Atslēgvārdi:

Vēl viens sveiciens no aizejošās Saeimas 31

Labrīt, lasītāji!

Tas, ka aizejošs parlaments turpina darbu kamēr jaunais vēl nav paspējis sapulcēties, tas pasaulē nav nekāds retums. Manā dzimtajā Amerikā patlaban dažs labs Demokrātu partijas pārstāvis kaļ plānus par to, ko vēl paveikt starp 2. novembri, kad vēlēšanās visticamāk labāki rezultāti būs Republikāņu partijas pārstāvjiem, un nākamā gada janvāri, kad sāksies jaunā ASV Kongresa sesija. Ar vēlēšanām Amerikā šogad vispār ir interesanti.

Iesaki citiem:

Republikāņu partijā ievērojamu ietekmi ir ieguvuši tā dēvētie "tējas tusiņa" (tea party) pārstāvji, kuri ne tikai dažos gadījumos ir stipri apdauzīti ļautiņi. Tā, piemēram, Delavēras štatā partijas kandidāte vietai ASV Senātā kādās nesenās debatēs ar savu Demokrātu partijas oponentu klaji apgalvoja, ka valsts konstitūcijā valsts atdalīšana no baznīcas nav paredzēta. Kundzei par lielu nelaimi, debates notika jurisprudences studentu auditorijā, kurā pēc šī apgalvojuma izcēlās lieli smiekli, jo valsts atdalīšana no baznīcas ASV konstitūcijā ir paredzēta pavisam konkrēti. Vēl nesen televīzijā gadījās redzēt citu "tējas tusiņu" pārstāvi, kura nesarkstot apgalvoja, ka ASV prezidenta Baraka Obamas tautsaimniecības stimula plāns esot izmaksājis vairāk nekā viss karš Irākā. Arī tās ir prātam neaptveramas muļķības. Bet ne par to šis stāsts -- par vēlēšanām Amerikā vairāk droši vien rakstīšu tad, kad tās būs tuvāk.

Toties varu turpināt rakstīt par 2. novembri, jo tā ir tā diena, kad mēs, paldies Dievam, beidzot varēsim tikt vaļā no bēdīgi, bēdīgi slavenās 9. Saeimas. Vakar pieņemtie grozījumi Krimināllikumā (kā parasts, pa fikso, trešajā lasījumā, bet īpašām diskusijām) vēlreiz un pietiekami konkrēti parādīja, cik ļoti mūsu valstī teikšana ir politekonomiskajai un politkorumpētajai oligarhu mafijai. "Gudrās galvas," vai, precīzāk sakot, "gudrās galvas" no Lemberga biznesa projekta, no Šlesera biznesa projekta, no Šķēles biznesa projekta un no Kargina un Krasovicka biznesa projekta visas nobalsoja par to, ka turpmāk ļaudis varēs atbrīvot no kriminālatbildības, ja viņu lieta netiks izskatīta "saprātīgā termiņā." Protams, ka tūlīt šajā kontekstā ir jādomā galvenokārt jau par Lembergu, kura lieta turpinās vēl un vēl un vēl, ne mazums, protams, tāpēc, ka pats apsūdzētais cenšas stiept gumiju pēc iespējas ilgāk un ilgāk. Turklāt vakar notikušais ir skatāms tandēmā ar visiem pārējiem "zaļo zemnieku" centieniem, glābt Ventspils pirmo personu. Nav vērts tos atkārtot. Visi tos zina.

