Semināri tiesību aizsardzības iestāžu speciālistiem

PROVIDUS organizē 6 reģionālos seminārus tiesību aizsardzības iestāžu speciālistiem par noziegumos cietušo personu statusu Latvijas sabiedrībā un tiesību sistēmā.

Iesaki citiem:

PROVIDUS organizē 6 reģionālos seminārusi tiesību aizsardzības iestāžu speciālistiem par noziegumos cietušo personu statusu Latvijas sabiedrībā un tiesību sistēmā.

Pirmais seminārs notika 13.martā, tā  darba kārtība (229.72 KB). Nākamais seminārs notiks 20.martā, tā  darba kārtība (307.41 KB).

Semināru cikla sagatavošanā iesaistīti vadošie tiesību aizsardzības jomas un nevalstisko organizāciju speciālisti, kuru darbs ikdienā saistīts ar noziedzības kaitīgo seku novēršanu un atbalsta sniegšanu cietušajiem pēc noziedzīgā nodarījuma.

Seminārs balstīts uz speciālistu diskusijām, kuras vada pieredzējuši juristi, valsts pārvaldes un nevalstisko organizāciju speciālisti, kuri šā gada 6.-7.februārī tika apmācīti speciāli šim mērķim organizētā Lektoru apmācības seminārā.  Speciālistu semināra darba kārtība (405.55 KB).

Semināri notiks arī Latvijas novados -  semināru norises grafiks (262.37 KB).

 Saldus semināra darba kārtība (329.14 KB).

 Cēsu semināra darba kārtība (306.79 KB).

 

ES logo.JPG 

Semināri notiek projekta "Atbalsta sistēma noziegumos cietušajiem - Latvijā un citur" ietvaros.

Projektu finansē Eiropas Komisija 

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!