Atslēgvārdi:

Ragana un viņas nedarbu rezultāts 40

Labdien, lasītāji!

Satversmes tiesas tiesnese Vineta Muižniece ir teikusi, ka tie, kuri prasa viņas atkāpšanos sakarā ar to, ka viņa pirms kāda laika, šķietami, viltoja vai lika viltot Saeimas Juridiskās komisijas protokolu par likumprojektu, kas kriminalizētu politisko partiju finanšu pārkāpumus, nodarbojoties ar "raganu medībām." Nu, labi. Tādā gadījumā es teikšu, ka Vineta Muižniece ir ragana, un viņas lāsti un nedarbi no pagājušās Saeimas laikiem ir atstājuši pēdas arī tajā sasaukumā, kāds mums ir uzsēdies uz kakla patlaban.

Iesaki citiem:

Uzreiz, protams, steidzos pateikt, ka vārdu "ragana" es šeit lietoju pārnestā un folklorizētā nozīmē. Nedomāju, ka V. Muižniece naktī jāj uz slotas kāta. Taču viņas nedarbi minētajā jautājumā tomēr bija pavisam ļauni.

Jo tagad, lūk, Saeimas "gudrās galvas" atkal ākstās ar minētā likumprojekta pieņemšanu. Juridiskās komisijas vadītāja Ilma Čepāne ir teikusi, ka acīmredzot pašreizējam projektam atbalsta nav, jo sēdē, kurā tas ticis apspriests, sevišķi intensīvi pret to ir uzstājies "zaļo zemnieku" pārstāvis (un, ja kas, kādreizējā valsts otra augstākā amatpersona) Gundars Daudze. Ziņots arī, ka ZZS un arī Šlesera biznesa projekta ļaudis no PLL ir teikuši, ka likumprojektu nevar apspriest tāpēc, ka abās frakcijās tik ļoti ir nomainījies personāls un cilvēkiem vienkārši nav bijis laika izlasīt likumprojektu tā, lai par to varētu spriest. Acīmredzot tos, kuri tā apgalvo, netraucē doma, ka tas laikam nozīmē, ka jaunie deputāti ir visnotaļ dumjas personas, kuras neprot lasīt. It īpaši "kultūrā," kurā visbiežāk lēmumu par to, vai balsot par vai pret, "gudrās galvas" pieņem atbilstoši vienam rokas pirkstam, kurš pavērsts augšup vai lejup, tas nu reiz nav arguments.

Un te nu ir jāuzdod viens pavisam elementārs jautājums: Kāpēc jebkura, kaut viena ievēlēta amatpersona Latvijas republikā gribētu pretoties domai, ka krāpšanās politiskās finansēšanas lietā ir kriminālnoziegums? Kremļa interešu bīdītāji Latvijā no "Saskaņas" centra ir bilduši, ka acīmredzot, ja projekts tiks pieņemts, tūlīt aiz restēm nonāks vesela strīpa nevainīgu cilvēku, bet tas ir tik idiotisks arguments, ka grūti spriest, ko par to teikt, izņemot to, ka acīmredzot arī SC rindās ir lieli dumiķi, kuri nav pamanījuši, ka pirms nonākt cietumā, cilvēkam tomēr vispirms ir jāiziet cauri tiesas procesam, un tur ir tāds jēdziens, kā "pierādījumi". Varbūt deputātam Kravcovam tas joprojām ir pārāk sarežģīts vārds, bet Urbanovičs taču to saprot. Tāpēc saku vēlreiz -- idiotisks apgalvojums.

Bet laikam jau saprotams, diemžēl, diemžēl saprotams. Nesaku un neapgalvoju neko konkrētu, jo nevaru zināt, bet kādreizējās Valsts prezidentes Vairas Vīķes-Freibergas pārdomas par minētās politkustības saitēm ar kaimiņvalsti Krieviju tomēr bija vērā ņemamas. Varbūt tur ir noticis kaut kas tāds, kas patlaban būtu administratīvi, bet pēc likumprojekta pieņemšanas -- kriminālsodāms? Ja nē, tad kā skaidrot opozīciju no apvienības, kuras programmā pats pirmais punkts runā par nepieciešamību "samazināt motivāciju korupcijai"?