Laikam tā "zaļajiem zemniekiem" ir liela nelaime, ka viņi jau atkal Saeimā ir ievēlēti tik lielā pulkā, jo tas nozīmē, ka ir jāprot prasties. Citādi droši vien mēs jau būtu piedzīvojuši mēģinājumu grozīt Satversmi, lai noteiktu, ka Latvijas Republikā nedrīkst izvirzīt kriminālapsūdzības pret nevienu cilvēku, kuram iniciāļi ir "A.L.," plus vēl, lai nodrošinātu atbalstu no citu oligarhu bīdītājiem politiskajiem spēkiem, arī pret tādiem, kuriem iniciāļi ir "A.Š." un "V.K." Šādi grozījumi būtu pilnīgi atbilstoši ierastajai pieejai, piemēram, toreiz, kad piepeši radās doma, ka Latvijā vajag amnestēt visus pēc kārtas, bet it īpaši tos, kuri bija Latvijas PSR Augstākajā padomē un balsoja par Latvijas suverenitāti. Arī toreiz nebija nepieciešams trīs reizes minēt, kurš Augstākās padomes deputāts bija šī jautājuma centrā. Katrā ziņā tas nebija Dainis Īvāns vai Emerita Buķele. Turklāt būtu arī blakus priekšrocības. Nekādas kriminālapsūdzības nevarētu izvirzīt pret populārās latviešu grupas Čikāgas Piecīši vadītāju Albertu Legzdiņu. Brīvs no rūpēm varētu būt izcilais ķirurgs Viktors Kalnbērzs. Nesaku, protams, ka dziedātājam un ķirurgam citādi varētu būt kriminālklapatas, bet tomēr.

Piekrītu tam, ko šodien par šo lietu portālā Ir.lv ir rakstījis kolēģis Ozoliņš. Arī nākamajos četros gados, kad būs laiks glābt kādu no politkorumpētās vides korifejiem, jēdzieni "koalīcija" un "opozīcija" būs stipri vien nosacīti. Galu galā neaizmirsīsim, ka tajā brīdī, kad divas "zaļās zemnieces" piepeši nāca ar priekšlikumu, kuru pats Valsts prezidents nosauca par valsts sagrābšanu, "zaļie zemnieki" bija koalīcijā nevis ar Šķēles un Šlesera biznesa projektiem, bet gan ar Jauno laiku. Lūk, kādi koalīcijas partneri. Un nav iemesla domāt, ka tas tā neturpināsies arī pēc 2. novembra. Dažiem par laimi. Latvijai, Temīdai un tiesiskumam -- ne tik.

Jauku visiem dienu!

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (31) secība: augoša / dilstoša

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Studente 24.10.2010 00:52
Liels paldies, Streipa kungs, par Jūsu blogu. Tas ir ļoti jauks.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

sorosa šakālis>Ahmeds 23.10.2010 11:39
Es blēžus "savējos" un "svešos" nedalu. "Zaglis, bet savs" loģika man ir sveša.
-------------------------------------------
Atkal maldies !:) Pie mums Latvijā nevarētu būt bagātu cilvēku , jo visi kopā nākam no sociālisma , bet pirmais miljons bagātam cilvēkam vienmēr ir jānozog ! :D
Parunāsim, piemēram , par banku bagātniekiem...
Bija tāds Parex īpašnieks Krasovickis . Viņš uzbūvēja Jūrmalā Villu Marta ! Izila māja , kurai ir pasaulslavens arhitekts ,- īsta pērle !
Nu un salīdzinājumam , kādu māju ir uzbūvējuši Swedbankas, vai SEB bankas , vai Nordea īpašnieki sev Latvijā ? :)
Šķiet , ka nav ! Viņi sev mājas būvē Skandināvijā, bet šeit strādā pārvaldnieki , kuri tādas pērles nevar atļauties ! :)
Štrunc tur par Krasovicki , par viņa dzīvi - bet izcila māja paliks arī pēc viņa aiziešanas...
Kāpēc mūsu tautieši dzenas uz Londonu ? Tāpēc ,ka tur ir milzums daudz bagātnieku , un dzīve tādā vietā dod milzums daudz iespēju visiem !
Ja Latvijā būtu tik daudz miljonāru un miljardieru , tad arī pie mums kā magnēts trauktos cilvēki !
Bet ja mēs visu izpārdosim kosmopolitiskajiem bagātniekiem , ja Venspils īpašnieki nedzīvos Ventspilī , bet Londonā , tad Ventspils ātri nolaidīsies līdz Zilupes līmenim, Lido vietā būs tikai Makdonaldi utt...
"Savs zaglis" savu sazagto tērē Latvijā , kas tomēr silda ekonomiku !:) "Svešs zaglis" savu sazagto tērē Londonā...

