Atslēgvārdi:

Starptautiskais korupcijas barometrs 2013 1

Transparency International Starptautiskais korupcijas barometrs ir sabiedriskās domas aptauja par korupciju, kas veikta 107 valstīs, aptaujājot 114 000 cilvēku.

Iesaki citiem:

Noskaidrots, kurus sektorus un institūcijas visvairāk ietekmē korupcija, cik nozīmīga ir korupcija citu sabiedrisko problēmu kontekstā, kādas ir sagaidāmās korupcijas līmeņa izmaiņas nākotnē, un jautāts arī vai cilvēki paši pēdējo 12 mēnešu laikā ir maksājuši kukuli. Iepazīsties ar pasaules statistiku un izpēti Latvijas rezultātus.
(Lejuplādēt ziņojumu pdfpdf)

Iesaki citiem:

Komentāri (1) secība: augoša / dilstoša

Tmp author
sistēmas novērotājs

Tik netaisnīga un likumus ignorējoša tiesa kā Latvijā ir šokējoša . Prasītāja prasības tiek izsmietas,toni nosaka bagātākā puse . Tiesu resursi tiek izlietoti neekonomiski ,lai tik pasargātu un pat piesegtu zemāko instanci. Lietā par liecinieku ir tie paši kadri ,kuri lietu safabricējuši. Lietā, kur darbinieks ir atlaists no darba darba nespējas laikā ,likums to aizliedz,tiesas velkas 3 gadus seskatoties uz to ka AT konstatē 22 pārkāpumus un nepareizi pielietotu CPL prasība tiek noraidīta. Tiesa un tiesneši ne jau par pliku velti apiet likumu un pazemo prasītāju

Saistītie raksti

Transparency International transparency.org

Citi autora darbi