User profile default
AĻĢIRDS DANIEĻUS
Comments
 • Bēgļu uzņemšana – kāpēc mēs varam būt ieguvēji 3 Author:Providus

  Comment:AĻĢIRDS DANIEĻUS

  Murgs , cienījamā par skatu nākotnē !Esi atkarīgs no darba devējiem privātajā un skata uz nākotni nav ! Jo ja nedzīvojiet Eiropā , tad vajag zināt , ka nekādas ekanomiskās augšupejas nav ! Tāpēc vadīsimies pēc fakta , nevis optimisēsim un demagoģēsim ! Nevajag pasakas no Jums , bet reālos faktus par situāciju valstī ! Pasakas , lai stāsta valdība .

 • Jaunas idejas, domājot par Eiropas nākotni 1 Author:Providus

  Comment:AĻĢIRDS DANIEĻUS

  Paldies par satraukumu savienības līmenī ! Mani vairāk interesē darba ņēmēju izmaksu nevienlīdzība bijušajās PSRS valstīs un tagadējās ES dalībvalstīs ! Nevajag apakšuzņēmēju nespēju investēt tehnaloģijās , novelt uz darbinieku darba efektivitāti ! Aizbraucot uz ārzemēm šo kantoru darbinieki strādā un netiek uzskatīti par sliņķiem ! Pēc dažu stulbeņu nevarēšanas strādāt arī tur nevar spriest par visu masu kopumā ! Laimes meklētāji arī šeit negrib normāli strādāt ! Grib tikai saņēmt , bet nav visi tādi un itsevišķi tie , kuri ir visu laiku strādājuši Latvijā ! Šī atruna ar neefiktivitāti ir širmis , lai sevi attaisnotu par mazo algu maksāšanu un valsts varas nav šo jautājumu līdz šodienai risinājušas par labu darbiniekiem ! Tikai cilvēki redz kā dzīvo tie nemaksātāji un kā jāeksistē pašiem ! Tā kā šo jautājumu vajag sakārtot visās jaunajās ES valstīs , nevis meklēt atrunas , lai to nedarītu !Lūk pamats plaisai un pilsoniskajai neaktivitātei !

 • Kas kaiš Sastrēgumstundai ? 161 Author:Iveta Kažoka

  Comment:AĻĢIRDS DANIEĻUS

  Labdien ! Bija raidījums Dombura studija , bet tagad nav ! Tāpēc es atļaušos oponēt par to , ka ir asu diskusiju raidījumi ! Nav tādu raidījumu ! Par kārtību raidījuma gaitai var spriest , bet vara nav pilnīga un to vajag sapurināt ! Nevis mierīgi papļāpāt par jautājumiem , kuri netiek risinati ar pilsonisku atbildību visus šos 24 . gadus. Jūs esat jaunā saskarsmes ideāla idealizētāja , bet ar mierīgumu vienmēr nevar panākt rezultātu ! Gorbunovs bija dāmu ideāls ar savu mierīgumu ! Tikai kādi bija 90-tie . to zina Jūsu vecāki un es ! Protams , ja vecāki stāsta taisnību , nevis idealizē to laiku notikumus visās ekanomiskajās jomās , kuru dēļ es nekarotu nepret vienu uzbrucēju , jo es tiku "sists" pilnā apjomā visās dzīves jomās visus šos 24.gadus . Man nav par ko lielīt Latviju , ka tā būtu izdarījusi vairāk laba ne kā slikta man un vairākumam man līdzīgo ! Visa šo gadu politika ir bijusi ar valsts sagraušanas pieskaņu un teikt , ka viss ir bijis pareiz var tikai tas , kurš uz kopējā bardaka fona ir guvis sev pašlabumu , lielāku ne kā tas godīgi būtu pienācies un nepareizu informāciju atbalstošs vai muļķis !

 • Ievērojami samazinās par korupciju tiesāto amatpersonu skaits 2 Author:Providus

  Comment:AĻĢIRDS DANIEĻUS

  Atvainojos , bet korupcija ir bijusi valsts amatpersonu vidū un tikai tapēc , ka viņiem ir bijusi iespēja likumus , kurus paši izdevuši apiet ar līkumu un izveidot situāciju , ka nav pierādījumi , ka konkrētā persona ir vainīga , lai gan sekas nodarījumam ir bijušas finansāli negatīvas lielajam vairumam iedzīvotāju . Kur šeit ir gudrīši , kuri par šo visu klusē un māk notiesāt dzērāju šoferi vai pudeles paņēmēju veikalā , vai kādu muļķi , kurš ir dažādu iemeslu dēļ izdarījis slepkavību vai seksuālas novirzes pārkāpumu . Uz neko vairāk mūsu tiesvaras nav bijušas spējīgas visus šos 24 . gadus .