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


sorosa šakālis>Ahmeds 23.10.2010 11:13
Tas ir no tās pašas sērijas kā "Amerika sabrūk!". Savas cerības par realitāti nevar uzskatīt. Krievija nesabruka 90-tajos, un tagad tur Putins&Co ir ieviesis kādu cariska tipa kārtību.
LR interesēs lai bizness notiktu. Kam pieder - tās jau ir nianses.
-----------------------------------------------
Amerika nesabruks , jo tur ir augsts pašvaldības līmenis. Tie , kas saka , ka "Amerika sabrū!" , tiešām dzīvo kaut kādās ilūzijās !:) Protams var pienākt diena , ka USA nebūs varenākā valsts pasaulē , vēl visādas kataklizmas var notikt ar viņiem, bet valsts noteikti nesabruks pārskatamā nākotnē! :)
Bet Krievija takš sabruka 90.gadu sākumā ? Tu nepamanīji ? Nav šiem vairs ne Ukrainas , ne Kazahijas utt ! :))
Līdz ar nākošo varas maiņu , kad beigsies cara Putina valdīšana (nu maksimums vēl 20-25 gadi ), Krievija kā valsts atkal sabruks , jo galvenā problēma tajā valstī ir milzīgā centralizācija, kad tikai Putins var atrisināt problēmu par kāda bērnudārza apkuri ziemā !:)...turas tikai dēļ naftas un gāzes - pēc 25 gadiem toč sabruks un sadalīsies, jo nestrādā pārvaldes līmenis vietējo pašvaldību līmenī !
---------------------------------------------
---------------------------------------------
Vispār jau uzņēmējdarbība nav atšķirta no dzīves un visā dzīvē jābūt ētiskai rīcībai. Šķiet, Jums ir liels apjukums morāles vērtībās.
----------------------------------------------
Es ar jaunībā biju ideālists ! :)
Saka , ka tie ,kas nav bijuši ideālisti jaunībā ir maitas , bet tie ,kas vecumā nav kļuvuši reālisti ir negudri !:)
Šeit nav vērts ar tevi oponēt , tevi dzīve izmācīs ! Patreiz ar Tevi viss šķiet ir vislabākajā kārtībā ! :)

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


sorosa šakālis >johaidī 23.10.2010 10:58
Tie tur, rietumos, ir naivie, kas neko nesaprot, ka lietas jadara, mes tikai tie gudrie!
--------------------------------------------
Tu maldies ! Drusk citādi domāju , - ka ne visas amerikāņu gudrības ir UZREIZ ieviešamas ! :) Ir vajadzīgs laiks , lai sabiedrība izaugtu līdz daudzām lietām . Par amerikāņu muļķību uzskatu ieviest demokrātiju gan Irākā , gan Afganistānā...viss beigsies ar to , ka labākajā gadījumā tur būs "demokrātija" Sauda Arābijas stilā , taču tā būs amerikāņu sabiedrotā , no kuras savukārt nāks nākošie binladeni..
Un saukt Streipu kā "naivais amerikāņu puisis " šķiet varu , jo atceros viņu tādu no 90.gada !:)

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Jānis Vīksne 23.10.2010 10:25
Kā, lai zina vai te patiesība, vai Kārļa izdomājumi, kā Parādnieka gadījumā - kad viņš tika apmelots un Kārlis par to tikai draiski pasmējās?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


johaidi > Haris 23.10.2010 01:02
Tu piemini austrumus un rietumus. Ja tu esi tik varens, tad izdoma savu vietu uz zemes - vidumus!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Ahmeds 23.10.2010 00:55
Latviski tas pats "KĀ?????"

Portāls nepublicē materiālus, kas sludina neiecietību, tajā skaitā balstītu uz personas rasi, dzimumu, seksuālo orientāciju, valodu, reliģiju, politiskajiem vai citiem uzskatiem un nacionālo vai sociālo izcelsmi.

====
Interesanti, cik briesmīgās domās ir sorosieši par Islāmu, ja jau uzskata, ka tie naida raksti pret Islāmu nav naida raksti, bet gan neitrāls vai subjektīvs skatījums.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Ahmeds 23.10.2010 00:52
Tikko pamanīju, ka poltika.lv ir engliša variants. Tur protams "please, consider donation"...
Apskatījos "About us" un pie viena man izspruka arābiski: "Keif?" ("Kā??")
Tur ir rakstīts:

politika.lv does not publish materials that promote intolerance and discrimination, including on the basis of race, gender, sexual orientation, language, religion, political or other association and national or social origin.

