraides regulatora nolikuma, sabiedriskās televīzijas digitalizācijas un informācijas brīvas pieejamības likumu sagatavošanas. Ir ķēriens programmatiskā darbā, komandas veidošanā un vadībā, starptautisko donoru un sabiedriskajās attiecībās. To palaikam izmantoju šobrīd, lai strādātu gan Latvijā, gan citur - no Centrālās Āzijas līdz Balkāniem.

Esmu strādājusi kā žurnāliste Čečenijā, bijušajā Dienvidslāvijā pirms Deitonas miera līguma, filmējusi bēgļu krīzi uz Kosovas un Albānijas robežas raidījumiem LTV un LNT, biju masu kapos un apmeklēju vietu, kur visas Bosnijas nacionalitātes dzīvoja draudzīgi pat Dienvidslāvijas kara laikā - Sokolacas psihiatrisko slimnīcu.


ANO Vispārējā cilvēktiesību deklarācija pauž: "visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās pašcieņas un viņu vienlīdzīgu un neatņemamu tiesību atzīšana ir brīvības, taisnīguma un vispārēja miera pamats".

Aizskartai pašcieņai ir komplikācijas. Es vēlētos runāt par to ar Jums.

Komentāri (0)
Nav atrasts neviens komentārs.