Tas pats jautājums, diemžēl, nav jāuzdod par "zaļajiem zemniekiem" un viņu tēvu, sponsoru, krusttēvu un dievu Puzē. Nedz arī par PLL, kuru veido tās divas partijas, par kurām agrāk vai vēlāk arī pēdējā tiesas instance visnotaļ noteikti pateiks, ka jā, čabulīši, laikā pirms 9. Saeimas vēlēšanām Jūs krāpāties un ar uzviju, un tāpēc laiks atmaksāt naudiņu. TP gadījumā, ja tas nozīmēs bankrotu, tad ļoti žēl, bet par to vajadzēja padomāt toreiz. Taču jautājums par Administratīvās tiesas procesu ir ļoti skaidrs. Ja partija nogrēkojās, tas nozīmē, ka nogrēkojās arī partijas pārstāvji. Un skaidrs, ka viņi gan nevēlas krimināllikuma pantu, kurā ir teikts, ka par partiju krāpšanos kāds ir konkrēti atbildīgs.

Rokas nolaižas domājot par to, ka ar šo Saeimas sastāvu ir jāsadzīvo vēl trīsarpus gadu garumā. Latvijā patlaban ir mazākumvaldība, kurā ir Vienotība un Visu Latvijai. "Zaļie zemnieki," lai arī ko par to gvelztu vai negvelztu Brigmanis, ir opozīcijā. Atliek secināt, ka 3. oktobrī būs jāsāk vākt parakstus par Saeimas atsaukšanu. Nekur nav teikts, ka nākamā būs labāka, bet kaut kad tomēr mums ir jānonāk pie parlamenta, kurā vairākums, ne mazākums, ir par godīgu politiku un tiesiskumu. Šoreiz vēl neizdevās. Ragana savu ir padarījusi.

Jauku visiem atlikušo dienu!

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (40) secība: augoša / dilstoša

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

m 20.03.2011 16:25
Ragana ne ragana, bet tieslietu sistēmā tādai nav vietas.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

degvīins>Andris_2 19.03.2011 13:14
Redziet es jau arī nedomāju, ka tā ir paviršība, bet pārmest tikpat stulbi un atklāti liekulīgi kā tas notiek attiecībā pret NRA (Lemberga lapele, nopirktie komentētāji) no vairāku portālu, citu laikrakstu un dažu TV3 un LTV raidījumu puses, ka BNS ir nopirkts un atiecīgi pilda īpašnieku pavēles vienkārši negribas. Tāpat ir skaidrs, ka VISIEM daudz maz stabilajiem Latvijas masu medijiem ir savs īpašnieks un līdz ar to arī attiecīgs pasūtījums par ziņām, viedokļiem un komentāriem. Izņēmums varbūt ir portāls Pietiek, bet tāpēc jau Lato Lapsa vaimanā par naudas trūkumu un draud ar 1. aprīli.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Andris_2 19.03.2011 12:50
degvīns 19.03.2011 12:32 ...Vainojama šoreiz ir Latvijas portāla vai kāda tā darbinieka paviršība...
---------------------
Un šāda "paviršība" ar dažu nedēļu intervālu notik vairakkārt, un "portāls" ir ne mazāk, ne vairāk kā BNS un LETA, un informācijas pārpublicēšana falsificējot autorību notiek 12 stundu laikā un vairākās vietnēs vienlaicīgi arī piem: http://www.balticbusinessnews.com/?PublicationId=35f9c4d9-e8...
Nu šaubu nav, ka viena cilvēka nejauša paviršība!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Kārlis Streips > degvīnam 19.03.2011 12:44
Nezinu, kas minētajā blogā ir KS (centīšos izpētīt, lai Kurmītim/Andrim_2 būtu vieglāk naktī gulēt, jo EL es pazīstu tīri labi), bet EL ir Eduards Lūkass, kurš par "tepat no Latvijas" nebūtu uzskatāms ne mirkli. Ar to arī noslēdzam diskusiju par šo bloga ierakstu. Nākamais jau ir izvietots portālā. Arī tur runa daļēji ir par The Economist. Jauku visiem dienu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


degvīns 19.03.2011 12:32
Falsifikācija, nefalsifikācija...Te jau sākas zīlēšana kā ar margrietiņu "mīl", "nemīl". Skaidrs ir viens - blogā uzrakstīja, kāds vai kādi autori tepat no Latvijas, kuru viedoklim varbūt piekrīt, bet varbūt nepiekrīt žurnāla redakcija. Savukārt Latvijā atiecīgi portāli pasteidzās to interpretēt kā britu žurnāla redakcijas viedokli. Visa vaina ir meklējama ļautiņā, kurš pats vai kāda sakūdīts atļāvās neprecīzu atstāstījumu par to, kādai izdevuma sadaļai pieder raksts un attiecīgi arī mainīja nozīmību. Es pietiekami labi pārzinu angļu valodu, lai uzrakstītu kādam britu/jenkiju blogam, bet tāpēc (ja to vispār publicētu) tas netaptu par attiecīgā izdevuma viedokli. Vainojama šoreiz ir Latvijas portāla vai kāda tā darbinieka paviršība, vai (kas pie mums medijos ir bīstama parādība) personīga ieinteresētība vai pat angažētība.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Andris_2 19.03.2011 11:58
"OK, pamēģināšu vēlreiz" -
Blogā ievietota teksta uzdošana par bloga tehniskā nodrošinājuma īpašnieku viedokli ir falsifikācija - ar to nodarbojās bloga teksta autori un šo tekstu falsificētās autorības tiražētāji Latvijā - BNS darbinieki un viņu līdzinātāji.

