Tiesībsargājošo institūciju speciālistu sagatavošana darbam ar narkotiku lietotājiem, izmantojot multimediju apmācības metodi

  • Projekta norises laiks: 01.05.2005 - 01.05.2007
  • Projekta izmaksas: LVL 44 220,51
  • Finansētājs: Sabiedrības integrācijas fonds (LVL 43 247,66), PROVIDUS pašfinansējums (LVL 972,85)

Projekta mērķis ir veicināt policijas darbinieku izpratni par ļaunuma mazināšanas koncepta nozīmi narkomānijas un HIV izplatības ierobežošanā, kā arī narkotiku lietotāju sociālajā integrācijā.

Iesaki citiem:

 Projekta ietvaros adaptēts un izdots kvalitatīvs, Latvijas situācijai atbilstošs un ilgtermiņā izmantojams interaktīvs mācību materiāls ‘’Policija, narkotikas un AIDS’’, ir apmācīta lektoru komanda darbam ar šo multimediju materiālu un tiek organizēti semināri valsts un pašvaldību policijas darbiniekiem. Mācību modulis ietver tēmas par narkotiku veidiem, nacionālajiem un starptautiskajiem normatīvajiem aktiem, ļaunuma mazināšanas (harm reduction) konceptu, HIV/AIDS profilaksi un policijas darbinieku saskarsmi ar narkotiku lietotājiem. Projekts tiek īstenots sadarbībā ar AIDS profilakses centru. Projekta ietvaros plānots organizēt seminārus 750 policijas darbiniekiem.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!