Semināri izglītības iestāžu vadītājiem par Eiropas Savienības jautājumiem

2013. gada 30. aprīlī un 2.maijā notiks semināri Latvijas izglītības iestāžu vadītājiem par Eiropas Savienības jautājumiem. Tos organizē Latvijas Republikas Ārlietu ministrija sadarbībā ar Eiropas Parlamenta informācijas biroju Latvijā, Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā un sabiedriskās politikas centru PROVIDUS. 

Iesaki citiem:

Latvijas Republikas Ārlietu ministrija sadarbībā ar Eiropas Parlamenta informācijas biroju Latvijā, Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā un sabiedriskās politikas centru PROVIDUS aicina Latvijas izglītības iestāžu vadītājus uz semināriem par Eiropas Savienības jautājumiem 2013. gada 30.aprīlī un 2.maijā, Latvijas Republikas Ārlietu ministrijā, Rīgā, Kr. Valdemāra ielā 3. Uzaicinājumam pievienojam semināru provizorisko dienaskārtību. Par piedalīšanos seminārā tiks izsniegts apliecinājums.

 Semināru programma (443.75 KB).

Uz semināru, lūdzu, paņemiet līdz personu apliecinošu dokumentu.

Savu piedalīšanos lūdzam apstiprināt līdz 22. aprīlim, norādot vienu vēlamo semināra apmeklēšanas datumu, sekojot saitei http://doodle.com/28wmaxrs45wvnd9y vai sūtot e-pastu uz reinis@providus.lv. Neskaidrību gadījumā lūdzam zvanīt PROVIDUS pētniekam Reinim Āboltiņam, tālrunis 67039276 vai 29218999.

Seminārus finansē no Eiropas Komisijas un Latvijas valdības noslēgtās Vadības partnerības līdzekļiem. Tās mērķis ir sabiedrības informēšana par Eiropas Savienību.

Priecāsimies jūs redzēt seminārā!

 

Plašāk par semināriem: http://www.providus.lv/public/27835.html

iespeja_2012_small.jpg

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!