VIDEO: Jesajas Berlina diena 2013 1

Kā britu filozofa Jesajas Berlina idejas ir ietekmējušas mūsdienu uzskatus par brīvību, demokrātiju, plurālisma vērtībām? Piedāvājam ekspertu diskusijas un Džona Greja lekcijas ierakstus video formātā no Jesajas Berlina dienas pasākumiem Rīgā.

Iesaki citiem:

Jesaja Berlins ir viens no pasaulē ievērojamākajiem 20.gadsimta intelektuāļiem un liberālās filozofijas pārstāvjiem. Viņš nācis no Rīgas, 20.gadsimta divdesmitajos gados ar ģimeni pārcēlies uz Angliju, studējis Oksfordā un kļuvis par nozīmīgu domātāju un publisko intelektuāli.
Ekspertu diskusija: Ko mēs esam mācījušies no eiro krīzes (tiktāl)?

Panelī piedalās Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes Politikas zinātnes nodaļas docents Ivars Ījabs, Somijas Ārpolitikas institūta pētniece Kristi Raika, European Voice redaktors Tims Kings, Politiķis un pētnieks Roberts Ķīlis, diskusiju vada The Browser redaktors Roberts Kotrels.

Britu politiskā filozofa Džona Greja lekcija 'Jesaja Berlins un brīvības nozīme', kas veltīta Jesajas Berlina piemiņai.Berlina diena Rīgā notiek jau piekto reizi un to organizē Sorosa Fonds - Latvija.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (1) secība: augoša / dilstoša

Tmp author
Janis

Par šo ierakstu liels paldies. Cik atceros,tā notika 9.oktobrī.Netiku redzēt un dzirdēt dzīvajā.Bija jāapmierinās ar interviju "Rīgas Laikā"

Citi autora darbi