Diskusija "Kā uzrunāt aizvainotos? Saliedētības politikai 'neaizsniedzamās' sabiedrības grupas"

2021.gada 26.februārī domnīca PROVIDUS rīkoja tiešsaistes diskusiju "Kā uzrunāt aizvainotos? Saliedētības politikai "Neaizsniedzamās" sabiedrības grupas".

Untitled design (3)2020.gada novembrī PROVIDUS veica sabiedriskās domas aptauju (SKDS aptaujapdf), kuras rezultāti liecina par nopietniem izaicinājumiem turpmākajai sabiedrības saliedētības politikai.

Dati parādīja, ka dažas Latvijas sabiedrības grupas jūtas aizvainotas uz Latviju, neuzticas demokrātiskajām institūcijām un nejūt, ka viņu balsij ir nozīme. No šīm grupām nozīmīgākās - cilvēki ar zemiem ienākumiem, nepilsoņi un krieviski runājošie Latvijas iedzīvotāji.

Saruna par šiem datiem un to interpretāciju notika ar Aleksandru Krasņitski, rus.lsm.lv galveno redaktoru, Antoņinu Ņenaševu, Rīgas Domes deputāti, Jeļenu Šaicāni, Kultūras ministrijas Sabiedrības integrācijas departamenta direktori un Ivetu Kažoku, domnīcas PROVIDUS direktori un vadošo pētnieci.

Sarunas moderatore: Agnese Lāce, Domnīcas PROVIDUS vadošā pētniece.

Diskusija notika latviešu valodā un tika pārraidīta tiešraidē domnīcas PROVIDUS Facebook lapā.

Diskusijas ieraksts


Diskusiju rīko Domnīca PROVIDUS ar ASV vēstniecības Rīgā atbalstu.

Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ALLOWS YOU TO REPUBLISH THE CONTENT FOR FREE, WITH NO CHANGE OR IMPROVEMENT. REFERENCE TO THE AUTHOR AND PROVIDUS.LV IS REQUIRED. PLEASE SUPPORT US WITH YOUR DONATION!

More from this author