Atslēgvārdi:

Video: Ceļš uz eiro. Neatgriezenisks? 6

Lai nodrošinātu eiro ieviešanu Latvijā, jāveic grozījumi esošajos normatīvajos aktos, kā arī jāizstrādā un jāizdod jauni. Vai tie paredz arī rīkot atsevišķu tautas nobalsošanu par pievienošanos eirozonai?

Iesaki citiem:
22222

Šī gada 19.septembrī Latvijas valdība pieņēma lēmumu (MK rīkojums nr. 441) noteikt 2014.gada 1.janvāri par eiro (euro) ieviešanas mērķa datumu Latvijā. Juridisko pamatu eiro ieviešanas procesam Eiropas Savienības dalībvalstīs veido ES tiesību akti. Tomēr, lai nodrošinātu eiro ieviešanu Latvijā, jāveic grozījumi esošajos LR normatīvajos aktos, kā arī jāizstrādā un jāizdod jauni.

Domapmaiņas panelī piedalās Latvijas bankas padomes loceklis Edvards Kušners, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja Inna Šteinbuka, Tieslietu ministra padomnieks Jānis Tomels, Saeimas Juridiskās komisijas deputāts Andrejs Elksniņš un Saeima Juridiskā biroja padomnieks Jānis Pleps. Diskusiju vada žurnāliste Baiba Strautmane.

Domapmaiņa notika 12.novembrī, Birojnīcā

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (6) secība: augoša / dilstoša

Tmp author
Juris Lācis

Eiro ir daudzi labumi, t.sk. zemākas procentu likmes kredītiem - http://kredit.lv/

Tmp author
Zigmārs Ancveirs

Tieši tā, nekas nemainās un mūs vēl joprojām vajā ātro kredītu sērga, kuru reklamē tādi https://bezmaksaskrediti.lv/ slīdzinātāji.

Tmp author
Juris Āboliņš

Laiks ir pagājis, bet spriežot pēc http://kredits247.lv/ pieejamās informācijas - nekas nav manījies!

Tmp author
Dagnis

Domāju, ka nekas tur atgriezenisks nav, kamēr eiro būs, tikmēr arī Latvijā viņš būs.
Man sociālās aprūpes nišā pie http://seniorbaltic.lv/ baigi nejūt to,ka būtu kaut kas mainījies ar eiro ieviešanu.

Tmp author
x

te jau nav diskusija bet viena viedokļa aģitācija

Tmp author
Cred24

Nežēlīgi, cietīs arī visas finanšu institūcijas tai skaitā http://cred24.lv/atrie-naudas-aizdevumi/ aizdevumu izsniedzēji arī.

Citi autora darbi