...saku joprojām, neko es falsificējis neesmu...
--------------------------------
Vai biju to apgalvojis?!

...(kas, starp citu, ļoti iespējams esat viena un tā pati persona -- "rokraksts" ļoti līdzīgs)...
--------------------------------
Ar halucinācijām pie daktera !

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Kārlis Streips 19.03.2011 11:43
OK, nu laikam esmu idiots vai nelietis. Paldies par klasifikāciju. Bet saku joprojām, neko es falsificējis neesmu. Ekonomista blogā bija rakstīts tas, kas tur bija rakstīts. Dienas blogā Kurmītis apgalvoja, ka tā pārdrukāšana Latvijā esot bijusi falsifikācija. Un gan viņam, gan Jums (kas, starp citu, ļoti iespējams esat viena un tā pati persona -- "rokraksts" ļoti līdzīgs) esmu teicis, ka nevar falsificēt kaut ko tādu, kas tur bija konkrēti rakstīts. Un viss.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Andris_2 19.03.2011 10:59
Kārlis Streips > nenogurdināmajam 19.03.2011 10:42 ..."Ekonomists," tad runa ir par žurnālu, nevis par personu....
--------------------
Un tagad šis korifejs sāks tēlot idiotu!!!
Protams, ka runa ir par žurnālu - žurnālu un tā portāla blogu sadaļu. Un jebkuram zurnālam ar sava portāla blogu sadaļu ir tāda pati saistība kā Preses namā izvietotajām redakcijām ar Preses nama foajē.
Un ja Krūmu Juris ar savu putras katlu ir pabijis Preses nama foajē, un viņa roklaižas to tālāk pārdod kā kādas redakcijas produktu, tad tā ir APZINĀTA falsifikācija.

P.S. Zinu, ka rakstu lieki - jo ar ar pirmo reizi to nesaprastu patiesi tikai pilnīgs idiots, vai nesapratni tēlotu nelietis. Abi gadījumi ir bezcerīgi.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kārlis Streips > nenogurdināmajam 19.03.2011 10:42
OK, pamēģināšu vēlreiz, jo visā Jūsu ļoti aktīvajā kopī-un-peistēšanā es vēl joprojām neesmu sapratis, ko īsti Jūsuprāt es esmu "falsificējis." Ja gadījumā Jūsu suņa zobi šoreiz ir ieķērušies lupatā, kas saucas vārds "Ekonomists," tad runa ir par žurnālu, nevis par personu. Citādi nudien nesaprotu, par kādu "falsifikāciju" ir runa. Un, starp citu, labrīt.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kārlis Streips > degvīnam 19.03.2011 10:40
Nu, paldies Dievam un radītājam, ka te vismaz viens ir uzradies, kuram ir kaut kas sakāms par pašu blogā aplūkoto tēmu. Tas apliecina, ka Latvijā joprojām ir ļaudis, kuriem ir sakarīga domāšana. Vismaz daži. Lai arī anonīmi. Protams, ka likums ar atpakaļejošu spēku netiks attiecināts. "Tautas" partijas un Šlesera biznesa projekta gadījumā Administratīvā tiesa gluži labi tiks galā, lai arī šodien vienā no laikrakstiem Šķēle stāsta, ka viņš cerot, ka "partijas argumenti" pārliecinās Augstāko tiesu. Diez vai. Krāpšanās bija pilnīgi acīmredzama. Bet kriminalizācija ir vajadzīga tāpēc, ka solīti pa solīti pa solīti pa solītim ir jānodrošina, ka Latvijas politiskā šķira vairs netic, ka reiz iekļūts politikā, var darīt pilnīgi un absolūti da jebko. Šajās pēdējās vēlēšanās atļautā naudas summa bija tik liela, ka partijām vairs nebija vajadzīgs meklēt melnās kases iespējas. Tā vietā notika dejošana ap likuma maliņām. Ēķa ārkārtīgi "neitrālais" raidījums LNT ar PLL logotipu uz grīdas -- tas bija tikai viens un redzamākais piemērs. Te centrālais jautājums tomēr ir pavisam vienkāršs: Kurā brīdī Latvijas politika pārtaps no savējo bīdītas šeptēšanās uz godīgu un tiesisku sistēmu, kurā tomēr netiek pieņemti zoodārza līmeņa lēmumi, kurā tomēr nevienam deputātam, lai arī cik vecam un dzīvē pieredzējušam, pat prātā nenāktu, prasīt kompensāciju par dzīvokli, kurā viņš patiesībā nedzīvo, kur nebūtu situācija, kurā vairākums nobalso pret kandidātu, bet pēc tam vairākums apgalvo, ka ir balsots par kandidātu u.tml.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Andris_2 19.03.2011 10:34
drakons 19.03.2011 01:17 ... Streipulis taču nav nopietni uztverams...
---------------------
Jums tā šķiet?!
Jums tiešām šķiet, ka ietekmīgs mediju darbonis un jauno speciālistu skolotājs, kurš atbalsta (ja ne piedalās) APZINĀTU UN MĒRĶTIECĪGU informatīvā produkta FALSIFIKĀCIJU, nav jāņem nopietni?