Kā tad politika.lv nepublicē rakstus, kas sludina neiecietību pret kādu reliģiju?
Vai tiešām sorosīti domā, ka tās iršadas mandži, eldari mamēdovi un tamlīdzīgi "Islāma eksperti" nerunā naida runas? Kā?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Ahmeds 23.10.2010 00:41
,lai tik savējo blēžu vietā nāktu citi daudz lielāki blēži un būtu kam pielīst un izkalpoties.
-----------
Es blēžus "savējos" un "svešos" nedalu. "Zaglis, bet savs" loģika man ir sveša. Es tikai saku, ka truba rūsē, Krievija jau 90-tajos nospļāvās par Lembergu un uzbūvēja trubu uz Primorsku. Viņiem tagad tāda Ventspils nav vajadzīga. Bet, ja būtu iespēja, tad noderīga. Turba un neaizsalstoša osta jau ir, bet var iztikt, ja tajā galā spītējas. Ja ir tikai divas iespējas, lai truba teiktu "buļ-buļ": 1) Pārdot krieviem, 2) Gaidīt, kad Krievija atkal aizies par "buļ-buļ", tad labāk negaidīt un pārdot krieviem. Tagad ir tukšums, kurš nenes nekādu labumu. Tad būtu krievu bizness, kurš dotu dažādu labumu LR ekonomikai. Tie, kuri trīc dzirdot vārdus "Krievi burbuļo", tie dzīvo piesauktajā CCCP.

Sorosīts jau nu nekādi neesmu. Tie savos prātojumos nomaldījušies ļautiņi man ideoloģiskie ienaidnieki. Un Islāms viņiem ir ideoloģiskais ienaidnieks. Šeit politikā.lv viņi slavina iecietība, bet vienlaikus publicē visādus ar naidu pret Islāmu pārbagātus rakstus. Viņiem ir šeit pat sociālista Eldara Mamedova anti-Islāma blogs!
Paradokss... Bet tā jau ir, tā pati karikatūra no 30-tajiem par ebrejiem ir vārda brīvība, ja to pārzīmē pret muslimiem.

Sorosīts neesmu. Ja neskaita skolas gadus, kad mācoties mākslas skolā lietoju Sorosa fonda apmaksātus datorus. Vai tas skaitās?

Mans projekts ir šis: http://www.islammuslim.lv/ http://forum.islammuslim.lv/
Neviens man tam naudu nedod, Sorosa idejas nereklamēju. Atšķirībā no dialogi.lv, mums rakstu parādīšanās ir atkarīga no slinkuma un nevis vai sponsors ir piķi piešķīris.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


jumors 22.10.2010 19:05
Kamēr mēs te dzenam filosofiju, no Ventspils nemitīgi nāk signāli- tur valdībā, visi visu dara nepareizi! Un paralēli- Ventspils veido šādu uzņēmumu, Ventspilī būs šitāda mācību iestāde, tiek uzskaitīts, cik darba vietu tur paredzēts, citiem vārdiem sakot- balto zirgu sev gatavo cits vīrs, kas no Urbanoviča atšķiras gan ar vaigu, gan ar augumu....

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Haris 22.10.2010 18:51
LR interesēs lai bizness notiktu. Kam pieder - tās jau ir nianses.
-----------------------------------------------
Tā ir tipiska sorosoīdu vai kā kā agrāk krievu laikos sauca "līšana bez ziepēm"pieja biznesa lietām. Lai tik valda rietumi vai austrumi, ka tik ne savējie-latvieši. Un mums ir daudz tādu ahmedu un muhamedu, kas gatavi līst bez ziepēm ,lai tik savējo blēžu vietā nāktu citi daudz lielāki blēži un būtu kam pielīst un izkalpoties.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Ahmeds 22.10.2010 17:17
Soršakālim:
Biznesā draugu nav , bet ir tikai intereses...
Un uz pasaules nekas nenotiek godīgi , bet var piekrist , ka ir jābūt likumīgi ! :)
=======
Vispār jau uzņēmējdarbība nav atšķirta no dzīves un visā dzīvē jābūt ētiskai rīcībai. Šķiet, Jums ir liels apjukums morāles vērtībās.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Ahmeds 22.10.2010 17:10
No Latvijas nacionālajām interesēm nav izdevīgi pārdot trubu un VN krieviem ! ...jā, jā šodien truba rūsē , taču diezgan drīz pienāks brīdis, kad Krievijā atkal viss bruks un sadalīsies - tāda liela teritorija un impērija nav spējīga dzīvot bez satricinājumiem un sadalīšanās..
----------
Tas ir no tās pašas sērijas kā "Amerika sabrūk!". Savas cerības par realitāti nevar uzskatīt. Krievija nesabruka 90-tajos, un tagad tur Putins&Co ir ieviesis kādu cariska tipa kārtību.
LR interesēs lai bizness notiktu. Kam pieder - tās jau ir nianses.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

