Ziemassvētku gaisotne 2

Līdz šim blogus (izņemot vienu) rakstīju angļu valodā, un jaunajā gadā plānoju turpināt atbalstīt politika.lv lingvistisko dažādību. Tomēr pirms noslēgt 2008. gada blogošanas sezonu, vēlos izmantot savu blogu tam neraksturīgiem mērķiem – lai pateiktu ‘paldies’ cilvēkiem, kas 2008. gadā tomēr izdarīja dažas labas lietas. Izlase, protams, subjektīva.

Iesaki citiem:

Paldies jaunievēlētajam ASV prezidentam par to, ka iedvesmoja daudzus no politiskām aprindām tālu stāvošus cilvēkus iesaistīties politikā un īstenot pārmaiņas.

Paldies portālam politika.lv par to, ka uztur Latvijā kritisku politikas diskusiju vidi (it īpaši, apstākļos, kad prese, iespējams, drīz nevarēs pildīt šo funkciju).

Paldies skolotājiem par to, ka viņi neskatoties uz visu vēl strādā skolās.

Paldies Vispārējās izglītības kvalitātes novērtēšanas valsts aģentūrai un Irēnai Freimanei par to, ka 2008. gadā izveidoja skolotāju karjeras modeli, kas varētu izvēst skolotājus no pabērnu lomas, ja valsts atrastu tam naudu.

Paldies Saeimas Mandātu un ētikas komisijai par to, ka apsvēra iespēju mazliet uzlabot demokrātisko kontroli pār deputātu ētiku. Lai jums (un mums) veicas.

Paldies Saeimai, ka tomēr atcēla valsts pārvaldē vadības līgumus un paldies Valsts Prezidentam, ka to ierosināja, ka arī par to, ka izpelnījās TP kritiku.

Un visbeidzot paldies visiem jauniem, izglītotiem, radošiem un centīgiem cilvēkiem, kas neskatoties uz visu joprojām strādā Latvijā.


Lai jums jauka Ziemassvētku gaisotne!

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (2) secība: augoša / dilstoša

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

arnold 21.12.2011 17:15
endure when stats suggests that one in each solitary two marriage NOW ends up in divorce? Little doubt a hard query after we consider the by no means ending problems that we experience within our marriage; however it is really a 'yes' nonetheless, Marriage Operates ' when seen from the spiritual standpoint only. Appear at it in this way: Completely absolutely nothing developed by God has at any time been recalled as a result of the reality every single factor God developed, for instance you and me, are 'good' http://www.somedresses.co.uk , and meant to perform http://www.findcome.com Replica Fashion Articles . And he won't recall marriage in spite of the reality that many people have tried expanding it to include what Apostle Paul named "unnatural relations". The reality is, if God had been to recall any of His development, it could possibly be you and me for it doesn't seem that vegetation and animals 'grieve' His heart like we do http://www.edandca.info Fashion Ed Hardy . I strongly believe which the

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

z 17.12.2008 19:50
jā, īpaši pievienojos trešajam paldies

Citi autora darbi