Jaunākais žurnāla “Latvijas intereses Eiropas Savienībā” numurs veltīts Eiropas pretdarbībai hibrīddraudiem

Kārtējais žurnāla “Latvijas intereses Eiropas Savienībā” numurs ir veltīts dažādām hibrīdkara izpausmes formām tādās valstīs kā Gruzija, Latvija, Vācija, Dānija un Melnkalne. Liela uzmanība ir vērsta uz pašas Eiropas Savienības un tās dalībvalstu reakciju un rīcību hibrīdo draudu parādīšanās gadījumos. Žurnālā ir iekļautas intervijas ar NATO Stratēģiskās komunikācijas centra direktoru Jāni Sārtu un Beļģijas Eiroatlantiskās asociācijas prezidenta vietnieku Kurtu Engelenu.

Es 2018 2 vaks

Izdevumu papildina svarīgāko atziņu apkopojums, kurš atspoguļo izskanējušo viedokļu daudzveidību diskusijā par Latvijas skatījumu uz Eiropas Savienības nākotni.

Žurnāls "Latvijas intereses Eiropas Savienībā" 2017/2pdfŽurnāls tiek izdots kopš 2011.gada maija. Tas ir analītisks izdevums, kurā savu ekspertīzi Eiropas Savienības jautājumos sniedz ES politikas pētnieki un speciālisti. Katrs no tā numuriem būs veltīts kādai no ES aktuālajām tēmām. Žurnāla mērķis ir veicināt diskusiju sabiedrībā par ES jautājumiem, kā arī uzlabot Latvijas nacionālās spējas Eiropas Savienības rīcībpolitiku izstrādē. Tā zinātniskā redaktore ir Žaneta Ozoliņa.

Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ALLOWS YOU TO REPUBLISH THE CONTENT FOR FREE, WITH NO CHANGE OR IMPROVEMENT. REFERENCE TO THE AUTHOR AND PROVIDUS.LV IS REQUIRED. PLEASE SUPPORT US WITH YOUR DONATION!

More from this author