Iveta Kažoka

Iveta

PROVIDUS direktore un vadošā pētniece, kas specializējas labas pārvaldības un sabiedrības līdzdalības jautājumos kā Latvijas, tā ES līmenī. Iveta ir organizējusi un vadījusi diskusijas, kā arī palīdzējusi veidot interaktīvus vēlētāju izglītošanas rīkus.

Eksperta profils

Kontakti

E-pasts: iveta.kazoka@providus.lv

Twitter: IvetaKazoka

Lejuplādēt

Linda Jākobsone

Linda jakobsone

PROVIDUS direktora vietniece un komunikācijas projektu vadītāja. Linda iepriekš strādājusi valdības un Eiropas Savienības komunikācijas jomā valsts pārvaldē, nevalstiskajā un akadēmiskajā sektorā.

Profils

Kontakti

E-pasts: linda.jakobsone@providus.lv

Tālr: 29123348

Twitter: LindaJakobsone

Lejuplādēt

Agnese Frīdenberga

Providus sbr small 4 02

PROVIDUS pētniece un juriste, vairāku nacionālo un starptautisko pētījumu autore un līdzautore. Agnese specializējusies sociālās uzņēmējdarbības un būvniecības tiesībās. Kopš 2016. gada novembra Agnese ir bērna kopšanas atvaļinājumā.

Eksperta profils

Kontakti

E-pasts: agnese.lesinska@providus.lv

Lejuplādēt

Agnese Lāce

Agnese

PROVIDUS vadošā pētniece migrācijas un integrācijas jomā, iesaistīta starptautiskā projektā par personu ar bēgļa vai alternatīvo statusu integrācijas politikas izvērtējumu.

Eksperta profils

Kontakti

E-pasts: agnese.lace@providus.lv

Twitter: AgneseLace

Lejuplādēt

Rasmuss Filips Geks

Rasmuss

PROVIDUS jaunākais pētnieks migrācijas un integrācijas jomā, šobrīd iesaistīts vairākos starptautiskos pētījumos ar mērķi uzlabot patvēruma meklētāju integrācijas politiku Latvijā un novērst pret jauniebraucējiem vērstu diskrimināciju.

Eksperta profils

Kontakti

E-pasts: rasmuss.geks@providus.lv

Tālr: 29157149

Twitter: RasmussFilips

Lejuplādēt

Raimonds Skuja

Raimonds

PROVIDUS finanšu direktors. Raimonds ir strādājis starptautiskajās auditoru kompānijās Price Waterhouse Coopers un KPMG Latvia, kā arī pildījis konsultanta pienākumus Saeimas Revīzijas komisijā.

Profils

Kontakti

E-pasts: raimonds.skuja@providus.lv

Tālr: 67039252

Lejuplādēt

Laura Leitlante

Laura

PROVIDUS biroja administratore, kā arī veic projekta asistentes pienākumus. Viņa ir ieguvusi sociālo zinātņu bakalaura grādu socioloģijā, programmā „Organizāciju un sabiedrības pārvaldes socioloģija”. 

Profils

Kontakti

E-pasts: laura.leitlante@providus.lv

Tālr: +371 67039252

Lejuplādēt

Valts Kalniņš

Valts

PROVIDUS asociētais pētnieks Valts Kalniņš ir vadošais pētnieks Latvijā labas pārvaldības un korupcijas novēršanas jomās. 

Eksperta profils

Kontakti

E-pasts: valts.kalnins@providus.lv

Twitter: ValtsKalnins

Lejuplādēt

Vita Tērauda

Vita

Asociētā pētniece un viena no PROVIDUS dibinātājām, kura pirmajos 11 organizācijas darba gados izveidoja PROVIDUS par spēcīgu, ilgtspējīgu dalībnieku Latvijas politikas veidošanā, kā arī uzticamu partneri reģiona un starptautiskā līmenī.

Eksperta profils

Līga Stafecka

L%c4%abga

Līga Stafecka ir PROVIDUS asociētā pētniece labas pārvaldības un pretkorupcijas jautājumos ar vairāk nekā astoņu gadu pieredzi. 

Eksperta profils

Kontakti

E-pasts: liga.stafecka@providus.lv

Twitter:  StafeckaLiga

Lejuplādēt

Gatis Litvins

Gatis

PROVIDUS asociētais pētnieks. Viņš ir arī Latvijas Notariāta institūta direktors un docents Biznesa augstskolā “Turība”. 

Eksperta profils

Kontakti

Lejuplādēt

Dace Akule

Dace akule

PROVIDUS asociētā pētniece Dace Akule ir sabiedriskās politikas eksperte ES labas pārvaldības, migrācijas un saliedētības jautājumos.

Eksperta profils

Kontakti

Twitter: DaceAkule

Lejuplādēt