Atslēgvārdi:

Zariņš: pirms eirozonas Latvijai jākļūst konkurētspējīgai 1

Deputāts Ivars Zariņš (SC) iebilst pret Latvijas iestāšanos eirozonā, norādot, ka vispirms Latvijai jākļūst konkurētspējīgai - kā galvenos kritērijus I. Zariņš min pozitīvu ārējās tirdzniecības bilanci un valsts atbalstu inovatīvu ideju attīstīšanai.

Intervija ar 11. Saeimas deputātu Ivaru Zariņu.

Iesaki citiem:
4nedelas deputats baltssauraks

"Tas arī būs tas kritērijs, ka mēs varam iziet šajā profesionāļu laukumā un spēlēt ar viņiem līdzīgs uz līdzīgu, nevis būt izšķaidītiem pret bortu," uzskata I. Zariņš.

Katru nedēļu GudrasGalvas.lv intervē vienu Saeimas deputātu, tāpēc aicinām balsot un izteikt savu vēlmi, ar kuriem tautas priekšstāvjiem vēlaties iepazīties nākamajās nedēļās. Tāpat vietnē GudrasGalvas ir iespējams uzdot jautājumus gan deputātam Ivaram Zariņam, gan, protams, arī visiem pārējiem tautas pārstāvjiem.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (1) secība: augoša / dilstoša

Tmp author
lauki

Ivars Zariņš nonācis totālā prokrieviskas politikas ietekmē. Iespējams, nav pamanījis, ka Krievijas politika atbalsta jebko, kas bremzē mūsu attīstību neatkarīgi no lielvalsts, vienlaicīgi stāv klusu, kad "attīstībā"ir iesaistīti viņu "pareizie" cilvēki.
Nogaidīšanas un demagoģiski sludinātas piesardzības politika iepriekšējos 20 gados ir novedusi pie tā, ka mēs neesam spējuši ātri reaģēt uz izaicinājumiem, neesam spējuši pietiekoši ātri uzkrāt sākuma kapitālu un rezultātā daudzos lielajos uzņēmumos, pat pilsētās saimnieko mums ne sevišķi lojāls kapitāls. Vienlaicīgi daži no mums joprojām savtīgi vai naivi sludina nogaidīšanas politiku, lai sagaidītu "ideālus" risinājumus, un skaļi prasa, lai nogaidām, kamēr vilciens aiziet, jo nākšot arī citi vilcieni. Zariņa pozicija ilgtermiņā ir tik pārspīlēti konservatīva, ka ar tādu pieeju mēs vilksimies uz priekšu gliemeža gaitā.

Saistītie raksti