Uzsākta projekta „Latvijas nevalstisko organizāciju kapacitātes stiprināšana interešu aizstāvības aktivitātēm” īstenošana

2012.gada janvārī PROVIDUS uzsācis īstenot projektu „Latvijas nevalstisko organizāciju kapacitātes stiprināšana interešu aizstāvības aktivitātēm”.

Iesaki citiem:

2012.gada janvārī PROVIDUS uzsācis īstenot projektu „Latvijas nevalstisko organizāciju kapacitātes stiprināšana interešu aizstāvības aktivitātēm”.

Projekta mērķis ir nodrošināt kvalitatīvu un regulāru PROVIDUS līdzdalību lēmumu pieņemšanas un uzraudzības procesā un sniegt atbalstu citām Latvijas nevalstiskajām organizācijām e-līdzdalības rīku izmantošanā interešu aizstāvībā.

Ar šī projekta palīdzību PROVIDUS nodrošinās līdzdalību politikas plānošanā un ieviešanā - sekos likumdošanas un politikas plānošanas procesam, tai skaitā piedalīsies darba grupās, Saeimas komisiju sēdēs un gatavos atzinumus. Projekta gaitā plānots pievērsties šādu jomu pārraudzībai: 

  • labas pārvaldības (pretkorupcija, cilvēktiesības, KNAB, partiju finansēšana, sabiedrības līdzdalība, valsts uzņēmumu pārvaldība) jomā,
  • enerģētikas politikas, vides politikas, klimata pārmaiņu, energoefektivitātes jomās,
  • būvniecības, teritorijas plānošanas, administratīvā procesa jomās.

Projekts plāno arī veicināt NVO e-līdzdalības kapacitāti - PROVIDUS uzsāks darbu pie e-līdzdalības rīku apkopošanas portālā politika.lv, kas ļaus NVO un atsevišķiem indivīdiem aktīvāk iesaistīties lēmumu pieņemšanas procesā, izmantojot e-rīkus un sociālos medijus. Tāpat projekta ietvaros notiks konsultācijas un apmācības NVO par e-līdzdalības rīku izmantošanu - PROVIDUS uzlabos apmācības programmu NVO par e-līdzdalības rīku izmantošanu savā darbā un veiks 4 vienas dienas apmācības Rīgā. Projekts noslēgsies 2012.gada decembrī. 

Kontaktpersona: Projekta vadītāja Linda Curika, e-pasts: curika@providus.lv, tel.67039251, 26533953

Vairāk par projektu iespējams uzzināt šeit.

92,07% no Projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību. Apakšaktivitāti administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.

ESF-VK-SIF-ES-Krasains.png

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!