johaidi > sorosa šakālis 22.10.2010 16:51
Un vispar, teiciens "naivais amerikanu puisis" izskaidro visu attieksmi. Tie tur, rietumos, ir naivie, kas neko nesaprot, ka lietas jadara, mes tikai tie gudrie!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

johaidi > sorosa šakālis 22.10.2010 16:48
Kurs vainigs, ka tev ir 49%??? Vai tu iedomajies, ka visi uznemumi ir viena ipasnieka vai divu ipasnieku proporcijas 50% / 50%? Tada gadijuma pasaule, kur akcijas brivi perk un pardod, viss bizness apstatos.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


sorosa šakālis>Kārlim Streipam 22.10.2010 16:40
Ventspils domes priekšsēdētāja būtu varējusi būt labā feja no rietumiem un būtu noticis tas pats.
-----------------------------------------------
Laikam Rīga būtu tas labais piemērs? :)) Dienvidu tilta celtniecība tik parāda , cik absurdi ir Jūsu apgalvojumi ,ka varētu būt godīgāks, nedot kukuļus utt...
Jau ir sirmi mati , bet joprojām tas jaunais, naivais amerikāņu puisis !:)

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


o gol to KS 22.10.2010 16:20
Streipa kungs! Taanu sanaak,ka bez Lemberga Ventspils buutu veel drausmiigaaka par Zilupi! Ventspils pirms Lemberga nebija bagaata,bet netiira un ekologjiski superbiistama,jo visa peljnja aizgaaja uz Riigu un citur.Lembergam izdevaas lauzt so situaaciju.Ventspils metamorfozas es redzeeju veel tad,kad Juus atradaaties ,,dzelzs priekskara,,otraa pusee.
Un iegaumeejiet Streip,bez naudas un,,speeciigiem zokljiem,, Latviju no meesliem neizvilkt! Juusu Dombrovskis ir peedeejaa nagla siis ciniskaas,prettautiskaas ,,LV,, zaarkaa...Paldies Dievam !

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

sorosa šakālis >johaidī 22.10.2010 16:10
Bet kurš vainīgs , ka man ir tikai 49% un palieku ar pliku dibenu ? :)Laikam jau tikai pats, ka esmu iesaistījies kā mazākuma akcionārs...tāds ir bizness ! :) Nevajag būt naivam ! Biznesā draugu nav , bet ir tikai intereses...
Un uz pasaules nekas nenotiek godīgi , bet var piekrist , ka ir jābūt likumīgi ! :)
Lembis protams nav nekāda svētā govs, bet ir riktīga haizivs , taču viņš vienīgais no lielajiem politikas spēlētājiem pēdējos 20 gados ir pierādījis, ka domā ARĪ par savu vēlētāju !:)
Nerunāsim par Ventspili , bet par ZZS ! Kāda ir šīs partijas izaugsme , kopš to atbalsta Lembis?
8 deputāti, 12 deputāti un tagad jau 22 deputāti ! Jūti ,kā mierīgi un stabili aug elektorāts? Nākošajās vēlēšanās būs jau 30 vietas !:)
Un tas notiek tāpēc, ka cilvēki redz ,ka ir viens politiķis ,kurš nenodarbojas ar tukšu muldēšanu ...maita jau viņš ir , bet vienīgais , kurš domā un rūpējas par savu elektorātu !:)