Nu saprotiet taču veikto darbību sastāvu!!!
Ir profesionāļu grupa, kuri tieši savā profesijā, izmantojot sakarā ar profesiju un amatiem viņu ziņā nonākušus līdzekļus un iespējas, regulāri falsificē produktu.
Krūmu Jura artelis izšēmo caur ārzemēm ķēķa putru, kura pēc 12 stundām ar pazīstama zīmola uzlīmi tiek tirgota valsts lielākajā un it kā respektablākajā uzņēmumā. Šajā krāpnieciskajā šēmā šī lielākā valsts uzņēmuma darbinieki piedalās apzināti un ar iepriekšēju norunu.
Tā ir kliedzošā nelietība un, atkārtoju, profesionāļu veikta apzināta falsifikācija.

Vai šo apzināto falsifikāciju nosoda nozares vadošs eksperts Streips?!
Nē viņš mērķtiecīgi velk prom no šī fakta apspriešanas.
Jau 3. februārī šeit: http://www.politika.lv/blogi/index.php?id=62181&did=62181&st...
tiek rakstīts:
"...Kārlis Streips 03.02.2011 10:28 Pirmkārt, es blogus Ekonomistā nerakstu. Otrkārt, attiecīgā ieraksta autors neko, kas būtu klasificējams kā "slima suņa murgi" nav rakstījis..."

Gan šajās diskusijās, gan Dienas portālā http://www.diena.lv/lat/tautas_balss/blog/talpa-europeana/ka... Streips bāžas virsū ar linkiem un citātiem no Ekonomista BLOGU sadaļas un uzstāj, ka tas ir Ekonomista viedoklis
"Kārlis Streips > Andrim_2 18.03.2011 16:08 ...Ekonomists (!!!!) ir paudis bažas...te ir links: ...economist.com/blogs/ea...."
BLOGS !!!

Krūmu Jura arteļa sejas (ratu) smērs L'Oréal iepakojumā tiek aizstāvēts ar tekstu: "Bet tu redzi, te ir iekšā īstas kaķpēdiņas!!!", "Tu melo, ka kaķpēdiņas ir kaitīgas!!!"
Nē - tu melo, ka tas ir L'Oréal krēms!

Nē, Streip, MELI un vēlreiz MELI un apzināta, profesionāla falsifikācija ir tieši Jūsu darbības aizstāvot (piedaloties ?) falsificēta informatīvā produkta tiražēšanu.


Māris>andris2,Novērotājs,juris1 19.03.2011 00:11 ...Nemitīgi kaut ko demagoģējat ne pa tēmu...
--------------------------------
Ja nu daži grutgalvji to paši nesaprot, tad viss šobrīd manis rakstītais pilnībā atbilst Streipa šīsdienas blogam
Streips satraucas par Vinetas Muižnieces profesionalajā darbībā, iespējams, veikto "produkta" falsifikāciju, un to ka iespējamā falsificētajā par to nejūtas vainīga...

