Zanda Kalniņa-Lukaševica: Mūsu darbus novērtēs pirms nākamajām vēlēšanām 1

Intervija ar Zandu Kalniņu-Lukaševicu.

Zanda Kalniņa-Lukaševica pēc leģendārā rīkojuma Nr. 2 pērn kopā ar Valdi Zatleru izveidoja Reformu partiju un pēc vēlētāju gribas no Valsts prezidenta kancelejas „pārcēlās” uz Saeimu.

4nedelas deputats baltssauraks

Reformu partija solīja godīgāku un atvērtāku politiku, tomēr šā gada maijā partijas reitings nepārsniedz pat 2%. Z.Kalniņa-Lukaševica tomēr uzskata — vēl nekas nav zaudēts, jo vēlētāji partijas darbus novērtēšot pirms nākamajām vēlēšanām.

Interneta vietnē GudrasGalvas.lv jau ir iespējams noskatīties intervijas ar 26 Saeimas deputātiem. Līdz šim no intervijām atteikušies divi tautas kalpi — Mihails Zemļinskis un Aleksandrs Jakimovs no Saskaņas centra.

Katru nedēļu GudrasGalvas.lv intervē vienu Saeimas deputātu, tāpēc aicinām balsot un izteikt savu vēlmi, ar kuriem tautas priekšstāvjiem vēlaties iepazīties nākamajās nedēļās. Tāpat vietnē GudrasGalvas ir iespējams uzdot jautājumus gan deputātei Zandai Kalniņai-Lukaševicai, gan, protams, arī visiem pārējiem tautas pārstāvjiem.


Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ALLOWS YOU TO REPUBLISH THE CONTENT FOR FREE, WITH NO CHANGE OR IMPROVEMENT. REFERENCE TO THE AUTHOR AND PROVIDUS.LV IS REQUIRED. PLEASE SUPPORT US WITH YOUR DONATION!

Comments order: newest first / oldest first

Tmp author
ngo6648523 ngo6648523


I agree that it is a good idea.
Online Gambling

More from this author
6695821139 ef05093736

PĒTĪJUMS: Kā mediji atspoguļoja krīzi? Author:Vita Dreijere