Atslēgvārdi:

Vai iztiksim bez matemātikas?

Zemgales ziņas, 20.08.2002.

Iesaki citiem:
0 zz%20logo

Pirms svētkiem – jaunā mācību gada sākuma – pilsētas skolotāju lielajā sapulcē analizēs jūnijā kārtoto centralizēto eksāmenu rezultātus.

Nav brīnums, ka dažādās skolās vienas un tās pašas atzīmes svars ir atšķirīgs. Iespējams, viens skolotājs liek astoņas balles tur, kur cits liktu septiņas, iespējams, vērtējumu starpība varētu būt pat lielāka. Taču centralizētie eksāmeni visu noliek zināmā, vienlīdzīgā kārtībā. Tajos skolēnam atzīmi pēc unificētas shēmas nosaka Izglītības un zinātnes ministrijas nozīmēts teicams, taču personīgi nepazīstams skolotājs, visdrīzāk no citas Latvijas malas. Protams, zināmā mērā diskutabli ir uzdevumi, kas centralizētajos eksāmenos tiek uzdoti, tomēr kaut cik objektīva šī mēraukla tomēr ir.

«Ziņas» jau informēja par Jelgavas skolu kopējiem centralizēto eksāmenu rezultātiem. Šoreiz ar Izglītības pārvaldes galvenās speciālistes Mirdzas Sīkas palīdzību ieskatīsimies sekmēs atsevišķos priekšmetos.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!