Spogulī paskaties, Streip ! Spogulī!!!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


degvīns 19.03.2011 10:09
Es vēl saprotu, ka notiek vārīšanās ap Muižnieces izdarīto vai neizdarīto, tikai, cik atceros no pasaules prakses, vienīgi totalitārās iekārtās jaunpieņemto likumu mēdz pielietot ar atpakaļejošu praksi. Tātad, ja 2011. gadā pieņems to pašu (palabotu vai papildinātu?) Mužnieces it kā nobēdzināto likumprojektu, tad tas var attiekties tikai uz partijām un tās pārstāvošajiem krāpniekiem tikai par nodarījumiem turpmākajā darbībā. Visi vecie grēki, ja tādi ir bijuši, var kalpot vienīgi par iemeslu, lai attiecīgajām organizācijām turpmāk vairāk skatītos uz pirkstiem, bet visi pagātnes nesmukumi paliks tikai kā iegansts, lai tos ik pa brīdim atgādinātu žurnālisti vai konkurējošu partiju politiķi.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


juris1 19.03.2011 09:58
Ko tu cilvēk padarīsi-katrā ģimenē ir pa Antiņam .Mums ir gadījies vārdā Kārlis.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

zabella 19.03.2011 09:03
Paldies Kārli par rakstu.Tā turpini.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


drakons 19.03.2011 01:17
Ar baudu izlasīju andra2 un novērotāja komentārus. Streipulis taču nav nopietni uztverams tipāžs. Žēl, ka Amerikas vēstniecības aizmugures dēļ viņu nevar izmest no augstskolām un radio.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Māris>andris2,Novērotājs,juris1 19.03.2011 00:11
Nav jums pilnvērtīga dialoga. Nemitīgi kaut ko demagoģējat ne pa tēmu. Tad paši brīnaties,ka valstī ir krīze. Ar tādiem žultspūšļiem kā jūs,nekas labs nav gaidāms.

P.S Vieglāk jau kādu ir noriet,savu vainu uzvelt citiem,pazemot zemāk par zāli,žēloties par dzīvi un neko nedarīt,paprasīt lai kāds cits sagremo un iešpļauj mutē... Klau veči,jums nav žēl izniekot laiku no savas dzīves visām šīm bezjēdzīgām demagoģijām?! Tā šķiet,ka jūsu sarunu līmenis ir zemāks par suņu riešanu!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Gaita 18.03.2011 23:07
Par Andris_2 komentiem nevajag uztraukties un tos nemt vispar piere. ka saka, vins pats nezina ko runa, nelaimigais Lemberga roklaiza. tik vien zin, ka piebezdet Streipa blogu ar korupciju un valsts nozagsanu atbalstosiem komentiem. nozelojami un pretigi.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


vilks 18.03.2011 22:34
3. oktobrī būs jāsāk vākt parakstus par Saeimas atsaukšanu
--------------------------------------------------
pareiza doma-tiksim no jenotiem vaļā

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Andris_2 18.03.2011 20:04
Kārlis Streips > bezcerīgajam 18.03.2011 19:37
Jūs melojāt tad, kad teicāt, ka Ekonomistā rakstītais ir "šļura." ...
------------------------------
MELI!!! MELI!!! MELI!!! MELI!!! MELI!!! MELI!!!
rakstīju precīzi tā:
"...portāla blogu sadaļā kāds (un atkal tas pats K.S.) ieperž šļuru,..."
Un neko neesmu teicis par to, ko raksta Ekonomists.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Kārlis Streips > jurim1 18.03.2011 19:38
Par ko Jūs te vispār muldat? Ja ir trīce, kas liek vienu un to pašu ielikt četras reizes, tad ejiet ārstēties.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Kārlis Streips > bezcerīgajam 18.03.2011 19:37
Jūs melojāt tad, kad teicāt, ka Ekonomistā rakstītais ir "šļura." Tur bija un ir ļoti precīza kritika par to, kā Latvija attiecas pret KNAB. Žēl, ka Jūs to nesaprotat, jo, kā teicu, Jums ir jābrēc par visu to, ko dara Vienotība.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Andris_2 18.03.2011 18:40
Un mīļie lasītāji, kuri vēl atceraties politinformācijās dzirdēto leksiku - vai nesajūtat veco "smaržu" ?!
"...ņirgājas tie, kuri ir pretrietumnieciski(pretpadomiski) un pret Vienotību(PSKP)...", "...pret Vienotību(PSKP) un godīgumu Latvijas politikā (progresīvo cilvēci)..."
Nu kur tas Streips šo visu ir saķēris?!!!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Andris_2 18.03.2011 17:52
Kārlis Streips > Andrim_2 18.03.2011 17:44
Jūs pats melojat...
---------------------------
Lūdzu precīzi pa vārdiem KUR UN KO !!!!!!
Savu viedokli esmu izteicis par konkrētiem K.S. veidotiem inspirējumiem un 12 stundu atgriezenisko saiti.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kārlis Streips > Andrim_2 18.03.2011 17:45
Vienīgi Jūs izvēlaties to darīt anonīmi un tāpēc gļēvi.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kārlis Streips > Andrim_2 18.03.2011 17:44
Jūs pats melojat, Andri, lai arī ļoti bieži apgalvojat, ka es tā daru. "Kurmīša" apgalvojums, ka Ekonomists nerakstīja neko tādu, par ko viņš bārās, bija tukši meli, jo ļoti precīzi Ekonomista interneta lapā bija rakstīts tas, ko Kurmītis noliedza. Runa ir par pēdējo teikumu minētajā tekstā. Arī Jūs, Andri, esat propagandists pret Vienotību un godīgumu Latvijas politikā.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Andris_2 18.03.2011 17:39
Savu viedokli es izteicu arī Dienas portālā šādi:

