Linda Jākobsone

Linda jakobsone

PROVIDUS direktora vietniece un komunikācijas projektu vadītāja. Linda iepriekš strādājusi valdības un Eiropas Savienības komunikācijas jomā valsts pārvaldē, nevalstiskajā un akadēmiskajā sektorā. Linda bijusi Valsts kancelejas Komunikācijas departamenta vadītāja, kā arī vadījusi Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē komunikācijas un sabiedrisko attiecību programmu. Lindas iepriekšējā pieredze ietver arī darbu Eiropas Savienības Informācijas aģentūrā un Eiropas integrācijas birojā.

Linda strādājusi domnīcā PROVIDUS arī no 2009.gada līdz 2012.gadam, kad viņa koordinēja e-līdzdalības platformu saziņai ar politisko partiju kandidātiem GudrasGalvas.lv pirms 11. Saeimas vēlēšanām un vēlāk ievēlētajiem deputātiem un ministriem. Tāpat Linda analizēja politisko partiju programmas pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām, rīkoja Eiropas pilsoņu debates, kā arī veidoja pētījumu datu bāzi par Eiropas Savienības jautājumiem.  

Lindai ir Brēmenes augtskolas (Hochschule Bremen, Vācija) maģistra grāds Eiropas studijās, Starptautiskās apmācības skolas (School of International Training, ASV), maģistra grāds organizatoriskajā vadībā, kā arī Latvijas Universitātes maģistra grāds politikas zinātnē.

Article project

„Rīga – atveries!” 

Autors:Linda Jākobsone

Projekta mērķis: radīt izpratni par atvērto datu principa ieviešanas noderīgumu Rīgas pašvaldības darbā, identificējot sadarbības idejas un iezīmējot turpmākās rīcības virzienus, lai nodrošinātu atvērto datu principa ieviešanu Rīgas pašvaldības darbā.

Lasi

Kontakti

E-pasts: linda.jakobsone@providus.lv

Tālr: 29123348

Twitter: LindaJakobsone

Lejuplādēt