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kārlis Streips > sorosa šakālim 22.10.2010 15:52
Un Jūs, savukārt, izlasiet to, kas man par Jūsu Lemberga aizstāvību bija sakāms vakar. Vēl tikai piebilstot to, ka Jūsu apgalvojums, ka bez Lemberga Ventspils būtu Zilupe, ir vienkārši aplams. Ventspils ir bagāta tāpēc, ka caur turieni plūst tranzīts. Ventspils domes priekšsēdētāja būtu varējusi būt labā feja no rietumiem un būtu noticis tas pats. Vienīgi iespējams, ka kāds cits pret darbu būtu attiecies krietni, krietni godīgāk. Kukuļus nebūtu maksājis (un runāsim atklāti -- par to, ka no Ventspils Saeimai tika maksāti kukuļi nevar būt absolūti ne mazāko šaubu), ofšorus nebūtu dibinājis vienu pēc otra pēc septītā pēc simts deviņdesmit piektā, nebūtu kaut kā pašvaldības amatā pamanījies kļūt par multimiljonāru u.tml. Mans mērķis nav lobēt Krievijas naftas intereses, mans mērķis ir kaut kad, drit vai kaķīt, izbeigt banānu republikas procesus šajā valstī, un Lemberga (ne tikai viņa, bet tomēr) notiesāšana būs ļoti plats solis pareizajā virzienā.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kārlis Streips > degvīnam 22.10.2010 15:48
Jā, cienītais. Cik jauki, ka Jūs varat atcerēties visu ceļu līdz vakardienai. Es Jums arī attiecībā uz to, ko rakstījāt, uzrakstīju jautājumu, uz kuru Jūs neatradāt par vajadzīgu atbildēt. To nu par piedalīšanos diskusijā būtu pagrūti nosaukt.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


johaidi 22.10.2010 15:14
Pirmkārt, es nedomāju par Lembergu politiķi vai Lembergu uzņēmēju. Es domāju par to, vai tas, ko viņš ir darījis, ir godīgi, vēl jo vairāk, vai tas ir likumīgi.
Otrkārt, te nav runa par ofšoriem. Tikpat labi situācija varētu būt tāda, ka mēs ar tevi divatā nodibinām uzņēmumu - man 51%, tev 49%. Lai visu naudu savāktu es, es maksāju savas māsas juridiskajai firmai par pakalpojumiem, piemēram, 100'000 Ls mēnesī. Tu paliec ar pliku dibenu, bet mēs ar māsu visu naudu sadalām. Ofšors te ir tikai kā papildus instruments, lai vieglāk tādas darbības veiktu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


sorosa šakālis>Ahmeds 22.10.2010 15:07
No Latvijas nacionālajām interesēm nav izdevīgi pārdot trubu un VN krieviem ! ...jā, jā šodien truba rūsē , taču diezgan drīz pienāks brīdis, kad Krievijā atkal viss bruks un sadalīsies - tāda liela teritorija un impērija nav spējīga dzīvot bez satricinājumiem un sadalīšanās...un tad ,kad krieviem būs atkal politiskais bardaks - truba būs atkal pilna !:) Viens varas grupējums pumpēs caur Primorsku, kamēr konkurenti un citi zagļi darīs to caur Ventspili !
Taču ja VN būs pārdota kremlim , tad mēs paliksim bešā ! ...varēsim tik pielikt ausi pie trubas un klausīties kā pa to plūst nafta ! :(

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

degvīns 22.10.2010 15:01
Es jau vakar kaut ko paudu par Streipa un Lemberga "attiecībām".

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Ahmeds 22.10.2010 14:55
Kad Ventspils saimnieciskais grupējums bija vienots , tad viņiem izdevās nolikt uz ceļiem visu Krievijas naftas tranzītu un diktēt noteikumus, kas savukārt piespieda krievus būvēt ostu Primorskā .
Tagad krievi caur Stepanovu un Berķi atriebjas Lembergam par pazemojumiem tranzītā , kas beigsies ar saldo Maskavas sapni par Ventspils Naftas iegūšanu savā valdījumā.
============
Aivar, tač pārdod to VN krieviem, lai taču truba nerūsē. Kāda ar to ir problēma? Budžetā būs vairāk naudas? Aivar, tu nopirksi citu biznesu un visi laimīgi.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