Andris_ 16.03.2011 10:09
Turpinās zurnaļugu mahinācijas, kuras jau tika atmaskotas iepriekš te pat Dienā

Atkal "The Economist" portāla blogu sadaļā kāds (un atkal tas pats K.S.) ieperž šļuru, un jau pēc 12 stundām visā Latvijā ziņo:
"The Economist pauž bažas"

(Corruption in Latvia;Throwing mud, finding dirt;Mar 15th 2011, 16:30 by K.S AND E.L | LONDON)

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Andris_2 18.03.2011 17:21
Kārlis Streips > Andrim_2 18.03.2011 16:08
Attiecībā uz Ekonomistu, kur Jūs saskatāt propagandu?
-------------------------------------
Es savu viedokli izteicu precīzi!
Propagandu un līdzību es saskatu tajā, ka agrāk "ārzemju viedokli" inspirēja caur komunistisko sīkpartiju , kas saņēma PSKP slepenas dotācijas, kabatas avīzēm - šajos laikos arī "viedokli" driķelē šeit, bet tā publikācijas protams nopirkt nespēj - tāpēc vienkārši publicē Ekonomista blogā un jau no ārzemēm aplaimo šejieniešus.
Neapšaubāmi, ka agrāk tā bija labi plānota un dāsni finansēta lielpolitika, bet tagad tikai sīkpirdība - bet mērķis un cerības, ar kādu to dara LETA-s un un BNS-a sīkpirdīši, jau nu gan ir tās pašas, kāpēc to darīja КГБ, ТАСС un Время.
Un galvenais - nesatraucaties tik ļoti, ka tas viss ir atmaskots un caurspīdīgs!

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kārlis Streips > Andrim_2 18.03.2011 16:08
Attiecībā uz Ekonomistu, kur Jūs saskatāt propagandu? Ekonomists ir paudis bažas par notikumiem Latvijā. Nezinu, vai Jūs protat angļu valodu, bet te ir links: http://www.economist.com/blogs/eastern-approaches. Materiāls, par kuru anonīmi ņirgājas tie, kuri ir pretrietumnieciski un pret Vienotību, bet materiāls, kurš ir labi izpētīts, ar daudzām atsaucēm u.tml. Par to, ka Latvijā korupcija sit augstu vilni var šaubīties tikai kāds, kas pats no tās gūst labumu. Un tā nu reiz nav propaganda, ja vien Jums propagandas definīcija nesaucas "jebkas, kas neatbilst manam viedoklim."

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Andris_2 18.03.2011 13:17
Kārlis Streips > Novērotājam 18.03.2011 12:02 ... kādas ir atšķirības starp komentēšanu un propagandu...
-----------------------
Manuprāt, atšķirība starp propagandu un pārējiem izteiksmes veidiem ir acīmredzama.
Propaganda nozīmē sistemātisku melna nosaukšanu par baltu un otrādi, kas tiek atkārtots ilgi ar metronomam raksturīgu daudzveidību un krāsu bagātību. Propaganda nozīmē arī pilnīgu pretargumentu ignorēšanu un spītīgu "betondrupināšanas" turpinājumu.
Tā ir arī raksturīgu metožu lietošana - padomju laikos padomju cilvēkus paliecināja ar "progresīvās cilvēces" un "PAT Āāāārzemju viedokli", kuru pārpublicēja no Morning Star un L'Humanité - tagad propagandisti REGULĀRI inspirē "The Economist pauž bažas par..."
Ir vēl viena lieta, kas vieno visas propagandas - savos pirmsākumos tās cilvēkus patiesi nobaida, bet nobeidzas tās no tā, ka cilvēki par to sāk smiet' un ņirgāties.
Tieši arvien biežākais izsmiekli norāda, kurā kausā ir Streipa "virums" - pie propagandas vai viedokļa

