Trafficking in Persons Report 2005 1

  • Organizācija:ASV Valsts departaments
  • Gads:2005
  • Valoda:latviešu, angļu

ZIŅOJUMA ANOTĀCIJA

Piektais ikgadējais Ziņojums par cilvēku tirdzniecību, ir visplašākais šāda veida vispasaules ziņojums. Tā mērķis ir palīdzēt globāli apzināties šo problēmu un mudināt valstis efektīvi ar to cīnīties. Šajā ziņojumā iekļauta padziļināta analize par situāciju valstīs, kā arī pētījums paplašināts uz verdzības un piespiedu darba tēmu.

Iesaki citiem:

Atsevišķā ziņojuma sadaļā ir analizēta situācija Latvijā, norādot, ka, neskatoties uz uzlabojumiem likumdošanā, Latvijā joprojām netiek pildīti minimālie standarti, lai novērstu cilvēktirdzniecību.


Ziņojums par cilvēktirdzniecību 2005 : Latvija

ASV Valsts departamenta vērtējums par situāciju Latvijā cilvēktirdzniecības jomā ir daļa no ikgadējā apjomīgā pētījuma par cilvēku tirdzniecības tendencēm pasaulē. Ziņojumā analizēta gan Latvijas likumdošana, gan politikas tendences, gan praktiskā situācija šajā jomā. Kā īpaša problēma uzsvērts tas, ka Latvijā īpaši pietrūkst valsts finansējuma upuru rehabilitācijai.Trafficking in Persons Report 2005

(angliski, HTML)

Iesaki citiem:

Komentāri (1) secība: augoša / dilstoša

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Ilmārs 24.03.2006 19:00
Un visi šie cilvēku tirdzniecības paveidi ir atrodami Latvija. Gan vietējie, gan ārzemnieki rekrutē it īpaši jaunas meitenes tirdzniecībai. Un viena daļa šo meiteņu pat saprot, kas viņām būs jādar.

Saistītie raksti
Citi autora darbi