Seminārs par iedzīvotāju līdzdalību pašvaldību darbā

Š.g. 11.decembrī Cēsīs norisināsies Vidzemes pašvaldību seminārs līdzšinējās pieredzes izvērtēšanai un nākotnes ideju attīstīšanai "Kā veicināt iedzīvotāju līdzsalību pašvaldību darbā".

Seminars (2)

Ar pasākuma programmu iespējams iepazīties šeitpdf.

Ar semināra darba grupu apkopojumu variet iepazīties šeitpdf.

Semināram mērķis ir palīdzēt pašvaldībām sistēmiski izvērtēt līdz šim paveikto iedzīvotāju līdzdalības jomā un palīdzēt definēt iedzīvotāju iesaistes mērķus, kā arī noteikt pazīmes, kas liecinās par šo mērķu sasniegšanu. Bāzes jautājums – pašvaldību budžetu veidošana.

Semināram aicināti pieteikties Vidzemes pašvaldību sabiedrisko attiecību darbinieki un attīstības plānošanas speciālisti, nevalstisko organizāciju pārstāvji, aktīvie iedzīvotāji.

Pieteikšanās līdz 6.decembrim, aizpildot pieteikuma formu - https://ej.uz/lidzdalibacesis

Seminārs īstenots ar Vācijas Ārlietu ministrijas finansiālu atbalstu projekta "Engaging municipalities: introducing best practices of civic involvement in decision-making" ietvaros.


Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ALLOWS YOU TO REPUBLISH THE CONTENT FOR FREE, WITH NO CHANGE OR IMPROVEMENT. REFERENCE TO THE AUTHOR AND PROVIDUS.LV IS REQUIRED. PLEASE SUPPORT US WITH YOUR DONATION!

More from this author