Atbalstīšanas iespējas

Ja katrs vēstkopas saņēmējs ziedotu tikai 10 latus, portālu varētu uzturēt pusgadu!

Politika.lv ir nekomerciāls bezpartejisks interneta medijs, kura galvenie finanšu avoti līdz šim bijuši starptautisku privātu un publisku fondu granti/projekti. Lai veiksmīgi turpinātu savu attīstību nākotnē, līdzšinējiem finanšu avotiem "aizplūstot" no Latvijas, politika.lv ar pateicību pieņems ziedojumus no fiziskām un juridiskām personām.

Lēmumus par portāla saturu pieņem redakcija un finansiālajiem atbalstītājiem nav tiesību tos iespaidot. Lai izvairītos no iespējama vai šķietama interešu konflikta, politika.lv nepieņems ziedojumus no politiķiem un politiskām partijām.

Papildu informācija par ziedojumu politiku, izmantošanu, nodokļu atlaidēm u.c.

Ar ziedotāju sarakstu varat iepazīties sadaļā Atbalstītāji.

Ja jums ir jautājumi vai ierosinājumi par atbalstu portālam, laipni lūdzam sazināties ar producenti Ilzi Straustiņu, ilze@politika.lv.

Ziedojumus lūdzam pārskaitīt:

Biedrībai Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS
ar norādi: ziedojums portāla politika.lv darbībai

Tā ir iespēja ziedot ar īsziņas palīdzību, norādot summu, kādu vēlaties pārskaitīt. Lai to darītu, Jums nepieciešams izveidot Mobilly kontu.

Lai ziedotu ar Mobilly sūtiet: PAY atstarpe SUMMA atstarpe POLITIKA uz 1859.

Tā ir ērtākā un drošākā starptautisko norēķinu sistēma internetā, kas dod iespēju ziedot ar kredītkarti (Visa, MasterCard vai American Express), neatklājot maksājuma saņēmējam savas kredītkartes datus. Lai lietotu PayPal, Jums jāatver savs konts. To var izdarīt bez maksas. Ziedojuma summu lūdzu norādiet eiro.

Lai ziedotu ar PayPal klikšķiniet:

Internetbankas:

Swedbank
SEB banka
Parex banka
Aizkraukles banka
Krājbanka
DnB Nord banka
Rietumu banka 

Domapmaiņa: Cik izdevīgi Latvijai ir piedalīties Visaginas AES projektā?

Piedalās Daniels Pavļuts, Reinis Āboltiņš, Āris Žīgurs un Edgars Vīgants, domu apmaiņu vada žurnāliste Baiba Strautmane..