sorosa šakālis >johaidī 22.10.2010 14:55
Tas varētu būt , bet !!!
Šajā gadījumā nevajag jaukt politiķi Lembergu ar uzņēmēju Lembergu ! Kā politiķim viņam ir jārūpējas lai IIN būtu augsts, jo tas nonāk pilsētas budžetā ,kamēr tevis aprakstītiem nodokļiem būtu jānonāk jau valsts budžetā Rīgā...tie vairs neinteresē politiķi Lembi un viņš datbojas kā parasts uzņēmējs , kurš izmanto ofšorus...ofšori ir aizliegti ?...ja valstij šķiet , ka viņa tiek apdalīta - lūdzu pieņemiet likumus, kas aizliedz ofšoriem būt īpašniekiem !:)
Redz , vajadzēja ZZS dabūt 51 vietu Saeimā ,Lembis nāktu par premjeru un sakārtotu tās lietas , lai jau valsts budžets labāk pildās...a kādas tagad var būt pretenzijas pret pilsētas mēru ? Patreiz viņš rūpējas tikai par saviem vēlētājiem - ventspilniekiem !:)

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Ahmeds 22.10.2010 14:49
Šajā sakarā (pa tematu) vēlējos atcerināt Merkeles teikto par multikulturālisma fiasko.

Vispār jau Vācija ar multikulturālismu nekad nebija nodarbojusies. Gluži vienkārši Vācija nebija nodarbojusies ar Francijas bīdīto asimilācijas programmu, nu tad Vācija nosauca savu pagātni par multikulturālisma programmu ietverošu, lai gan viņi tikai izlikās, ka imigranti ir viesstrādnieki, kuri brauks mājās. Tāpēc arī nekādas programmas nebija, un par multikulturālismu to nenosaukt.
Bet ignorējot tieši vāciju un "multikulturālismu" skatot vispārīgi. Aiz šī propagandas vārda tomēr slēpjas centieni padarīt imigrantus sev pieņemamiem "80%tīgiemvāciešiem" (vai citām tautām). Tomēr, lai kā vācieši domātu, ka ir izcilākā tauta pasaulē un visi grib viņiem līdzināties, tomēr izskatās ka visas tās citas nicinātās tautiņas ir citās domās. Nu neasimilējas, maitas!
Izskatās pēc tāda neveikla apjukuma: "Bet kā?! Kā viņi negrib būt vācieši? Kā viņi negrib būt tādi kā mēs? Viņi taču it tādi knariņi un mēs tādi super!"
Bet lieta ir tāda, ka tie ir to vāciešu apgalvojumi. Citi to var redzēt no savām pozīcijām un ne pārāk ticēt tai propagandai, cik lieliski ir būt vācietim, zviedram (rietumniekam). Citas grupas ne obligāti piekritīs autostereotipiem.
Lai kādas problēmas būtu turkiem, tomēr lielākā daļa redz vāciešus ne tik izcilus kā vācieši sevi. Ārpus attiecīgās pašslavinošās grupas, ne visi tic tās propagandai.
Kāds šim sakars ar Kārļa tekstu? Tāds, ka ne visi tic, ka Rietumu tiesiskā sistēma ir taisnīga. Pēdējā nedēļā delfi ir pilni ar ziņām, kur aiztur izvarotājus recidīvistus, kuri tiks notiesāti uz pāris gadiem lai nāktu laukā un atkal veiktu savus noziegumus. Vai arī izvarotājs uzvar 11 000 eiro kompensāciju. Vai BB noziedznieki un "pārvaldītāji" atkal apzog valsti.
Nu izskatās, ka nepastāv nejēdzīgākas sistēmas. Ja vien kāds lepni par Rietumu tiesu sistēmu tagad sāks piesaukt valstiņas, kurās nav nekas izņemot malārijas un korupcijas, un kalašņikovi. Jo tajās redziet ir sliktāk.