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kārlis Streips > Novērotājam 18.03.2011 12:02
Ziniet ko, cienītais? Man ir pilnīgi pie vienas vietas, par ko žēl ir cilvēkam, kurš ir pārāk gļēvs, lai sarunā piedalītos atklāti. Bet man ir ļoti interesanti, ka Jūs esat atradis par vajadzīgu saistīt Gebelsu un Kronkaitu. Ko Jūs vispār par pēdējo zināt? Viņš bija televīzijas ziņu diktors. Kur Jūs viņā saskatāt nacistu propagandistu? Un pasakiet, lūdzu, kādā jomā esmu "viduvējība" un "niecība." Bet ar mērāmiem, objektīviem indikatoriem, lūdzu. Un vēl -- no Jums lūdzu izvērstas pārdomas par to, kādas ir atšķirības starp komentēšanu un propagandu (pačukstēšu priekšā -- abos gadījumos tiek pausts viedoklis). Un varbūt tomēr pasakiet, kas Jūs tāds esat, jo citādi tādi klusi kaķa ņaudieni vien sanāk. Oi, bet piedodiet -- laikam arī to Jūs uzskatāt par nepieņemamu "tonalitāti." Jauku Jums dienu, cilvēciņ. Un, lūdzu, ņemiet vērā, ka te esmu Jums lūdzis izdarīt vairākas lietas.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Novērotājs - Autoram 18.03.2011 11:53
Manu nepatiku ir izpelnījusies Jūsu metode pirms nosaukt kādu uzvārdu vai politisko spēku to vispirms iezīmēt ar attiecīgas tonalitātes apzīmējumu. Nu gluži vai labākajās Gebelsa, Agitpropa vai Voltera Kronkaita tradīcijās. Latviski to sauc par propagandu un ar to jūs nodarbojaties. Man kā cilvēkam, kuram tīk pašam domāt, Jūsu paņēmieni ir dziļi nepatīkami. Ja Jūs būtu Gebelsa vai Konkraita līmeņa propagandists, tad vēl varētu novērtēt mākslinieciskās kvalitātes un meistara talantu, bet tā kā diemžēl esat izteikta viduvējība, tad man ir žēl, ka Latvijā cilvēkiem smadzenes skalo tādas niecības kā Jūs.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


ES 18.03.2011 10:38
Piedošanu! "partiju kases" bija domāts.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

ES 18.03.2011 10:37
SC Maskavai ir vajadzīga nevis kā "roka", bet kā piesegs. Mūsu žurnālisti ir ļoti čieši pieķērušies domai, ka SC ir Maskavas roka, lai gan visvairāk tas ir izdevīgi tieši Maskavai, jo tad iznāk, ka visi, kas nav ar SC, noteikti nav Maskavas rokas. Un tieši tie, vairākuma uzticību baudošie (kā nacionālie spēki, ekonomiskos aspektus izlaidīsim), Maskavai var noderēt daudz vairāk. Un, visticamākais, noder. Tāpēc arī visa tā nespēja tikt galā ar partiju finansēšanas putru. Būtu ļoti naivi iedomāties, ka patiesās "Maskavas rokas" savu naudiņu saņem koferī no vilciena Maskava-Rīga pavadoņa rokām. Kamēr nav pieņemts likums, ka partijas var finansēt a)no budžeta, b)no biedru naudām, bet ziedojumu pieņemšana ir rūpīgi pārbaudāma, tikmēr ap partijām turpinās spietot visādi "labvēļi", kas pirks sev izdevīgus lēmumus (vai to novilcināšanu). Vai tie pārstāv Kremli, zāļu ražotājus vai vēl kādu ieinteresētu grupu, tam nav īpašas nozīmes, jo nevienā gadījumā pirmajā vietā nebūs Latvijas intereses. Jo dīvainības nebeidzas un nebeidzas- visi lamā partiju sistēmu un partijas, bet, vēlēšanām nākot, cilvēkiem pēkšņi atrodas lieki padsmit tūkstoši (ak, laimīgie!), tik lieki, ka tos var iemest pilnīgi ne-profitablā (?) pasākumā, kas saucas "pariju kases".

