Zirgu virspavēlnieka vaļsirdība 4

Kas tāds var notikt tikai Latvijā — aizsardzības ministrs un valsts zirgu virspavēlnieks Vinets Veldre (TP), kam ģenerālprokurora Jāņa Maizīša vadītajā komisijā kā valdības pilnvarotajam pārstāvim būs jāizvērtē KNAB priekšnieka Alekseja Loskutova darbs, jau publiski paziņojis — komisija ir tikai formalitāte, jo Loskutovu atlaidīs šā kā tā. Vienīgais, kas nepieciešams — „juridiski pareizs pamatojums.”

Iesaki citiem:

Veldre: Loskutova liktenis konceptuāli izlemts

Paldies, protams, Veldrem par atklātību. Šķiet, vēl neviens no valdošajiem tik vaļsirdīgi nav vēlētājiem atzinis šīs oligarhu koalīcijas darba metodes. Jā, pērnruden, kad jau līdzīga komisija vērtēja Loskutovu, Saeimas deputāts Jaundžeikars (LPP/LC) priekšlaikus pasteidzās paziņot, ka KNAB priekšnieks ir jāpadzen. Taču tik daudz Jaundžeikars saprata — jātur mute un nevar atklāt, ka koalīcija jau visu nolēmusi. Kaut gan — publika jau visu saprata tāpat un tāpēc atvēra savus lietussargus.

Bet par Veldri man tomēr īsti skaidrs nav. Vai viņš ir klusais labdaris, kas cenšas Loskutovam ielikt rokā trumpjus, lai apstrīdētu komisijas tiesiskumu? Vai viņš mēģina sist Maizītim, parādot, ka viņa vadībā notiks nevis objektīvs Loskutova darba izvērtējums, bet gan ģenerālprokurors atradīs „pareizo pamatojumu”, lai izpildītu koalīcijas vēlēšanos un Loskutovu beidzot tomēr patriektu? Vai arī izskaidrojums ir visbanālākais un primitīvākais — Veldre vienkārši runā nedomājot. Un neizprotot, ko pasaka.

Vienīgais ceļš, kas varētu būt ejams pēc šādas aizsardzības ministra publiskas izplāšanas, ir — viņa nomaiņa komisijā ar kādu citu ministru. Jo cilvēks, kurš jau pirms iepazīšanās ar „lietas materiāliem”, izsaka savu viedokli par lietas iznākumu, vairs nav tiesīgs piedalīties komisijas darbā un lemt par KNAB priekšnieka likteni. Otrs — ja reiz mēs tagad esam uzzinājuši, ka valdošie nevis tiešām vēlas izvērtēt Loskutova darbu, bet vienkārši no viņa atbrīvoties, tad valdības vadītājam Ivaram Godmanim (LPP/LC) tagad tomēr būtu jāsavalda sava koalīcija un jāliekas mierā. Pietiek blamēties. Un jāļauj, lai Loskutovs strādā un parāda, vai viņš var KNAB sakārtot vai nē. Jo jebkurš valdošo solis, sperts Loskutova virzienā, tagad tiks tulkots tikai un vienīgi kā politisks uzbrukums, par apstiprinājumu tam minot Veldres atklāsmes.

Arī Godmaņa tāpat kā Kalvīša (TP) valdība ir nodevusi vēlētājus. Arī Godmaņa valdība ir bankrotējusi, bet Veldre ir pierādījis, ka viņam labāk sarunāties ar zirgiem, ne sēdēt ministra krēslā.

Šī koalīcija kārtējo reizi ir atklājusi savu netīro darba stilu. Un es atkal sāku domāt — nez, kur ir mans lietussargs?

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (4) secība: augoša / dilstoša

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Shadow 13.06.2008 19:09
Ļoti labs virsraksts jeb precīzāk iesauka Veldrem!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Lietussargs 13.06.2008 10:38
Šoreiz es ar tīru sirdsapziņu palikšu mājās. Lai Loskutova plikumus šoreiz piesedz viņa fani ar saviem augumiem.

P.S. Runa šoreiz ir par manis - Lietussarga, attieksmi pret pašu KNAB šefu, ne valdošo koalīciju kopumā.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

No Slāvu ielas 12.06.2008 23:21
Kādreiz Kampējs un Buldozers meklēja lielāko kretīnu Jūrmalas pilsētas domei. Tagad tāds ir atrasts zirgu daktera personā. Ar tādu un līdzīgiem varētu ''nokretinizēt'' visu valsti. Ļauj tikai šiem varu un iespējas.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Jeremy 12.06.2008 19:18
Hehe, šodien tieši kā par to pa krietam izņirgājos.. Veldre mūsu Vadonis!
http://notesjokes.blogspot.com/2008/06/vai-latvijai-nedraud-vetrsta-diktatra.html

Citi autora darbi
Kaut kas krasains

Un atkal jauns sākums 5 Autors:Dita Arāja