Starp citu, ja daudzas tautas par sevi un savu valsti ir augstās domās, tad tas ir saprotami un normāli, pat ja citas tautas tam nepiekrīt, to taču sauc par patriotisko audzināšanu. Savukārt, latvieši pat sev nevar iegalvot par savas tautas diženumu (godīgi!) un latvijieši neredz savu valsti kā labāko pasaulē. Tad kāpēc lai Latvijas krievi noticētu cik izcila vieta ir Latvija, ja latvieši tam netic?
Tāda nu mana skice par tematu: Apgalvotais, un kā to izvērtē dažādas auditorijas.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Alejandro>x 22.10.2010 14:40
Neviena policija nevienā valstī nenoķer visus noziedzniekus, arī daži smagus noziegumus izdarījušie paliek brīvībā. Bet vispār jau Tev piekrītu, mans mērķis bija tikai 538.reizi atgādināt, ka VL/TB/LNNK tikai izliekas par "godīgajiem latviešiem", bet darbība, t.sk. balsojumi Saeimā, rāda ko citu... un ir nepieciešams kāds pretspars nu jau arī IRu apsēdušajiem Dzintara pielūdzējiem, kas nemitējas gānīt SC un stāstīt, cik vislatvieši jauni, godīgi un nacionāli domājoši :)

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


johaidi > sorosa šakālis 22.10.2010 14:30
Es te atkārtojoties ielikšu savu komentāru no iepriekšējā bloga:

Par nezagšanu no budžeta nav taisnība. Patiešām, Lembergs no budžeta varbūt nezog tiešā veidā, bet rīkojas šādi, kas pēc būtības ir tas pats: Par pakalpojumiem, piemēram, Ventspils nafta (kuras akcionārs bija arī Latvijas valsts) saņēma naudu no Krievijas. Puse no šīs naudas dažādos veidos tiek novirzīta uz ofšoru uzņēmumiem, kuru pēc tam savāc attiecīgās personas. Vārdusakot, Ventspils nafta un, attiecīgi, Valsts iegūst tikai pusi no nopelnītās naudas. Tad kāda pa lielam starpība, vai apčakarēt tādā vai šadā veidā?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


x 22.10.2010 14:16
Alejandro,
par to "chechenu mafiju" ljoti interesanti, jo vinsh staigaa uz briivaam kaajaam, nodarbojas ar desaam reezeknee un futbolu riigaa, apmeklee nacionaalo teaatri un neviens vinjam nekaadas pretenzijas neizvirza. tad jau sanaak, ka lindochka slikti straadaa.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Alejandro 22.10.2010 13:39
Par "saprātīgajiem termiņiem", starp citu, nobalsoja arī "krietno" un "godīgo" vislatviešu/TB biedrs un potenciālais tieslietu ministrs Rasnačs. Interesanti, kas tad šoreiz patriotiem par raizēm? Jau savlaicīgi nodrošinās, lai nebūtu jāatbild par sadarbību ar čečenu mafiju?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

sorosa šakālis 22.10.2010 13:12
Man šķiet ka ir tikai normāli , ka tiek ar laiku izbeigti nejēdzīgi tiesvedības procesi , kuru sākumu ir diktējusi kāda politiskā spēka vajadzība!
Zāģēt Lembi - tas ir Maskavas pasūtījums, kurš ir pret Latvijas nacionālajām interesēm !
Kad Ventspils saimnieciskais grupējums bija vienots , tad viņiem izdevās nolikt uz ceļiem visu Krievijas naftas tranzītu un diktēt noteikumus, kas savukārt piespieda krievus būvēt ostu Primorskā .
Tagad krievi caur Stepanovu un Berķi atriebjas Lembergam par pazemojumiem tranzītā , kas beigsies ar saldo Maskavas sapni par Ventspils Naftas iegūšanu savā valdījumā.
Stepanovs ar Berķi baro Vienotību, lai tā apkaro Lembi , bet tā kā nākošajiem 4 gadiem ir vajadzīga valdības stabilitāte V+ZZS , tad tika pieņemts lēmums beigt to tiesvedību , jo VN tiek gatavota pārdošanai un laikam jau krieviem...
Kārli , varbūt beigsi lobēt kremļa naftas tranzīta intereses? :)

Citi autora darbi
Streips 165x152

Skumja pašdarbība 16 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Grimstošais kuģis 3 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Privātpersona Nils 1 Autors:Kārlis Streips