Keywords:

Druviete: Jārisina jautājums par pedagogu algu paaugstināšanu

Intervija ar Saeimas deputāti Inu Druvieti (Vienotība)

„Cieniet skolotāju, dodiet viņam vairāk naudas!” — Ina Druviete citē kāda nesen notikuša starptautiska izglītības foruma galveno atziņu un apstiprina, ka šādai pieejai vajadzētu būt arī Latvijā.

4nedelas deputats baltssauraks

Deputāte apliecina, ka vismaz viņas vadītā Saeimas Izglītības komisija ir gatava atbalstīt pedagogu algu palielināšanu. Taču, salīdzinot pašreizējo ar atlaisto parlamentu, viņa atzīst: „Es tomēr teikšu, ka 10. Saeima bija kvalitatīvāka.”

Interneta vietnē GudrasGalvas.lv jau ir iespējams noskatīties intervijas ar 23 Saeimas deputātiem. Līdz šim no intervijām atteikušies divi deputāti — Mihails Zemļinskis un Aleksandrs Jakimovs no Saskaņas centra.

Katru nedēļu GudrasGalvas.lv intervē vienu Saeimas deputātu, tāpēc aicinām balsot un izteikt savu vēlmi, ar kuriem tautas kalpiem vēlaties iepazīties nākamajās nedēļās. Tāpat vietnē GudrasGalvas ir iespējams uzdot jautājumus gan deputātei Inai Druvietei, gan, protams, arī visiem pārējiem tautas pārstāvjiem.

Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ALLOWS YOU TO REPUBLISH THE CONTENT FOR FREE, WITH NO CHANGE OR IMPROVEMENT. REFERENCE TO THE AUTHOR AND PROVIDUS.LV IS REQUIRED. PLEASE SUPPORT US WITH YOUR DONATION!

More from this author
6695821139 ef05093736

PĒTĪJUMS: Kā mediji atspoguļoja krīzi? Author:Vita Dreijere