 • Demokrātija un nākotne 2 Author:Providus

  Comment:AĻĢIRDS DANIEĻUS

  Nav stabilas tagadnes , jo notiek ekanomiska savstarpēja ar embargo pret Krieviju čakarēšana ! Tāpēc nevar apgalvot , ka viss rīt būs tāpat kā šodien ! Neko nemainot šajās attiecībās sociālā situācija var tikai pasliktināties , nevis palikt nemainīga un tiem kam nav gājis labi var palikt vēl sliktāk !Tāpēc Arta Buka nemainības tēzei nevaru piekrist ! Nevar arī ilgstoši būt vergturis ar domu , ka tas nemainīsies ! Vēsturē ir pierādījumi , ka tas mainās un nepaliek patstāvīgs ! Tā lūk Arti un visi , kuri domā līdzīgi ! Masas šodien ir inertas , bet apgalvot , ka tas turpināsies ilgi ir aplami !

 • Par tautas vēlētu prezidentu 2 Author:Dace Akule

  Comment:AĻĢIRDS DANIEĻUS

  Nevajag atkal norakstīt to uz ātrumu ! Tāda doma jau tika izteikta no sabiedrības daļas puses sen . Tikai viss netiek ņemts vērā un atlikts tāpēc , ka visa sabiedrība to neatbalsta ! Tāda ir tā Latvijas sabiedrība ar domu tikai par šodienu bez skata uz nākotni . Kā arī pārāk ieciklējusies vecākā paaudze uz pagātni . Nav uz priekšu ejoša domāšana . Ka tomēr viss nav bijis tik labs un pareizs un vajadzētu būt atbildīgajiem par valsts novešanu smagā stagnācijā ! Tas cienītā notika lēni -ātri , bet pa 10 . gadiem viss bija sagrauts ar tautas piekrišanu (daļas ). Ka viss vecais nekam neder un tas ir jālikvidē ! Tagad celsim visu jaunu , bet atduramies pret aizbergu , ka nav līdzekļu un investori no "labās"eiropas nav ieinteresēti , lai šeit celtu konkurējošus uzņēmumus ! Manas domas ir tādas , ka privatizācijas likums bija nepareizs un tā ieviesējiem visiem ir jānes juridiska atbildība , nevis kautkāda morāla atbildība . Savas kabatas variantam morāle neeksistē ! Priecīgus svētkus !

 • Par vēlētāju aktivitāti 6 Author:Dace Akule

  Comment:AĻĢIRDS DANIEĻUS

  Jolis Bērziņš ir labi pateicis un Uldis Varnevičs par grābekļiem , jo šoreiz ir noticis tas pats , kas notika ar LC partiju par , kuru balsoja vairākkārt kamēr saprata , ka dara nepareizi !Infantilisms , mazohisms , stulbums !

 • Vai bankas "Citadele" pārdošana ir afēra? 12 Author:Ikars Kubliņš

  Comment:AĻĢIRDS DANIEĻUS

  Izlasot jau esošos komentārus nonāku pie secinājuma , ka viedokļi ir tādi paši kā par jebkuru citu politisku lēmumu !Vieni ir par otri pret un trešie ir pret abiem pirmajiem ! Gala rezultāts ir tāds , ka tie darītāji turpina darīt pēc sava prāta ar to savu atbalstītāju svētību un citus neņemot vērā ! Lūk visas negācijas , kuras tiek pārmestas varai ! Vairums netiek uzklausīts un ar viņiem netiek runāts pēc principa , ka visiem labs nevar būt ! Es domāju , ka vajadzētu censties tādiem būt , tad arī Latvija nebūtu bēdu ieleja darbiniekiem un valdība nebūtu slikta . Uz šodien sausais atlikums šajos aspektos ir ar lielu mīnusu !

 • VIDEO: Pilsoņu debates par imigrāciju 3 Author:Providus

  Comment:AĻĢIRDS DANIEĻUS

  Jūs labāk panāciet,lai savējie neizbrauc,nevis dosiet visādus bonusus iebraucējiem !Savējiem nevaram palīdzēt,bet būsim baigie visas pasaules problēmu lāpītāji ! Gluži ka PSRS laikos ! Iebraucējiem algas lielākas,jumts virs galvas utt. . Vietējiem bija jāstāv uz dzīvokļiem garās rindās un algas par to pašu darbu arī bija mazākas ! Jūs tagad reklamējiet to pašu un gaidiet,ka vietējie pieņems ar sajūsmu tādu konkurentu ! Nasivums Jūsu vecumā !

 • Darbs + ģimene. Kuru gan tas satrauc? 5 Author:Providus

  Comment:AĻĢIRDS DANIEĻUS

  Katrs pats savas laimes kalējs ! Problēmas ar samaksu nevienu neinteresē ! Vietas,kur ir liela konkurence ir iespēja darbinieku koriģēt pēc principa nepatīk alkgas nosacījumi,vari būt brīvs ! Valsts ieņēmumu dienests grib vainot vēl darbiniekus ! Sakārtojieties visi augstie ierēdņi ar darba devējiem vidējiem un mazajiem un pēc tam ķeraties klāt par nodokļiem darbiniekiem ! Lūk nedraudzīgas vides darba vietā iemesls ! Līdz ar to par citām pretī nākšanām vispār varam nerunāt !