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Kārlis Streips > Novērotājam 18.03.2011 09:57
Nu, paldies, dārgais, par tik laipniem vārdiem. Pederastu aizstāvis, viduvējība un vēl kretīns buķetē. Cik Jūs pats esat pieklājīgs un jauks. Tīri vai asara jānoslauka par tādu pretimnākšanu. Baidos, ka nāksies Jūs pievilt. Palikšu tepatās. Rakstīt turpināšu vai, kā Jums pieklājīgai būtnei esot labpatīkas to aprakstīt -- gaisu smirdināt. Piespiediet degunu. Būs labāk. Un, kamēr deguns būs piespiests, būs iespēja izmantot pelēko vielu, kas atrodas 10-15 cm virs deguna un pateikt, kas īsti Jums nepatīk tajā, kas ir rakstīts šajā bloga ierakstā un kuru no vārdiem, kas tajā izmantoti, Jūs uzskatāt par "apvainojošiem apzīmējumiem." Jauku Jums dienu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Ieva 18.03.2011 08:27
Urbanovičam galvā neilīdisi,īpaši tāpēc, ka ļauno Krieviju, kurai te esot neiznkādas intereses (izņemot pašu vēlētāju ķeršanu ar tukšiem apgalvojumiem par citur dzīvojošo krievu aizstāvību) aiz restēm neiebāzīsi....Nē, likumam, protams, nav ne vainas, tikai, kā rāda tas pats gadījums ar Kravcovu, arī diženie krievu interesū nebīdītāji, nav spējīgi vai nevēlas izstrādāt likumu līdz galām, tā lai to varētu pielietot....Un vēl jau vajag krāpšanos pierādīt, īpaši, ja runa ir par pozīciju....Lai gan, re, Kravcovs esot pilsonību likumīgi dabūjis, lai gan pilsonim nemaz nevajag tik labas zināšanas kā deputātam, turklāt neviens vien ir stāstījis, la Valmierā teju vai atkāvies no tiem, kas piedāvāja valodas zināšanas apliecības par naudu....

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Novērotājs - Autoram 18.03.2011 05:16
Dzīvē katrs saņem ko pelnījis un citiem sastrādājis. Jūs, Streipa k-gs mētājaties ar apvainojošiem apzīmējumiem kā neviens cits (ar jums vēl var sacensties tikpat psihopātiskais A. Ozoliņš). Tad nu, lūdzu, neapvainojaties, ja cilvēki pirms uzvārda Streips kādreiz uzraksta - pedarastu aizstāvis, amerikāņu viduvējība, kas atbraucis uz Latviju laimi meklēt Streips. Esmu pārliecināts, ka latviešu tauta ļoti iegūtu, ja tādi kretīni kā Jūs aizvāktos atpakaļ uz savu dzimteni un šeit Latvijā vairs nesmirdinātu gaisu.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Gunta Leona 17.03.2011 18:22
Es gan atšķirībā no Muižnieces, atklāti saku, ka dažkārt ar slotu lidoju - ir tik skaisti, pavisam ātri var nokļūt jebkur. Žēl tik, ka tā lidojamā slota drīz būs jāliek vasaras guļā.Komentētāji te aprej partijas. labu veiksmi riešanā. Tik kas tās partijas izvēlējās, ievēlēja? Partijas taisa teātri, lai tautai būtu ko skatīties un nebūtu laika skaitīt santīmus.
Un kā vispār kāds valsts ranga politikānis var atļauties teikt, ka nevainīgs cilvēks nonāks cietumā? Vai tas nav sava veida tiesu apvainojums, vai tas pierāda, ka L-jā tā vienkārši ir, vai Saeima neprot, nevar, negrib pienācīgi uzraudzīt tiesu varu?

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs


Shadow 17.03.2011 17:30
Tieši tā. Vienotība, ieejot valdībā ar ZZS, izraka sev dziļu kapu. Un tas notika brīnumainos tempos. Liels un dziļš bezceris.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Boldrix 17.03.2011 17:19
Partiju reitingi šobrīd ir tādi, ka Vienotība varētu arī nebūt nākamajā valdībā. Tas droši vien ir ZZS iestāšanās pensionāru pusē, PLL - zemāku tarifu pusē, rezultāts, SC - diemžēl ir gājis marginālajā virzienā (viņiem bija iespēja izaugt par nopientu partiju), lai arī lielākā daļa latviešu viņus vienmēr uzlūkos ar skepsi.

Kas atticas uz likumprojektu, domāju ka šeit nav tik liels satraukums par to, kas ir visiem zinot maksāts - trešo personu labvēlības utml, bet gan par kaut ko, kas līdz šim ir bijis labi noslēpts un ja tas nāks gaismā, tad to vairs nevarēs vienkārši pasludināt par grāmatvedības kļūdu, bet nāksies arī atbildēt.

5278633172 71b63f7fe4
Komentētājs

Shadow 17.03.2011 17:18
Jo ilgāk Vienotība piesegs "āža kāju" (ZZS) mīļā miera labad, jo ātrāk Vienotība pati zaudēs savu vēlētāju doto uzticību

Citi autora darbi
Streips 165x152

Skumja pašdarbība 16 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Grimstošais kuģis 3 Autors:Kārlis Streips

Streips 165x152

Privātpersona Nils 1 Autors:Kārlis Streips