Video: kāpēc Latvijā vajadzīgi neatkarīgi mediji?

PROVIDUS, "Mistrus Media" un "Sviesta kino" šodien laiž klajā video par tēmu, kas kļuva aktuāla jūlijā – kāpēc svarīgi zināt mediju īpašniekus un kas ir neatkarīga žurnālistika.

Iesaki citiem:

Cilvēkiem ir svarīgi zināt, kā interesēs viņi domā, saka Aidis Tomsons no Latvijas Radio, bet „Neatkarīgās rīta avīzes” galvenā redaktore uzskata, ka neatkarīga žurnālistika Latvijā nepastāv.

Šo un citu žurnālistu viedokļi atspoguļoti videoklipā, ko šodien laiž klajā PROVIDUS par tēmu, kas kļuva aktuāla jūlijā – kāpēc svarīgi zināt mediju īpašniekus un kas ir neatkarīga žurnālistika.

Video autori ir „Mistrus Media” un „Sviesta kino”, klipa demo versija tika prezentēta pagājušājā nedēļā PROVIDUS rīkotajā Forumā par mediju lomu demokrātijā.

Projekta mērķis ir piedāvāt vielu diskusijai un pārdomām par mediju īpašnieku nozīmi, uzrunājot galvenokārt jauniešu auditoriju. Video pieejams portāla politika.lv kanālā YouTube, kur to var gan noskatīties, gan komentēt, gan izplatīt tālāk.

Skatīties

Videoklipa veidošanu finansēja Atvērtās Sabiedrības institūts.

Papildus informācijai lūdzu sazināties ar video autoru Gintu Grūbi, tālr. 29455252, e-pasts gints.grube@mistrusmedia.lv vai PROVIDUS direktori Vitu Tēraudu, tālr. 29203718. 

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!