Kā Latvija 2018.gadā sargāja savas vēlēšanas?

Videoieraksts par Latvijas NVO 2018.gadā paveiktajiem darbiem, lai nosargātu godīgas vēlēšanas.

Untitled

Tuvojoties 2019.g. Eiropas Parlamenta vēlēšanām, arī domnīca PROVIDUS dalījās pieredzē par vēlēšanu godīguma aizsardzību sociālo tīklu un dezinformācijas laikmetā. Pieredzes apmaiņa notika, piedaloties ES institūcijas - Data Protection Supervisor rīkotajā konferencē par to, kā atklāt un cīnīties pret tiešsaistes manipulācijām.

Zemāk pievienotajā video atradīsiet domnīcas PROVIDUS vadītājas Ivetas Kažokas prezentāciju konferencē "Europe votes 2019: How to unmask and fight online manipulation?" 2019.gada 11.februārī.

Sīkāku informāciju par Latvijas un citu valstu pieredzi, pārraugot vēlēšanu kampaņas 2017.-2018.gadā, var iegūt, izlasot Līgas Stafeckas veidoto pārskatu "Protecting Election Integrity in the Age of Social Media: Best Practices".

Par Latvijas pieredzi, veidot stratēģisko komunikāciju vēlēšanu godīguma sargāšanai, var uzzināt arī NATO StratCom publikācijā "Protecting Elections: A Strategic Communication Approach".

Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ALLOWS YOU TO REPUBLISH THE CONTENT FOR FREE, WITH NO CHANGE OR IMPROVEMENT. REFERENCE TO THE AUTHOR AND PROVIDUS.LV IS REQUIRED. PLEASE SUPPORT US WITH YOUR DONATION!

More from this author