Seminārs NVO pārstāvjiem par līdzdalības iespējām ES jautājumos

11.novembrī Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS, Ārlietu ministrija un biedrība „Latvijas Pilsoniskā alianse” organizē informatīvo semināru, kura mērķis ir sniegt zināšanas un iemaņas, kas būtiskas sociālajiem partneriem un nevalstiskajām organizācijām līdzdalībai Eiropas Savienības lēmumu pieņemšanas procesā.

Iesaki citiem:

11.novembrī Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS, Ārlietu ministrija un biedrība „Latvijas Pilsoniskā alianse” organizē informatīvo semināru, kura mērķis ir sniegt zināšanas un iemaņas, kas būtiskas sociālajiem partneriem un nevalstiskajām organizācijām (NVO) līdzdalībai Eiropas Savienības lēmumu pieņemšanas procesā.

Seminārā tiks sniegta informācija un apskatīti praktiski piemēri, kā NVO pārstāvji var piedalīties lēmumu pieņemšanas procesā Eiropas Savienībā un jautājumu risināšanā gan Briselē, gan Rīgā. Seminārā iekļauta arī praktiskā daļa.

Seminārs notiks 11.novembrī no plkst.14:00 līdz plkst.16:00 Ārlietu ministrijā. Dalībniekus aicinām pieteikties līdz 10.novembra plkst.15:00, rakstot uz e-pastu: undine.bula@mfa.gov.lv vai zvanot pa tālr.67016127.

Plašāka informācija:  ielūgums (335.81 KB) un  programma (327.64 KB)

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!