VIDEO: Mediju saturs – bagātība vai lēts produkts? 1

Lai ne tikai izdzīvotu, bet arī dzīvotu, mediji meklē jaunus biznesa modeļus, nereti izvēloties radikālāko - sava satura pārdošanu.

Latvijas Žurnālistu asociācijas priekšsēdētāja Anda Rožukalne atzīst intervijā Latvijas Radio, ka 'satura pirkšana ir prasta žurnālista profesijas degradēšana.' Ko par šo procesu domā žurnālisti, sabiedrisko attiecību pārstāvji, uzņēmēji, kas ir industrijas spēlētāji? Mediju satura tirgošana ir galvenais Latvijas Žurnālistu asociācijas ikgadējās konferences temats - piedāvājam to noskatīties trīs paneļdiskusijās.


Pārdotais saturs un tā ietekme uz mediju tirgu

Piedalās Evija Ansonska, Latvijas Sabiedrisko attiecību kompāniju asociācijas prezidente, Jānis Siksnis, Latvijas Radio valdes loceklis, Nellija Ločmele, izdevniecības Cits medijs galvenā redaktore, Aija Simsone, izdevniecības Rīgas Viļņi valdes priekšsēdētāja, Skaidrīte Lasmane, LU profesore, Rita Ruduša,LTV informatīvi dokumentālo, ziņu un sporta raidījumu satura redaktore. Diskusiju vada žurnālists Aidis Tomsons.


Reģionālo mediju attīstība

Piedalās Edgars Kupčs, laikraksta Zemgales Ziņas redaktora vietnieks, Liene Kristapsone, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Pašvaldību pārraudzības departamenta vadītāja, Ainārs Dimants, Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes priekšsēdētājs, Anda Rožukalne, Rīgas Stradiņa universitātes Komunikācijas katedras vadītāja, LŽA priekšsēdētāja, Aleksandra Gluhiha, Rīgas domes jaunā izdevuma satura koordinatore. Diskusiju vada žurnālists Arnis Krauze.


Mediju politikas veidošana un regulācija Latvijā

Piedalās Sergejs Kruks, RSU profesors, Ivars Zariņš, Latvijas Preses izdevēju asociācijas valdes priekšsēdētājs, Gunta Līdaka, Latvijas Raidorganizāciju asociācijas izpilddirektore, Ainārs Dimants, Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes priekšsēdētājs, Ināra Mūrniece, Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas priekšsēdētāja. Diskusiju vada žurnāliste Anita Brauna


Konference notika 13.decembrī, to organizēja Latvijas Žurnālistu asociācija.

Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ALLOWS YOU TO REPUBLISH THE CONTENT FOR FREE, WITH NO CHANGE OR IMPROVEMENT. REFERENCE TO THE AUTHOR AND PROVIDUS.LV IS REQUIRED. PLEASE SUPPORT US WITH YOUR DONATION!

Comments order: newest first / oldest first

Tmp author
Atbildība

Mediju saturs ir bagātība tikai tad, ja tas ir kvalitatīvs. Autoram ir jāatbild par saviem vārdiem un darbiem, informācijai ir jābūt pamatotai. Nedrīkst būt tā, ka viena tante teica otrai, bet žurnālists to pasniedz kā nez kādu ļoti svarīgu notikumu . Loģiski, ka šāda satura darbs ir lēts kā to galvenais ieguves avots - divu tirgus tantuku baumas.

Related articles
More from this author