Redzamās un neredzamās rokas Latvijas valsts un pašvaldību kapitālsabiedrībās

  • Projekta norises laiks: 01.03.2010. - 15.04.2011.
  • Projekta izmaksas: 55 330 USD
  • Finansētājs: Open Society Institute
  • Kontaktpersonas: Valts Kalniņš

Projekta mērķis ir izanalizēt Latvijas rīcībpolitiku attiecībā uz valsts un pašvaldību kapitālsabiedrībām, īpašu uzmanību pievēršot tam, kāpēc valsts un pašvaldības dibina vai piedalās kapitālsabiedrībās un kāds ir šo kapitālsabiedrību pārvaldības modelis.

Iesaki citiem:

Latvijas situācijas izpētes rezultātus ir iecerēts analizēt salīdzinājumā ar citu Eiropas valstu piemēriem, lai tādejādi identificētu Latvijas prakses nepilnības un eventuāli arī priekšrocības. Ar šo projektu PROVIDUS vēlas analītiski bagātināt sabiedriskās diskusijas par valsts un pašvaldību kapitālsabiedrību problēmām, kā arī veicināt sabiedrības interešu īstenošanu ar šo kapitālsabiedrību palīdzību un samazināt korupcijas riskus. Pētījumā īpaša uzmanība pievērsta pilnībā valsts īpašumā esošajām un Rīgas pašvaldības kapitālsabiedrībām.

Ar projekta ietvaros veikto pētījumu "Augošas vērtības meklējumos. Valsts un pašvaldību kapitālsabiedrības: rīcībpolitikas un prakses izvērtējums" var iepazīties šeit.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Citi autora darbi