Sabiedriskās politikas forums „Mainīgie mediji rītdienas demokrātijā”

  • Projekta norises laiks: 01.08.2009. - 31.10.2009.
  • Finansētājs: Islande, Lihtenšteina un Norvēģija EEZ finanšu instrumenta ietvaros un Latvijas valsts ar Sabiedrības integrācijas fonda starpniecību, ASV vēstniecība Latvijā, Rīgas Ekonomikas augstskola, ASV Baltijas fonds un Sorosa fonds-Latvija
  • Kontaktpersonas: Dita Arāja

2009.gada 21.oktobrī ROVIDUS rīkoja 10. Sabiedriskās politikas forumu „Mainīgie mediji rītdienas demokrātijā”.

Iesaki citiem:

Jaunās tehnoloģijas un to piedāvātās viedokļu paušanas un saziņas iespējas ir uzsākušas sīvu konkurenci ar tradicionālajiem medijiem. Daudzviet pasaulē izrādījies, ka līdzšinējā konservatīvā mediju drukātā forma vairs nav finansiāli izdevīga un avīzēm jāmeklē jauni biznesa modeļi. Kādi tie būs un kā ietekmēs kvalitatīvo žurnālistiku? Vai nākotnē tā vēl būs izdevīga mediju īpašniekiem? Ja nebūs, kas aizstās žurnālistiku? Un kāda loma mainīgajā mediju vidē būs sabiedriskajiem medijiem?

Par šiem jautājumiem diskutēja uzaicinātie diskusiju dalībnieki un foruma apmeklētāji. Forums piedāvāja gan starptautisku skatījumu uz jauno mediju modeļu attīstību, gan diskusiju telpu, lai rosinātu domu apmaiņu par to, kā medijiem attīstīties Latvijā.

Foruma programma  latviešu valodā (48.50 KB) un angļu valodā (40.50 KB)

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Citi autora darbi
Kaut kas krasains

Un atkal jauns sākums 5 Autors:Dita Arāja