Bilde
Zinta Miezaine

Komentāri (4)
 • Kā cilvēkus apmācīt laulāties? 31 Autors:Linda Curika

  Komentārs:Zinta Miezaine

  Valsts, protams, var aicināt reģistrēt laulību. Iesaku palasīt "The Moral Animal", kur labi parādās nepieciešamība sabiedrības, valsts un arī baznīcas interesei par "kaut kādu kārtību" reproduktīvajā jomā. Racionāli - motivācijai, šķiet, pietiktu, ja būtu pieejams pārskats, KĀ valsts ģimeni "sargā", ja vispār.

 • Par būtisko 11 Autors:Dace Akule

  Komentārs:Zinta Miezaine

  Tas, ka organizācijas pārskata un uzsver būtiskākos darbus katra savā jomā ir dabiski un pareizi. Tādus pat sarakstus tagad veido būvnieku organizācijas, arodbiedrības un citi un katram savā nozarē ir taisnība. No šī saraksta gribu izcelt "..lielākā daļa 2003.gadā veiktā pētījuma secinājumi un priekšlikumi, lai mazinātu korupcijas riskus būvatļaujas izsniegšanas procesā, joprojām ir ignorēti" kā turpināmu un noteikti aktualizējamu tēmu, kam nevajadzētu nogrimt citu šodienas aktualitāšu gūzmā.

 • Un ja demisiju nebūs? 15 Autors:Iveta Kažoka

  Komentārs:Zinta Miezaine

  Nu tā, "vainīgais" pašatkāpies. Tagad nāks "glābēji". Medijos virmos viņu cīņas par krēsliem. Būtiskie jautājumi, kurus izvirzīja traģēdija, atkāpsies ziņu trešajās un ceturtajās lapās. Tie, kam būtu, ko teikt un, kas iespējams, bija gatavi publiski vai diskrēti stāstīt par "sistēmiskajām" un cilvēciskajām kļūdām medijos, KNABā vai baznīcā sapratīs, ka tas nav svarīgi, var atlikt līdz nākamajai nelaimei - svarīgāk ir, vai zaļajā, brūnajā vai baltajā krēslā sēdēs juris, jānis vai pēteris.

 • Un ja demisiju nebūs? 15 Autors:Iveta Kažoka

  Komentārs:Zinta Miezaine

  Atbalstu Ivetas redzējumu par sadarbības trūkumu valdībā. Partejisks "aklums" neļauj saredzēt sadarbības partnerus, bet politiskos konkurentus. Mēs tik ļoti pie tā esam pieraduši, ka arī es neticēju savām acīm, lasot Rīgas mēra skaidrojumu, kāpēc lēmums nepieņemt Krievijas palīdzību bija pareizs. Tātad VAR sadarboties arī ikdienas politiskie konkurenti, kad vajadzības (to cilvēku, kuru dēļ viņi vispār strādā) ir augstākas par sakrātajiem punktiem vēlētāju acīs.