Seminārs skolotājiem ”Starpkultūru izglītības praktiskas iemaņas un izpratnes veicināšana par migrāciju”

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS aicina pamatskolu un vidusskolu skolotājus pieteikties uz mācību semināru par tēmu Starpkultūru izglītības praktiskas iemaņas un izpratnes veicināšana par migrāciju, kas notiks 9.jūnijā  no plkst. 13.00-16.00 PROVIDUS telpās.

Iesaki citiem:

Daudziem no šodienas skolēniem dzīvē būs iespēja studēt, strādāt un dzīvot citās valstīs, un daudzi no viņiem, paliekot Latvijā, iespējams, nākotnē saskarsies ar darba kolēģiem un kaimiņiem no citām valstīm. Skolotāja uzdevums šajā kontekstā ir palīdzēt saviem skolēniem attīstīt starpkultūru prasmes. PROVIDUS seminārs palīdzēs skolotājiem apgūt jaunas praktiskās iemaņas, lai viņi varētu izglītot savus skolēnus par mūsdienu sabiedrības dažādību un par migrācijas lomu tajā. Semināra laikā paredzētas video prezentācijas, interaktīvas spēles, diskusijas un grupu uzdevumi. Semināra dalībnieki saņems metodisku materiālu paku, ko var izmantot projektu nedēļas uzdevumu veidošanai un darbam ar skolēniem klasē un ārpus tās. Apmācības vadīs Latvijas izcilākā starpkultūru izglītības speciāliste, vairāku publikāciju autore Dr. Liesma Ose. Apmācībās piedalīsies arī PROVIDUS pētniece Marija Golubeva.

Semināra norises laiks un vieta:

2010.gada 9.jūnijā, 13.00 – PROVIDUS telpās, Rīgā, Alberta ielā 13, 6.stāvā

Semināra ilgums 3 stundas.

Dalībai seminārā var pieteikties pa e-pastu ilze@providus.lv vai pa tālr. 67039341, 67039251 norādot, kurā skolā strādājat, kā arī kurus priekšmetus pasniedzat. Vietu skaits ir ierobežots!

Dalība seminārā ir bezmaksas.

Seminārsi tiek rīkoti ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par semināru saturu pilnībā atbild Biedrība ‘Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS’ un tas nevar tikt uzskatīts par Eiropas Savienības viedokli.

 ties_min.jpg

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!