Valts Kalniņš: Krievijā 'falša' cīņa ar korupciju 2

"Pretkorupcijas aktivitātes Krievijā ir sasniegušas progresu atsevišķu saliņu formā, ir dažas būtiskas izmaiņas likumdošanā, dažās jomās ir progresīvi projekti, bet pēc būtības neviens no šiem pasākumiem nav bīstams korumpēto interešu kodolam", komentē Valts Kalniņš.

Iesaki citiem:
6822342715 44ca309534
Foto:zkvrev

Jaunākajā korupcijas temperatūras mērītājā lasāms Ivana Niņenko (Transparency International - Krievija) raksts par pretkorupcijas pasākumiem Krievijā Dmitrija Medvedeva prezidentūras laikā. Pētnieks atzīst, ka progress vērojams tādās jomās kā informācijas tehnoloģiju izmantošana, piemēram, augsta atklātības pakāpe komerctiesās, e-pakalpojumu jomā, bet no otras puses redzams, ka nav nevienas pieminēšanas vērtas izmeklēšanas.

Skatieties video Korupcijas °C redaktora Valta Kalniņa komentāru.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (2) secība: augoša / dilstoša

Tmp author
un

kas tad mums? Piem. Latvijas gāze.

Tmp author
AĻĢIRDS DANIEĻUS

Nevajag Krieviju ap....st,kamēr pašu mājās situācija nav par kapeiku labāka! Sakārtojiet inteliģense,tie kam augstskolas,mazo Latviju un pēc tam sāciet salīdzināt! Citādi kā tos,kuriem nav šī augstskola,nosaukt par muļķiem,vairāk paši arī nemākat!

Saistītie raksti
Citi autora darbi